Varžybų informacija

Žvėryno bulls
MFL 2015 metų sezonas
2015-06-25 21:00:00
Stadionas: Fanų centrinis stadionas
Teisėjai: Dmitrij Raksa

4:3


Perkūnas

Šiose varžybose žaisti negali!
Mark Staškėvič

Įvarčiai
Vaidas Daugėla1:0 04:00
Aleksandras Jegorovas2:0 07:00
Aleksandras Jegorovas3:0 23:00
Danielius Vaitkus4:0 36:00
4:1 41:00 Dainius Viskačka
4:2 42:00 Saulius Gurauskas
4:3 45:00 Vadim Špak

Varžybose dalyvavo
Aleksandras Jegorovas
Danielius Vaitkus
Vaidas Daugėla
Renatas Sužiedelis
Genadijus Rynkovičius
Valerij Liachovič
Audrius Kuzas
Oleg Ivanov
Gerardas Papinigis
Algis Kublickas
Dainius Viskačka
Saulius Gurauskas
Oskaras Dijokevičius
Vadim Špak

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2016-10-27MFL2016 metų sezonasPerkūnas - Žvėryno bulls6:4
2016-06-09MFL2016 metų sezonasPerkūnas - Žvėryno bulls2:5
2016-05-19MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls - Perkūnas3:2
2015-10-22MFL2015 metų sezonasPerkūnas - Žvėryno bulls4:7

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: