2017-05-27

Minifutbolo "Pikniko" turnyro nugalėtojai - FK NE komanda

Šeštadienį, gegužės 27 dieną, FK Barbakanas ir MFL iniciatyva įvyko pirmasis minifutbolo „Pikniko“ turnyras, kuriame dalyvo 4 komandos, tai MFL senbuviai FK Barbakanas, Perkūnas, du sezonus MFL žaidę FK NE ir futbolą mylintys tėveliai, susibūrę į FK Tėvai komandą.

Futbolo piknikas – tai tarsi futbolo turizmas, kada futbolo mėgėjai kartu su šeimos nariais vyskta palaikyti savo mėgstamos komandos, tačiau nepriklauso tai aktyviąjai sirgalių grupei, kuri organizuoja visą komandos palaikymą. Taip ir minifutbolo „Pikniko“ turnyro idėja suburti žaidėjus, kurie mėgsta pažaisti futbolą su draugais laisvalaikiu, bet nesijaučia esą pajėgūs dalyvauti kokioje nors lygoje.

„Šio MFL sezono atidarymo metu su FK Barbakanas vadovu Deimantu kalbėjome, kad lyga kiekvienais metais stiprėja, į ją ateina vis daugiau pajėgesnių žaidėjų, žaidimo lygis ir tempas auga, tad komandos, kurios pradėjo žaisti pirmaisiais metais, priverstos taip pat ieškotis pastiprinimo, o senieji žaidėjai arba visai nebeateina į rungtynes, arba atlieka labai jau epizodinį vaidmenį. Tačiau patys žaidėjai niekur nedingo, jie ir toliau po kartą arba du žaidžia savo malonumui su draugais. Todėl Deimantas pasiūlė pabandyti juos suburti vėl ir suorganizuoti nedidelį turnyrą, kuriame galėtų pasivaržyti su kitais bendraminčiais “ – apie turnyro gimimo idėją pasakojo lygos vadovas Tomas Butkus.

Neskelbiant jokios registracijos, buvo pasikalbėta su galimais dalyviais, kuriems idėja patiko ir į pirmąjį turnyrą susirinko 4 komandos. Visos komandos po kartą sužaidė tarpusavyje ir daugiausia taškų surinkusi komanda tapo turnyro nugalėtoja. FK NE iškovojo visas tris pergales, 3:2 nugalėjusi Perkūną, 5:0 laimėjusi prieš FK Tėvus ir 2:0 įveikusi FK Barbakaną. Su 6 taškais antri liko Perkūnas, 5:0 nugalėję FK Tėvus ir 7:2 FK Barbakaną. Treti liko FK Tėvai su pergale 1:0 prieš Barbakaną, o Barbakanas liko be taškų.

Po varžybų dalyviai susirinko į Olybet sporto barą, kur nugalėtojams FK NE buvo įteiktas prizas - pasiplaukiojimas Neries upe su Vilniaus gondola. Visi dalyviai sutarė, kad turnyras pavyko ir būtinai reikėtų pakartoti, tik šį kartą ir su tikru pikniku po rungtynių.