Varžybų informacija

Western Union
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-06 19:40:00
Stadionas: I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kasparas Guobys

2:6


FC IndEx

Šiose varžybose žaisti negali!
Erikas Milašauskas*

Įvarčiai
0:1 03:00 Edvardas Nuobara
0:2 12:00 Edvardas Nuobara
0:3 29:00 Igor Kuznecov
Marco Feichtenschlager1:3 31:00
1:4 31:00 Eduard Grudinskij
1:5 37:00 Edvardas Nuobara
1:6 41:00 Dmitrij Nikitin
Heraclio U. Perez2:6 48:00

Įspėjimai
19:00 Andrius Stankevičius
30:00 Darius Kaziukevičius

Varžybose dalyvavo
Giedrius Kinčius
Darius Ogintas
Victor Bonnefoy
Aurimas Andrulis
Heraclio U. Perez
Marco Feichtenschlager
Dominykas Brekys
Povilas Lazdauskas
Jean Dominique Perrin
Jonas Babravičius
Paulius Bartaševičius
Aleksandras Grigorjevas
Igor Kuznecov
Darius Kaziukevičius
Markas Soiko
Eduard Grudinskij
Dmitrij Malyšev
Andžej Monkevič
Valdemar Voinič
Edvardas Nuobara
Dmitrij Nikitin
Andrius Stankevičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-05MFL2019 metų sezonasFC IndEx - Western Union5:0
2018-09-13MFL2018 metų sezonasFC IndEx - Western Union2:5
2018-04-12MFL2018 metų sezonasWestern Union - FC IndEx3:4
2014-07-03Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx - Western Union11:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: