Varžybų informacija

FK Spartakas
MFL 2017 metų sezonas
2017-04-20 20:30:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Artiom Gutovskij

7:2


FC IndEx

Šiose varžybose žaisti negali!
Igor Kuznecov

Įvarčiai
Aleksej Ušakov1:0 09:00
Gleb Christoforov2:0 10:00
Aleksas Lukaševičius3:0 18:00
Dmitrij Raksa*4:0 24:00
4:1 36:00 Artur Blaškevič
Aleksej Ušakov5:1 46:00
Rolandas Jurkevičius6:1 47:00
Dmitrij Raksa*7:1 48:00
7:2 48:00 Edvardas Nuobara

Įspėjimai
Rolandas Jurkevičius 35:00
41:00 Edvardas Nuobara

Varžybose dalyvavo
Mindaugas Zeniauskas
Sergej Podubnas
Jurij Diatlovič
Aleksas Lukaševičius
Maksimas Bechterevas
Aleksejus Kliosovas
Rolandas Jurkevičius
Viačeslavas Teslenko
Oleg Bikbajev
Dmitrij Raksa*
Ruslan Bykov
Aleksej Ušakov
Vadim Švaikevič
Gleb Christoforov
Sergej Viliavin
Darius Kaziukevičius
Aleksandras Grigorjevas
Marek Alijev
Viktor Kuraksa*
Osvald Dunovskij
Artur Blaškevič
Valdemar Voinič
Vitalij Krasovskij
Valerij Krasockij
Eduard Grudinskij*
Andrius Stankevičius
Vladimir Zadneprovskij*
Evald Viršzumirski*
Edvardas Nuobara

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-08-30MFL2018 metų sezonasFK Spartakas - FC IndEx3:5
2018-03-29MFL2018 metų sezonasFC IndEx - FK Spartakas9:1
2017-09-21MFL2017 metų sezonasFC IndEx - FK Spartakas10:2
2017-06-15MFL Taurė2017 metaiFC IndEx - FK Spartakas2:0
2016-10-20MFL2016 metų sezonasFC IndEx - FK Spartakas2:5
2016-09-22MFL2016 metų sezonasFC IndEx - FK Spartakas3:3
2016-04-28MFL2016 metų sezonasFK Spartakas - FC IndEx1:9

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: