Varžybų informacija

FK Spartakas
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-06 20:40:00
Stadionas: I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kasparas Guobys

3:10


FK Rytas

Šiose varžybose žaisti negali!
Dmitrij Raksa
Aleksas Lukaševičius

Įvarčiai
0:1 09:00 Viliam Novicki
0:2 17:00 Dominik Stankevič
Artur Semaško1:2 19:00
1:3 20:00 Albertas Šaveiko*
1:4 23:00 Dominik Stankevič
1:5 26:00 Valdemar Šaveiko*
1:6 27:00 Dominik Stankevič
1:7 30:00 Dominik Stankevič
1:8 42:00 Dominik Stankevič
1:9 43:00 Oleg Miasniankin
Artur Semaško2:9 45:00
Artur Semaško3:9 46:00
3:10 50:00 Dominik Stankevič

Varžybose dalyvavo
Eugenijus Larkinas
Mindaugas Zeniauskas
Jurij Diatlovič
Viačeslavas Teslenko
Rolandas Jurkevičius
Gleb Christoforov
Artur Semaško
Aleksejus Kliosovas
Aleksej Ušakov
Oleg Miasniankin
Eduardas Tučinskis
Marek Novosielskij*
Valdemar Šaveiko*
Mantas Šumskis
Viliam Novicki
Dominik Stankevič
Deividas Petravičius
Kasparas Naskauskas
Albertas Šaveiko*

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-05MFL2019 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas2:3
2018-09-13MFL2018 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas2:1
2018-04-12MFL2018 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas2:3
2017-10-26MFL2017 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas5:6
2017-05-25MFL2017 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas1:4
2016-09-29MFL2016 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas0:2
2016-06-16MFL2016 metų sezonasFK Spartakas - FK Rytas3:2
2016-05-12MFL2016 metų sezonasFK Rytas - FK Spartakas4:2
2016-04-07MFL Taurė2016 metaiFK Spartakas - FK Rytas2:5
2015-10-19Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Spartakas - FK Rytas4:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado3300146+89
2GREEN TOWN - FK Eagle Team3300148+69
3FC IndEx32011110+16
4Maracana210174+33
5FK Fortitudo310267-13
6FK Polivektris210156-13
7SKK Oniksas - TEC3102911-23
8FK Rytas3102911-23
9FK Eksperimentas310268-23
10FK Rotalis3003212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:2
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
2 Varžybų:3
Lukas Vaičiūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
2 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: