Varžybų informacija

FK Rytas
MFL 2017 metų sezonas
2017-10-26 19:30:00
Stadionas: I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Edvardas Korotkovas

5:6


FK Spartakas

Šiose varžybose žaisti negali!
Marek Novosielskij*

Įvarčiai
0:1 Ruslan Bykov
Eduardas Tučinskis*1:1
1:2 Dmitrij Raksa*
1:3 Dmitrij Raksa*
1:4 Dmitrij Raksa*
Albertas Šaveiko*2:4
Albertas Šaveiko*3:4
Valdemar Šaveiko*4:4
Valdemar Šaveiko*5:4
5:5 Ruslan Bykov
5:6 42:00 Dmitrij Raksa*

Įspėjimai
10:00 Dmitrij Raksa*
Valdemar Šaveiko* 20:00

Varžybose dalyvavo
Oleg Miasniankin
Eduardas Tučinskis*
Valdemar Šaveiko*
Albert Masliuk
Mantas Šumskis
Andžej Polinski
Albertas Šaveiko*
Jaroslavas Jotko
Oleg Kricun
Eugenijus Larkinas
Mindaugas Zeniauskas
Jurij Diatlovič
Aleksejus Kliosovas
Aleksas Lukaševičius
Sergej Podubnas
Rolandas Jurkevičius
Dmitrij Raksa*
Ruslan Bykov
Gleb Christoforov

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-09-13MFL2018 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas2:1
2018-04-12MFL2018 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas2:3
2017-05-25MFL2017 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas1:4
2016-09-29MFL2016 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas0:2
2016-06-16MFL2016 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas3:2
2016-05-12MFL2016 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas4:2
2016-04-07MFL Taurė2016 metaiFK Spartakas - FK Rytas2:5
2015-10-19Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Spartakas - FK Rytas4:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: