2017-05-31

Olybet sporto baro spėlionė: #4 suvestinė

Po dar vieno pasibaigusio MFL turo ir Olybet sporto baro spėlionės, savo pranašumą padidino Paulius Ba, kuris praėjusiame ture tiksliai atspėjo dviejų rungtynių rezultatus, tai pat du tikslius spėjimus pateikė ir Vytautas Zemleckas. 

Dalyvių, kurie varžosi dėl 100 Eurų piniginio fondo įskaita atrodo taip:


Vieta Dalyvis            Taškai
1 Paulius Ba 14
2 Edvinas Mu 9
3 Karolis Astrauskas 9
4 Jonas Šimonis 9
5 Augustas Kuzma 8
6 Martynas Rašinskas 8
7 Žygimantas Mockus 8
8 Vytautas Zemleckas 8
9 Diana Di 7
10 Gierius Gatavyna 7
11 Dmitrij Timko 7
12 Kiril Vilkin 6
13 Jara Jodko 6
14 Darius Pupliauskas 6
15 Borja Bariska 6
16 Edvin Moroz 6
17 Arvydas Veikutis 5
18 Adomas Kripas 5
19 Edvinas Adomaitis 5
20 Robertas Ba 4
21 Sadovskij Nikolaj 4
22 Leszek Jankowski 4
23 Jurij Jurkevič 4
24 Aringas Streckis 3
25 Juozas Pečiukaitis 3
26 Gabrielius Butkevičius 3
27 FK El Dorado 3
28 Almantas Tamulionis 3
29 Donatas Socle Tarakanovas 3
30 Jonas Riklikas 2
31 Mindaugas Kancleris 2
32 Justinas Švelnia 2
33 Deividas Bl 2
34 Romas Ščiuka 2
35 Paulius Baradinskas 2
36 Gegorgijus Maksimovas 1
37 Kestutis Kukelka 1
38 Svajūnas Savickas 1
39 Laurynas Šatas 1
40 VFM 1
41 Matas Ven 1
42 Paulius Viknius 1
43 Artas Artūras 1
44 FK Granitas A. Seniutis 1
45 Aidas Mačionis 1
46 Raimond Filipi 1
47 Erik Cereška 1
48 Igor Poduzhaylo 1
49 Darek Lukaševič 0
50 Ignas Kirsnys 0
51 Tomas Lensces 0
52 Denis Barinov 0
53 Arnoldas Čepkauskas 0
54 Tomas Guiskis 0
55 Albertas Šaveiko 0
56 Igoris Jakovlevas 0
57 Benito De Vito 0
 

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Tera220064+26
2FK Alytis2110104+64
3FK Granitas 3210176+13
4FK Riešė - Lindab210143+13
5SKK Oniksas201136-31
6FK Granitas 3 (dubleriai)2002714-70

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mantas Miklaševičius Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
4 Varžybų:2
Airidas Mickevičius Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:2
Ovidijus Požela Komanda:FK Tera
3 Varžybų:2
Aleksandr Voiško Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė - Lindab
2 Varžybų:1
Dmitrij Litvinov Komanda:FK Tera
2 Varžybų:2
Vytenis Ruzgas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Edgar Čičin Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Martynas Vasiliauskas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mykolas Adamavičius Komanda:FK Alytis
0 1
Erik Sinica Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Gruodis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: