Varžybų informacija
Veisiejų DainavaLazdijai 7x7 2016 m. pirmenybės
2016-05-06 19:20:00
Stadionas: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos st.
Teisėjai:

21:0

Lazdijų FK Lazdijai

Įvarčiai
Vytautas Griškevičius1:0
Vytautas Griškevičius2:0
Gintaras Griškevičius3:0 05:38
Gintaras Griškevičius4:0 08:02
Vytautas Griškevičius5:0 09:47
Norvydas Karsokas6:0 11:19
Norvydas Karsokas7:0 14:45
Rimvydas Karsokas8:0 18:23
Mantas Sabaliauskas9:0 20:31
Rimvydas Karsokas10:0 23:19
Gintaras Griškevičius11:0 26:21
Gintaras Griškevičius12:0 28:37
Norvydas Karsokas13:0 32:05
Norvydas Karsokas14:0 36:31
Dovydas Monkus15:0 38:24
Kęstutis Bartuškevičius16:0 39:46
Dovydas Monkus17:0 41:52
Dovydas Monkus18:0 44:21
Gintaras Griškevičius19:0 45:59
Gintaras Griškevičius20:0 48:16
Rimvydas Karsokas21:0 52:48

Įspėjimai
07:05 Simas Šoliūnas

Varžybose dalyvavo
Gintaras Griškevičius
Kęstutis Bartuškevičius
Gytis Palačionis
Dovydas Monkus
Norvydas Karsokas
Rokas Mikalonis
Ąžuolas Karalukas
Rimvydas Karsokas
Tadas Varnelis
Mantas Sabaliauskas
Vytautas Griškevičius
Aivaras Paulionis
Simas Šoliūnas
Gytis Karalukas
Valentinas Leibanka
Andrius Baubonis
Laurynas Vitas
Girmantas Stoškus
Domantas Mackevičius
Tomas Bogušis

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: