Varžybų informacija

WorldOne United
MFL 2018 metų sezonas
2018-09-20 19:30:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Tomaš Bedulskij

3:5


FK Valčiūnai

Šiose varžybose žaisti negali!
Karolis Čižius

Įvarčiai
0:1 05:00 Večiaslav Šeršniov
0:2 06:00 Večiaslav Šeršniov
0:3 14:00 Artur Milevskij
Miroslav Bučinskij1:3 21:00
1:4 23:00 Večiaslav Šeršniov
1:5 32:00 Algirdas Vitkauskas
Elvinas Didika2:5 38:00
Elvinas Didika3:5 41:00

Varžybose dalyvavo
James Caunt
Miroslav Bučinskij
Tomaš Tučkovski
Artūras Osinskis
Jaroslav Makarichin
Aleksandr Bakin
Elvinas Didika
Artur Milevskij
Jevgenij Stavaruk
Dainius Perednis
Edgar Anichovskij
Darius Zmitrovič
Algirdas Vitkauskas
Večiaslav Šeršniov
Jurij Mendus

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-04-25MFL2019 metų sezonasFK Valčiūnai - WorldOne United5:4
2018-04-26MFL2018 metų sezonasFK Valčiūnai - WorldOne United8:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Liepa   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: