2017-10-20

Olybet sporto baro TOTO suvestinė po XVII turo

Iki Olybet sporto baro spėlionės likus vienam turui, išryškėjo dalyvių trejetukas, kurie ir pretenduoja į 100 Eur piniginį prizą. 


Vieta Dalyvis      Po XIV turų XV turas XVI turas XVII turas Viso:
1 Paulius Ba 34 4 3 3 44
2 Dmitrij Timko 29 9 1 2 41
3 Jonas Šimonis 30 4 3 2 39
4 Vytautas Zemleckas 29 4 1 2 36
5-8 Karolis Astrauskas 29 3 1 2 35
5-8 Martynas Rašinskas 28 4 1 2 35
5-8 Adomas Kripas 24 6 3 2 35
5-8 Juozas Pečiukaitis 25 4 3 3 35
9 Diana Di 30   1 2 33
10 Robertas Ba 24   3 2 29
11 Darius Pupliauskas 20 4 2 3 29
12 Edvin Moroz 21 3 0 5 29
13 Kiril Vilkin 19 4 4   27
14 Edvinas Adomaitis 19 3 1 4 27
15 Augustas Kuzma 21 2     23
16 Edvinas Mu 21   2   23
17 Leszek Jankowski 16 5     21
18 Donatas Socle Tarakanovas 14       14
19 Jara Jodko 12       12
20 Roman Osipov 6 6 0   12
21 Jurij Jurkevič 11       11
22 Arvydas Veikutis 10       10
23 Almantas Tamulionis 10       10
24 Žygimantas Mockus 8       8
25 Gierius Gatavyna 7       7
26 Borja Bariska 6       6
27 Jev Gen 6       6
28 Sadovskij Nikolaj 4       4
29 Paulius Baradinskas 4       4
30 Arnoldas Čepkauskas 4       4
31 Edvin Laurinavičius 4       4
32 Šarūnas Čereška 4       4
33 Matas Ven 1 3     4
34 Aringas Streckis 3       3
35 Gabrielius Butkevičius 3       3
36 FK El Dorado 3       3
37 Lukošius Ernestas 3       3
38 Jonas Riklikas 2       2
39 Mindaugas Kancleris 2       2
40 Justinas Švelnia 2       2
41 Deividas Bl 2       2
42 Romas Ščiuka 2       2
43 Igor Poduzhaylo 2       2
44 Vitalik Krasava 2       2
45 Ignas Valbasas 2       2
46 Viktorija Beinaraite 2       2
47 Gegorgijus Maksimovas 1       1
48 Kestutis Kukelka 1       1
49 Svajūnas Savickas 1       1
50 Laurynas Šatas 1       1
51 VFM 1       1
52 Paulius Viknius 1       1
53 Artas Artūras 1       1
54 FK Granitas A. Seniutis 1       1
55 Aidas Mačionis 1       1
56 Raimond Filipi 1       1
57 Erik Cereška 1       1
58 Laurynas Štempelis 1       1
59 Marius Motiejunas 1       1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Tera220064+26
2FK Alytis2110104+64
3FK Granitas 3210176+13
4FK Riešė - Lindab210143+13
5SKK Oniksas201136-31
6FK Granitas 3 (dubleriai)2002714-70

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mantas Miklaševičius Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
4 Varžybų:2
Airidas Mickevičius Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:2
Ovidijus Požela Komanda:FK Tera
3 Varžybų:2
Aleksandr Voiško Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Deividas Mačiulis Komanda:FK Riešė - Lindab
2 Varžybų:1
Dmitrij Litvinov Komanda:FK Tera
2 Varžybų:2
Vytenis Ruzgas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Edgar Čičin Komanda:FK Granitas 3
2 Varžybų:2
Martynas Vasiliauskas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Mykolas Adamavičius Komanda:FK Alytis
0 1
Erik Sinica Komanda:FK Granitas 3 (dubleriai)
0 1
Gruodis   2017
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: