2018-02-12

Lietuvos šimtmetį paminės 100 minučių žaisdami mažąjį futbolą!

12 komandų, Vasario 16 -ąją, Lietuvos šimtmetį paminės 100 minučių žaisdamos mažąjį futbolą.
 

Turnyre dalyvaujančio komandos:

1. Vilnius Social Club komanda
2. LIL Chicago
3. FK Barbakanas
4. BGS
5. FK Rikošetas
6. FK TEC
7. FK Jaunimas
8. Tarptautinės Amerikos m-klos futbolo komanda
9. FK Riešė
10. MSC - Hilltown
11. EL Dorado
12. SŽK Pabradė

Komandos į grupes po 6 komandas bus paskirstytos burtų keliu. Grupėse rungtynės vyks po 15 minučių, toliau komandos pagal užimtas vietas sužais finalines rungtynes, kurių trukmė 25 minutės. VISOS dalyvaujančios komandos sužais simboliškai po 100 minučių.

Tvarkaraštis:

  • I turas: 11:00 A grupė; 11:20 B grupė
  • II turas: 11:40 A grupė; 12:00 B grupė
  • III turas: 12:20 A grupė; 12:40 B grupė
  • IV turas: 13:00 A grupė; 13:20 B grupė
  • V turas: 13:40 A grupė; 14:00 B grupė
  • 14:30 A6 vs B6; A5 vs B5; A4 vs B4
  • 15:00 A3 vs B3; A2 vs B2; A1 vs B1
  • 15:30 APDOVANOJIMAI

Taisyklės: žaidžiama 7 prieš 7. Nuošalių nėra, keitimų skaičius neribotas, iš užribio kamuolys įmetamas ranka, vartininkas kamuolį į žaidimą įvedas koja, negalimi taip vadinami „padkatai“, baudos ar laisvo smūgio metu atstumas 5 metrai, baudinys mušamas iš 9 metrų, pirmo smūgio metu iš vidurio galima pelnyti tiesioginį įvartį.

Grupėje už pergalę skiriami 3 taškai, už lygiąsias 1 tašas, už pralaimėjimą 0 taškų. Dviem arba daugiau komandų surinkus vienodai taškų, vieta lentelėje nustatoma pagal tarpusavio rungtynių rezultatus (taškai tarpusavio rungtynėse ir įvarčių santykis tarpusavio rungtynėse). Jei šie rodikliai vienodi, tai vietą lemia: a) įmuštų praleistų įvarčių santykis b)didesnis įmuštų įvarčių santykis c) didesnis pergalių skaičius d) burtai.


Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: