Varžybų informacija
Kazlų RūdaMarijampolė 7x7 2019 metų sezonas
2019-03-21 20:00:00
Stadionas:
Teisėjai:

7:4

Eurostandartas

Įvarčiai
Aurelijus Jakelaitis1:0
Ignas Raštutis2:0
Ignas Raštutis3:0
Lukas Ruseckas4:0
Lukas Ruseckas5:0
Eugenijus Besarabovas6:0
Jonas Blažys7:0
7:1 Tomas Krunkaitis
7:2 Giedrius Kazelis
7:3 Audrius Brokas
7:4 Audrius Brokas

Įspėjimai
Giedrius Kazelis

Varžybose dalyvavo
Evaldas Vyšniauskas
Osvaldas Šarauskas
Ramūnas Mačežinskas
Edvardas Kaptainis
Edgaras Jokubauskis
Deividas Plečkaitis
Lukas Vaitukaitis
Jonas Blažys
Eugenijus Besarabovas
Lukas Ruseckas
Tomas Raštutis
Ignas Pačėsa
Aurelijus Jakelaitis
Dominykas Girdvainis
Kristupas Besarabovas
Airidas Sidaravičius
Ignas Raštutis
Lukas Karpavičius
Mantas Koskus
Egidijus Bindokas
Edgaras Sadovskis
Artūras Dvareckas
Robertas Barzdukas
Audrius Brokas
Karolis Gudynas
Giedrius Kazelis
Raimondas Matlauskas
Domas Jarašius
Aivaras Tereškevičius
Tomas Krunkaitis
Audrius Miravinskas
Tadas Kvietkauskas
Tadas Lekeckas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-03-18Marijampolė 7x72019 metų sezonasKazlų Rūda - Eurostandartas5:4
2018-02-22Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsEurostandartas - Kazlų Rūda

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: