Varžybų informacija
Kazlų RūdaMarijampolė 7x7 2019 metų sezonas
2019-03-18 20:00:00
Stadionas:
Teisėjai:

5:4

Eurostandartas

Įvarčiai
Deividas Plečkaitis1:0
Tomas Raštutis2:0
Eugenijus Besarabovas3:0
Ramūnas Mačežinskas4:0
Ramūnas Mačežinskas5:0
5:1 Tadas Lekeckas
5:2 Giedrius Kazelis
5:3 Audrius Brokas
5:4 Audrius Brokas

Varžybose dalyvavo
Evaldas Vyšniauskas
Osvaldas Šarauskas
Ramūnas Mačežinskas
Edvardas Kaptainis
Edgaras Jokubauskis
Deividas Plečkaitis
Lukas Vaitukaitis
Jonas Blažys
Eugenijus Besarabovas
Lukas Ruseckas
Tomas Raštutis
Ignas Pačėsa
Aurelijus Jakelaitis
Dominykas Girdvainis
Kristupas Besarabovas
Airidas Sidaravičius
Ignas Raštutis
Lukas Karpavičius
Mantas Koskus
Egidijus Bindokas
Edgaras Sadovskis
Artūras Dvareckas
Robertas Barzdukas
Audrius Brokas
Karolis Gudynas
Giedrius Kazelis
Raimondas Matlauskas
Domas Jarašius
Aivaras Tereškevičius
Tomas Krunkaitis
Audrius Miravinskas
Tadas Kvietkauskas
Tadas Lekeckas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-03-21Marijampolė 7x72019 metų sezonasKazlų Rūda - Eurostandartas7:4
2018-02-22Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsEurostandartas - Kazlų Rūda

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1311025221+3133
2Maracana139135348+528
3GREEN TOWN - FK Eagle Team138235636+2026
4FK Rytas138146137+2425
5FC IndEx138145148+325
6SKK Oniksas - TEC136074547-218
7FK Rotalis134092641-1512
8FK Polivektris133193362-2910
9FK Fortitudo1321103744-77
10FK Eksperimentas1321102353-307

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
17 Varžybų:10
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:11
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
10 Varžybų:11
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:12
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:13
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 0
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: