Varžybų informacija
Kazlų RūdaMarijampolė 7x7 2019 metų sezonas
2019-03-21 20:00:00
Stadionas:
Teisėjai:

7:4

Eurostandartas

Įvarčiai
Aurelijus Jakelaitis1:0
Ignas Raštutis2:0
Ignas Raštutis3:0
Lukas Ruseckas4:0
Lukas Ruseckas5:0
Eugenijus Besarabovas6:0
Jonas Blažys7:0
7:1 Tomas Krunkaitis
7:2 Giedrius Kazelis
7:3 Audrius Brokas
7:4 Audrius Brokas

Įspėjimai
Giedrius Kazelis

Varžybose dalyvavo
Evaldas Vyšniauskas
Osvaldas Šarauskas
Ramūnas Mačežinskas
Edvardas Kaptainis
Edgaras Jokubauskis
Deividas Plečkaitis
Lukas Vaitukaitis
Jonas Blažys
Eugenijus Besarabovas
Lukas Ruseckas
Tomas Raštutis
Ignas Pačėsa
Aurelijus Jakelaitis
Dominykas Girdvainis
Kristupas Besarabovas
Airidas Sidaravičius
Ignas Raštutis
Lukas Karpavičius
Mantas Koskus
Egidijus Bindokas
Edgaras Sadovskis
Artūras Dvareckas
Robertas Barzdukas
Audrius Brokas
Karolis Gudynas
Giedrius Kazelis
Raimondas Matlauskas
Domas Jarašius
Aivaras Tereškevičius
Tomas Krunkaitis
Audrius Miravinskas
Tadas Kvietkauskas
Tadas Lekeckas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-03-18Marijampolė 7x72019 metų sezonasKazlų Rūda - Eurostandartas5:4
2018-02-22Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsEurostandartas - Kazlų Rūda

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Spalis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: