Varžybų informacija

SFK Novovileisk
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-20 20:40:00
Stadionas: III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

2:1


FK Volcano

Šiose varžybose žaisti negali!
Ignas Romanika

Įvarčiai
Denis Aksionov1:0 01:00
1:1 07:00 Jurij Pantiuchin
Patrik Marsagišvili - Homer2:1 34:00

Įspėjimai
37:00 Jurij Pantiuchin
Sergej Listopadov 40:00

Varžybose dalyvavo
Pavel Abragimovič
Marijan Nevedomskij
Artur Ostrouch
Patrik Marsagišvili - Homer
Gabriel Marsagišvili-Homer
Denis Aksionov
Marek Rasinskij
Deivydas Dzius
Sergej Listopadov
Edgar Metlinskij
Aleksandr Kravčinskij
Daniel Guleckij
Ivan Simonov
Dmitrij Čistiakov
Jurij Pantiuchin
Artur Tumanovič
Pavel Andruškevič
Dmitrij Janukovič
Vladislavas Kačanovskis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-06-06MFL2019 metų sezonasFK Volcano - SFK Novovileisk4:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: