Varžybų informacija
FK ŠeštokaiLazdijai 7x7 2016 m. pirmenybės
2016-05-06 18:00:00
Stadionas: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos st.
Teisėjai:

3:4

Lazdijų SC

Įvarčiai
0:1 07:00 Ignas Ražukas
0:2 11:20 Gvidas Morkevičius
Jonas Trakimavičius1:2 14:05
1:3 19:50 Karolis Viselga
Jonas Trakimavičius2:3 35:09
2:4 42:08 Oskaras Pikutis
Arūnas Ringys3:4 58:52

Įspėjimai
61:25 Oskaras Pikutis

Varžybose dalyvavo
Aurimas Botyrius
Darius Jarmala
Egidijus Buzas
Aurimas Povilaitis
Nortas Albavičius
Nedas Bartuškevičius
Arvydas Botyrius
Mindaugas Radzevičius
Edgaras Andriuškevičius
Karolis Ramanauskas
Ignas Bučinskas
Nerijus Stasiulionis
Jonas Trakimavičius
Arūnas Ringys
Povilas Lubinas
Arnas Slavinskas
Karolis Viselga
Kipras Matulevičius
Ignas Ražukas
Rokas Burba
Tautvydas Mikelionis
Martas Mockevičius
Vidmantas Žibūda
Aivaras Černeckas
Meirūnas Miliauskas
Gvidas Morkevičius
Lauras Karalukas
Rokas Goborovas
Girdutis Targauskas
Oskaras Pikutis

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Gruodis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: