Varžybų informacija

FC Žalia Raudona
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-27 20:40:00
Stadionas: IV "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

2:3


FK Eksperimentas

Šiose varžybose žaisti negali!
Tomas Čeliauskas

Įvarčiai
Ronaldas Nagrockis1:0 07:00
1:1 28:00 Ernest Plavskij*
Ronaldas Nagrockis2:1 29:00
2:2 34:00 Audrius Šakauskis
2:3 45:00 Andrius Kvietkauskas

Įspėjimai
Ignas Brazinskas 50:00

Varžybose dalyvavo
Utku Boyra
Jaroslavas Medvedevas
Vaidas Melnikas
Raimundas Keršulis
Arnas Grygalis
Rokas Stasevičius
Marius Škadauskas
Virgilijus Žutautas
Ignas Brazinskas
Ronaldas Nagrockis
Darius Kareiva
Andrius Kvietkauskas
Stasys Kvietkauskas
Renatas Šinkevičius
Artiom Makarov
Ernest Plavskij*
Edgaras Kalkys
Robertas Baranovskis
Audrius Šakauskis
Edvin Moroz

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-04-11MFL2019 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona2:4
2018-09-06MFL2018 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona1:3
2018-04-05MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona - FK Eksperimentas4:10

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado3300146+89
2GREEN TOWN - FK Eagle Team3300148+69
3FC IndEx43011411+39
4Maracana210174+33
5FK Fortitudo310267-13
6FK Polivektris210156-13
7SKK Oniksas - TEC3102911-23
8FK Rytas3102911-23
9FK Eksperimentas310268-23
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:2
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Andžej Monkevič Komanda:FC IndEx
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 1
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: