2017-06-23

Olybet sporto baro suvestinė #5

Šiek tiek vėluojame, bet tikrai nepamiršome, 9 turo ir dviejų taurės etapų Jūsų spėjimai suskaičiuoti ir žemiau matote atnaujintą dalyvių įskaitą:


Vieta Dalyvis      Viso
1 Paulius Ba 21
2 Jonas Šimonis 17
3 Diana Di 17
4 Karolis Astrauskas 15
5 Augustas Kuzma 15
6 Juozas Pečiukaitis 15
7 Martynas Rašinskas 14
8 Dmitrij Timko 14
9 Edvinas Mu 13
10 Vytautas Zemleckas 13
11 Kiril Vilkin 13
12 Jara Jodko 12
13 Edvin Moroz 12
14 Arvydas Veikutis 10
15 Adomas Kripas 10
16 Edvinas Adomaitis 10
17 Robertas Ba 10
18 Leszek Jankowski 10
19 Almantas Tamulionis 10
20 Darius Pupliauskas 9
21 Žygimantas Mockus 8
22 Jurij Jurkevič 8
23 Donatas Socle Tarakanovas 8
24 Gierius Gatavyna 7
25 Borja Bariska 6
26 Jev Gen 6
27 Sadovskij Nikolaj 4
28 Paulius Baradinskas 4
29 Arnoldas Čepkauskas 4
30 Aringas Streckis 3
31 Gabrielius Butkevičius 3
32 FK El Dorado 3
33 Jonas Riklikas 2
34 Mindaugas Kancleris 2
35 Justinas Švelnia 2
36 Deividas Bl 2
37 Romas Ščiuka 2
38 Igor Poduzhaylo 2
39 Vitalik Krasava 2
40 Ignas Valbasas 2
41 Viktorija Beinaraite 2
42 Gegorgijus Maksimovas 1
43 Kestutis Kukelka 1
44 Svajūnas Savickas 1
45 Laurynas Šatas 1
46 VFM 1
47 Matas Ven 1
48 Paulius Viknius 1
49 Artas Artūras 1
50 FK Granitas A. Seniutis 1
51 Aidas Mačionis 1
52 Raimond Filipi 1
53 Erik Cereška 1
54 Laurynas Štempelis 1
55 Marius Motiejunas 1
56 Edvin Laurinavičius  1
57 Darek Lukaševič 0
58 Ignas Kirsnys 0
59 Tomas Lensces 0
60 Denis Barinov 0
61 Tomas Guiskis 0
62 Albertas Šaveiko 0
63 Igoris Jakovlevas 0
64 Benito De Vito 0

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Tera220064+26
2FK Alytis2110104+64
3FK Granitas 3210176+13
4FK Riešė - Lindab210143+13
5SKK Oniksas201136-31
6FK Granitas 3 (dubleriai)2002714-70

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mantas Miklaševičius Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
4 Varžybų:2
Airidas Mickevičius Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:2
Ovidijus Požela Komanda:FK Tera
3 Varžybų:2
Aleksandr Voiško Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė - Lindab
2 Varžybų:1
Dmitrij Litvinov Komanda:FK Tera
2 Varžybų:2
Vytenis Ruzgas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Edgar Čičin Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Martynas Vasiliauskas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mykolas Adamavičius Komanda:FK Alytis
0 1
Erik Sinica Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Gruodis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: