Varžybų informacija
PozityvūsKauno MFL 8x8 2018 m. sezonas
2018-07-04 18:30:00
Stadionas: J. Dobkevičiaus vid. m-kla
Teisėjai: Saulius Karka

1:2


FC Garliavos United

Šiose varžybose žaisti negali!
Laimonas Sūdžius
Artūras Matulionis

Įvarčiai
0:1 08:00 Virmantas Šabasevičius
0:2 13:00 Domas Andreikėnas
Eivydas Bučelis1:2 45:00

Įspėjimai
Romanas Ingaunis 10:00

Varžybose dalyvavo
Marius Jakštas
Vidmantas Baltrušaitis
Laimonas Sūdžius
Saulius Juočiūnas
Ričardas Kundelis
Renatas Dranginis
Raimondas Perednis
Aurimas Černakauskas
Romanas Ingaunis
Žydrūnas Juodis
Eivydas Bučelis
Martynas Valenta
Paulius Žukovas
Vitalijus Shavorostov
Virmantas Šabasevičius
Domas Andreikėnas
Daniel Maslianik
Arvydas Bartusevičius
Arvydas Vidutis
Arnas Lenartavičius
Audrius Lukoševičius
Egidijus Pašukevičius
Artūras Matulionis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-09-30Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs - FC Garliavos United2:4

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: