Varžybų informacija

FK Valčiūnai
MFL 2018 metų sezonas
2018-10-25 20:30:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kasparas Guobys

0:10


FK Alytis

Šiose varžybose žaisti negali!
Viačeslav Rodevič
Karolis Čižius
Augustas Trinkūnas*

Įvarčiai
0:1 03:00 Teisis Leskauskas
0:2 05:00 Teisis Leskauskas
0:3 07:00 Kęstutis Balčiūnas
0:4 10:00 Mykolas Adamavičius
0:5 17:00 Kęstutis Balčiūnas
0:6 19:00 Kęstutis Balčiūnas
0:7 26:00 Teisis Leskauskas
0:8 37:00 Kęstutis Balčiūnas
0:9 40:00 Edgaras Barysas
0:10 49:00 Kęstutis Balčiūnas

Įspėjimai
Darius Zmitrovič 27:00
Edgar Anichovskij 41:00

Varžybose dalyvavo
Artur Milevskij
Alenas Čebatoriūnas
Jevgenij Stavaruk
Edgar Anichovskij
Darius Zmitrovič
Algirdas Vitkauskas
Feliks Bogdzevič
Večiaslav Šeršniov
Mykolas Adamavičius
Meirūnas Olišauskas
Danielis Cibulskas
Lukas Janušonis
Kęstutis Balčiūnas
Arnas Šeštakauskas
Teisis Leskauskas
Agnius Panka
Edgaras Barysas
Tomas Rusakovas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-10-17MFL2019 metų sezonasFK Valčiūnai - FK Alytis2:5
2019-03-28MFL2019 metų sezonasFK Alytis - FK Valčiūnai6:2
2018-05-31MFL2018 metų sezonasFK Alytis - FK Valčiūnai7:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1311025221+3133
2Maracana139135348+528
3GREEN TOWN - FK Eagle Team138235636+2026
4FK Rytas138146137+2425
5FC IndEx138145148+325
6SKK Oniksas - TEC136074547-218
7FK Rotalis134092641-1512
8FK Polivektris133193362-2910
9FK Fortitudo1321103744-77
10FK Eksperimentas1321102353-307

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
17 Varžybų:10
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:11
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:12
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
10 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: