2015-08-25

Šakių AŠMFL: ČEMPIONAI Seltekos komanda

Baigėsi pirmasis Atviros Šakių Mini futbolo lygos sezonas, po kurio paaiškėjo nugalėtojai, geriausi žaidėjai. 
O kam atiteks nugalėtojų laurai, sprendėsi paskutiniame ture, kuriame Seltekos komandai būtinai reikėjo tik pergalės prieš SK Audra komandą, norit iškovoti čempionų titulą. Iki pat antro kėlinio vidurio rezultatas buvo lygus 0:0. Vis tik Seltekos komandai pavyko įrodyti savo pranašumą prieš varžovus ir iškovoti pergalę minimaliu rezultatu 1:0, o tuo pačiu ir čempionų taurę.

Naudingiausiu Lygos žaidėju pripažintas Giedrius Savukaitis iš Spartos. Geriausias vartininkas Martynas Antanaitis taip pat iš Spartos. "Akmenių dvaro" sodyba papildomai apdovanojo "Fair play" žaidėjo titulu Paulių Roką iš FK Gelgaudiškio ir geriausią gynėją Tadą Kasparą iš Seltekos.

Komandos nugalėtojos ir žaidėjai buvo apdovanoti Gelgaudiškio miestelio Žolinės šventės metu. 

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Šakių AŠMFL
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Selteka1411125017+3334
2Sparta141112419+3234
3FK Gelgaudiškis146442120+122
4GFK Jaunimo imperija146353516+1921
5Skirsnemunė145362427-318
6SK Audra145271928-917
7Vilkija1422101242-308
8FK Lekėčiai142012750-436

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Šakių AŠMFL
Sezonas
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Šakių AŠMFL
Sezonas
FotoInformacija
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
16 Varžybų:14
Deividas Vaitiekūnas Komanda:Selteka
15 Varžybų:13
Mindaugas Kasparas Komanda:Selteka
12 Varžybų:14
Donatas Rokas Komanda:FK Gelgaudiškis
9 Varžybų:12
Deividas Colkevičius Komanda:Selteka
9 Varžybų:13
Deividas Paškevičius Komanda:Sparta
8 Varžybų:14
Ridas Martinkevičius Komanda:GFK Jaunimo imperija
8 Varžybų:12
Paulius Rokas Komanda:FK Gelgaudiškis
7 Varžybų:14
Lukas Damušis Komanda:Sparta
6 Varžybų:12
Naglis Balčiūnas Komanda:GFK Jaunimo imperija
5 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Šakių AŠMFL
Sezonas
FotoInformacija
Karolis Rešetniak Komanda:Vilkija
1 3
Deividas Vaitiekūnas Komanda:Selteka
1 3
Donatas Rokas Komanda:FK Gelgaudiškis
2 1
Ignas Grybas Komanda:Skirsnemunė
1 2
Gražvydas Steponaitis Komanda:Skirsnemunė
0 3
Jurgis Poškaitis Komanda:FK Lekėčiai
0 3
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 3
Lukas Bastys Komanda:GFK Jaunimo imperija
1 1
Saulius Lipkevičius Komanda:Vilkija
1 1
Paulius Rokas Komanda:FK Gelgaudiškis
0 2
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: