Varžybų informacija

FK Eksperimentas
MFL 2019 metų sezonas
2019-04-11 20:40:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Benas Kikutis

2:4


FC Žalia Raudona

Šiose varžybose žaisti negali!
Ignas Stasevičius

Įvarčiai
0:1 02:00 Augustinas Trinkūnas
0:2 04:00 Arnas Šukys
Vytautas Luchtanas1:2 11:00
Audrius Šakauskis2:2 30:00
2:3 48:00 Marius Škadauskas
2:4 50:00 Arnas Šukys

Varžybose dalyvavo
Ričardas Kvietkauskas
Vytautas Luchtanas
Darius Kareiva
Tomaš Tučkovski
Andrius Kvietkauskas
Stasys Kvietkauskas
Ernest Litvin
Edgaras Kalkys
Martinas Sevruk
Edvin Moroz
Audrius Šakauskis
Sigitas Stasevičius
Utku Boyra
Vaidas Melnikas
Arnas Mikelionis
Rokas Stasevičius
Augustinas Trinkūnas
Marius Škadauskas
Ignas Brazinskas
Arnas Šukys

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-06-27MFL2019 metų sezonasFC Žalia Raudona - FK Eksperimentas2:3
2018-09-06MFL2018 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona1:3
2018-04-05MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona - FK Eksperimentas4:10

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado77002710+1721
2FC IndEx76012718+918
3Maracana75112615+1116
4GREEN TOWN - FK Eagle Team74122919+1013
5SKK Oniksas - TEC74032119+212
6FK Rytas72142326-37
7FK Eksperimentas72051021-116
8FK Polivektris71151627-114
9FK Fortitudo71061522-73
10FK Rotalis71061027-173

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:6
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:5
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: