Varžybų informacija

Western Union
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-06 19:40:00
Stadionas: I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kasparas Guobys

2:6


FC IndEx

Šiose varžybose žaisti negali!
Erikas Milašauskas*

Įvarčiai
0:1 03:00 Edvardas Nuobara
0:2 12:00 Edvardas Nuobara
0:3 29:00 Igor Kuznecov
Marco Feichtenschlager1:3 31:00
1:4 31:00 Eduard Grudinskij
1:5 37:00 Edvardas Nuobara
1:6 41:00 Dmitrij Nikitin
Heraclio U. Perez2:6 48:00

Įspėjimai
19:00 Andrius Stankevičius
30:00 Darius Kaziukevičius

Varžybose dalyvavo
Giedrius Kinčius
Darius Ogintas
Victor Bonnefoy
Aurimas Andrulis
Heraclio U. Perez
Marco Feichtenschlager
Dominykas Brekys
Povilas Lazdauskas
Jean Dominique Perrin
Jonas Babravičius
Paulius Bartaševičius
Aleksandras Grigorjevas
Igor Kuznecov
Darius Kaziukevičius
Markas Soiko
Eduard Grudinskij
Dmitrij Malyšev
Andžej Monkevič
Valdemar Voinič
Edvardas Nuobara
Dmitrij Nikitin
Andrius Stankevičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-05MFL2019 metų sezonasFC IndEx - Western Union5:0
2018-09-13MFL2018 metų sezonasFC IndEx - Western Union2:5
2018-04-12MFL2018 metų sezonasWestern Union - FC IndEx3:4
2014-07-03Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx - Western Union11:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado3300146+89
2GREEN TOWN - FK Eagle Team3300148+69
3FC IndEx32011110+16
4Maracana210174+33
5FK Fortitudo310267-13
6FK Polivektris210156-13
7SKK Oniksas - TEC3102911-23
8FK Rytas3102911-23
9FK Eksperimentas310268-23
10FK Rotalis3003212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:2
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
2 Varžybų:3
Lukas Vaičiūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
2 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: