Varžybų informacija

FC Žalia Raudona
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-27 20:40:00
Stadionas: IV "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

2:3


FK Eksperimentas

Šiose varžybose žaisti negali!
Tomas Čeliauskas

Įvarčiai
Ronaldas Nagrockis1:0 07:00
1:1 28:00 Ernest Plavskij*
Ronaldas Nagrockis2:1 29:00
2:2 34:00 Audrius Šakauskis
2:3 45:00 Andrius Kvietkauskas

Įspėjimai
Ignas Brazinskas 50:00

Varžybose dalyvavo
Utku Boyra
Jaroslavas Medvedevas
Vaidas Melnikas
Raimundas Keršulis
Arnas Grygalis
Rokas Stasevičius
Marius Škadauskas
Virgilijus Žutautas
Ignas Brazinskas
Ronaldas Nagrockis
Darius Kareiva
Andrius Kvietkauskas
Stasys Kvietkauskas
Renatas Šinkevičius
Artiom Makarov
Ernest Plavskij*
Edgaras Kalkys
Robertas Baranovskis
Audrius Šakauskis
Edvin Moroz

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-04-11MFL2019 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona2:4
2018-09-06MFL2018 metų sezonasFK Eksperimentas - FC Žalia Raudona1:3
2018-04-05MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona - FK Eksperimentas4:10

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
0 2
Liepa   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: