2018-03-28

Pirmojo turo anonsas ir susipažinimas su komandomis

Jau šįvakar prasidės reguliarusis MFL pavasario - rudens sezonas ir į aikštę išbėgs net 22 komandos – 10 komandų varžysis A divizione, o 12 ekipų matysime B divizione. 


Ta proga kviečiame trumpai susipažinti su visomis komandomis ir perskaityti pirmojo turo anonsą.


A divizionas


Kalbant bendrai, A divizionas šiais metais atrodo tikrai sustiprėjęs ir konkurencijos kovoje dėl medalių turėtų būti dar daugiau. Visos komandos žiemą stengėsi stiprinti savo gretas. Galbūt kai kas ir nukraujavo, bet tai bus bandoma išgydyti komandinėmis pastangomis ir noru kovoti. Daugiau intrigos A divizionui bandys suteikti ir į jį pakilę VFM bei „Western Union“ klubai, kurie tikrai neketina pasiduoti be kovos. Bus tikrai įdomu!
1-ojo turo rungtynės (2018-03-29)


„Eagle Team - Žibintas“ – „Western Union“ (19.30, I „Fanų“ ketvirtis)


„Eagle Team - Žibinas“. Praėjusio sezono čempionai. Tuo turbūt viskas ir pasakyta. „Ereliai“ ir šį sezoną bus laikomi vienais iš favoritų triumfuoti MFL pirmenybėse, o ir pati ekipa neslepia savo ambicijų. Tiesa, didesnį dėmesį ji nori skirti Lietuvos čempionatui, kuriame kol kas jie nėra iškovoję trofėjų. Visgi MFL pirmenybės tikrai neliks užnugaryje ir galime tikėtis, kad favorito etiketė šiai komandai yra kabinama ne veltui. Įdomu tai, kad vieną sezono trofėjų keliais ukrainiečiais pasipildę „Eagle Team“ jau iškovojo. Praėjusį šeštadienį „Eagle Team“ 4:1 nugalėjo SKK „Onikso“ komandą ir į viršų kėlė OlyBet supertaurę. Tada „Eagle“ galėjo įmušti ir dar daugiau įvarčių, o komandos vadovas Aleksandras Dergačiovas pripažino, kad supertaurės rungtynės buvo silpnoko lygio ir jiems dar trūksta susižaidimo, todėl tikėkimės, kad per ne pilną savaitę tas susižaidimo lygis paaugo ir pirmajame ture „Eagle“ nudžiugins įvarčių puokšte. 


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Kuo daugiau malonumo iš futbolo bei pergalių“.


„Western Union“. Tarptautinė „Western Union“ komanda sutiko su iššūkiu ir šį sezoną savo pajėgumą išbandys A divizione. Praėjusį sezoną „Western Union“ dar žaidė B divizione ir ten užėmė ketvirtą vietą, bet kadangi B diviziono čempionai VDA ekipa išsibarstė ir šiame sezone MFL pirmenybėse nežais, o trečios vietos laimėtojai FK „Barbakanas“ išreiškė norą likti B divizione, plyšys pakilti į A divizioną atsirado „Western Union“ vyrukams ir štai jie čia. Šio sezono krikštas jiems teko pats rimčiausias – čempionų „Eagle Team“ išbandymas, bet galbūt jau šios rungtynės „Wester Union“ ekipai suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ar parodys, kokius žaidimo aspektus jiems reikia gerinti. Sezono pradžioje žaisti su stipriausiomis ekipomis nėra blogas dalykas, nes sportinės formos dar niekas nėra įgavę, o tokiu momentu įveikti MFL mohikanus yra lengviausia. Ar taip ir bus, sužinosime jau šįvakar.


Iš komandos lūpų (moto): „Moving ball for better!“.„El Dorado“ – FK „Riešė“ (20:30, III „Fanų“ ketvirtis)


„El Dorado“. MFL vicečempionai. Legendinio aukso miesto komanda praėjusį sezoną turėjo tenkintis sidabru, nors dar sezoną prieš tai puikavosi auksu. Nuolatinis lipimas ant pjedestalo parodo, kad „El Dorado“ taip pat yra vieni iš šio sezono favoritų, o šį statusą gali patvirtinti jau pirmasis sezono mačas, kadangi jų lauks rimtas iššūkis prie FK „Riešę“. „El Dorado“ savo pajėgas ketina pastiprinti keliais jaunais ir itin perspektyviais žaidėjais ir galbūt būtent jaunatviška energija bus ta sudedamoji dalis, kuri padės „El Dorado“ vėl pasipuošti auksu?


FK „Riešė“. Praėjęs sezonas Riešės futbolininkams atnešė bronzos medalius, bet visiškai normalu, kad šį sezoną „Riešė“ taikysis į tauresnius metalus. Jau ne vienerius metus komandos branduolys išlieka mažai pakitęs, o futbolo paslapčių Riešės kolektyvą moko puikiai žinomas treneris Stanislovas Danisevičius, todėl normalu, kad kartelė šiai ekipai yra keliama ir FK „Riešę“ taip pat galime priskirti prie MFL favoritų. Pirmosios sezono rungtynės su „El Dorado“ bus puikus išbandymas abejoms ekipoms, o šią dvikovą drąsiai galime vadinti centrinėmis pirmojo turo rungtynėmis.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Mūsų tikslas – nugalėti. Stengsimės, kovosime!“.


 FK „Rytas“ – SKK „Oniksas“ (20:30, II „Fanų“ ketvirtis)


FK „Rytas“. Ketvirtoji vieta praėjusiame sezone Futbolo Klubui „Rytas“ buvo tikrai pagarbos vertas pasiekimas, žinant tai, kad jiems tai buvo debiutinis sezonas A divizione. Apetitas kyla bevalgant ir būtų tikrai smagu matyti, kaip į kovą dėl titulo įsitrauktų vis daugiau ekipų. „Ryto“ vyrai yra vieni iš kandidatų tai padaryti, o patirties ir jaunimo mišinys, esantis komandoje, gali tapti jų slaptuoju ginklu prieš lygos grandus.


SKK „Oniksas“. Praėjęs sezonas – penkta vieta. Įdomiai viskas susidėliojo, kad šį sezoną „Oniksas“ turės pradėti prieš 2017 metų turnyrinės lentelės kaimynus, kurie liko vienu laipteliu aukščiau, o tai šio vakaro dvikovai pridės papildomų prieskonių. Patys oniksiečiai, kurie iškovojo praėjusio sezono MFL Taurę, žiemą rungtyniavo Žiemos MFL pirmenybėse ir taip palaikė sportinę formą. Patikrinti savo jėgas „Oniksas“ gavo ir šeštadienį OlyBet supertaurės rungtynėse, bet jose buvo pralaimėta 1:4 „Eagle Team“ vyrams. Ši dvikova tikriausiai parodė „Oniksui“ jų turimas spragas, kurias bus galima pabandyti užkamšyti jau šįvakar. Dar vienas įdomus klausimas yra dėl „Onikso“ puolėjo Jono Šimonio. Kai buvo kalbėta anksčiau, klubo vadovas teigė, kad Jonas palieka Vilnių ir komandą, o jį klube pakeis rezultatyviai žiemą žaidęs Arminas Lapinskas, tačiau supertaurės mače buvo galima pamatyti abu puolėjus. Galbūt Joną išvysime ir ketvirtadienį?


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Futbolas nesukuria charakterio, jis atskleidžia charakterį“.


 FC „IndEx“ – FK „Spartakas“ (21:30, II „Fanų“ ketvirtis)


FC „IndEx“. Puikiai MFL bendruomenei žinoma komanda praėjusiais metais liko septintoje vietoje ir natūralu, kad šį sezoną norėtų pagerinti savo rezultatus. Nuo pat MFL įkūrimo pradžios žaidęs „IndEx“ prieš šio sezono pradžią iškėlė klausimų dėl savo dalyvavo MFL pirmenybėse, bet paskutinėmis akimirkomis visi formalumai buvo sutvarkyti ir „IndEx“ toliau tęs savo pasirodymą MFL A diviziono pirmenybėse.


FK „Spartakas“. Taip pat vieni iš MFL senbuvių, kurie jau ne vienerius metus išlaiko nepakitusį sąstatą. Puikus tarpusavio susižaidimas yra turbūt stipriausia šios komandos pusė ir bus labai įdomu pamatyti šį jų ginklą 2018 metų sezone. Pirmieji jį išvys „IndEx“ vyrai, kurie puikiai pažįsta „Spartaką“. 2016 metais su jais buvo varžytasi B divizione, praėjusiais metais abi ekipos kovojo jau A divizione. Tiesa, abu kartus „Spartakas“ finišavo aukštesnėje vietoje, bet ar jėgų pusiausvyrą nepasikeitė, bus galima įsitikinti šiandien vakare.


 VFM – FK „Fortitudo“ (21:30, I „Fanų“ ketvirtis)


VFM. B diviziono antros vietos nugalėtojai kyla į A divizioną ir savo meistriškumą jie turės demonstruoti jau prieš galingesnes ekipas. Praėjusiais metais komandą į priekį vedė 37 įvarčius įmušęs Artūras Žarnovskis ir puikiai žinomas futbolininkas Artūras Jeršovas, kuris per savo karjerą yra žaidęs tokiuose A lygos klubuose kaip „Šiauliai“, „Žalgiris“ ar FC „Vilnius“. A. Jeršovas taip pat yra vieną kartą gynęs Lietuvos rinktinės garbę, bet profesionalo bateliai jau padėti į šalį, o savo įgūdžius jis demonstruos MFL pirmenybėse. B divizione A. Jeršovas pelnė net 24 įvarčius, įdomu, kiek jam pavyks įmušti A divizione? VFM gretose yra ir dar kelios puikiai futbolo bendruomenei žinomos pavardės, tokios kaip Arvydas Veikutis, todėl šios komandos žaidimą stebėti A divizione bus labai įdomu.


FK „Fortitudo“. Dar vieni MFL senbuviai, šios lygos duris varstantys nuo 2014 metų. 2018 metų sezonas jiems prasidės tikrai įdomiu iššūkiu prieš į A divizioną pakilusią VFM ekipą. Prieš šį sezoną „Fortitudo“ ekipą išgyveno nemažai permainų, kalbant apie sudėtį, todėl gali prireikti laiko, kol „Fortitudo“ įgaus pagreitį. Galutinis jų sezono rezultatas gali priklausyti nuo to, kaip greitai tas pagreitis bus įgautas, o visą tai sužinoti galime tik stebėdami „Fortitudo“ žaidimą.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Šį sezoną komanda yra ganėtinai nukraujavusi, Žinoma, komandą papildė keletas naujų veidų, tačiau dar esame tik „šlifavimosi“ procese ir iki puikios sportinės formos dar toli. Vienareikšmiškai, šiais metais MFL A divizionas yra stipriausias per visą savo gyvavimo laikotarpį, todėl lengvo pasivaikščiojimo nebus nei vienose rungtynėse. Kaip sakoma, blogas tas karys, kuris nenori tapti generolų. Pritaikant šį posakį futbolui: bloga komanda, kuri nenori kelti taurės ar pasikabinti medalių. O kaip bus - matysim. Kamuolys apvalus!“.


 ***


B divizionas

B divizione šiais metais varžysis 12 komandų, todėl natūralu, kad čia taip pat išaugs konkurencija. Neabejojama, kad B diviziono lygį į viršų tikrai pakels MFL naujokai (ar į lygą sugrįžę klubai) – FK „Valčiūnai“, FK „Rotalis", FK „Polivektris“, FC „Žalia Raudona“, „VSG United“ ir FK „Alytis“. Kai kurių šių ekipų sudėtis atrodo tikrai galingos, todėl labai sunku atspėti, kas šiais metais triumfuos B divizione, žinant, kad jame daugiau nežais dabartiniai čempionai VDA. B diviziono sostas yra laisvas, o ant jo atsisėsti yra pasiruošusios visos dvylika komandų. Bus labai karšta!
1-ojo turo rungtynės (2018-03-29):


„WorldOne United“ – FK „Rotalis“ (19:30, II „Fanų“ ketvirtis)


„WorldOne United“. Vieningojo pasaulio komanda praėjusiais metais liko B diviziono antrojoje turnyrinės lentelės pusėje ir visiems suprantama, kad komandos tikslas šį sezoną bus gerokai aukštesnė vieta.


FK „Rotalis“. Naujokai, bet jų sudėtyje yra ir ne tik naujos pavardės. Naujai suburta komanda savo gretose turi ne vieną žaidėją iš A diviziono čempionų „Eagle Team“. „Rotalio“ garbę gins tokie buvę „Erelių“ futbolininkai kaip Andrej Sokolov ar Paulius Sakalis. Komandoje taip pat bus ir keli buvę „IndEx“ žaidėjai, todėl patirties MFL lygoje jiems tikrai netrūks ir „WorldOne United“ teks rimta kova. Pats „Rotalis“ sau kelia aukštus tikslus, o ką jiems pavyks pasiekti parodys sezono eiga.

 

Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Gerai praleisti laiką su senais draugais ir, aišku, užimti pirmą vietą!“.


 FK „Polivektris“ – FK „Alytis“ (19:30, III „Fanų“ ketvirtis)


FK „Polivektris“. Dar vieni naujokai, bet jų nuvertinti tikrai nereikėtų. Vien ką pasako tai, kad komandoje žaidžia buvęs ilgametis „Sūduvos“ narys Valentin Baranovskij. Jo klasė ir meistriškumas tikrai turėtų matyti aikštėje, o tai „Polivektriui“ suteiks nemažą pranašumą. Atrodo, kad naujokai subūrė tikrai įdomią komandą, o jos žaidimą bus galima įvertinti jau šiandien.


FK „Alytis“. Taip jau sutapo, kad B diviziono pirmajame ture susikaus dvi naujokų ekipos. Tiesa, „Alytis“ su MFL jau yra šiek tiek susipažinę, kadangi ši komanda žaidė Žiemos MFL pirmenybėse ir ten finišavo trečioje vietoje. Dabar „Alytis“ subūrė ekipą reguliariajam pavasario - rudens sezonui ir taip pat yra nusiteikę ambicingai. Nemeluosime sakydami, kad „Alytis“ taikosi į prizininkų vietas ir jau kitais metais norėtų varžytis A divizione, o kaip viskas bus, pamatysime rudenį.


 FK „Valčiūnai“ – FK „Eksperimentas“ (19:30, IV „Fanų“ ketvirtis)


FK „Valčiūnai“. Taip pat nauja komanda, bet ir jos negalėtume vadinti visiškais naujokais, kadangi šią ekipą subūrė keli buvę „Eagle Team“ futbolininkai, o tai sako, kad „Valčiūnai“ yra nusiteikę rimtai kovai B divizione. Visą tą rimtumą bus galima įvertinti sezono eigoje, bet bent jau pirminis įspūdis susidaro tikrai geras.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Nors mūsų komanda nėra naujas projektas ir komandos pagrindą sudaro daug metų kartu SFL žaidžiantys žaidėjai, būtų netikslinga komandai kelti aukščiausius tikslus, kai dauguma žaidėjų nėra žaidę MFL. Svarbiausia bus kovoti su visais, atiduoti visas jėgas, o tada jau kaip Dievas duos“.


FK „Eksperimentas“. Iš A diviziono iškritusi ekipa šiais metais turės žaisti B divizione, bet ar ten užsiliks, sužinosime po daugiau nei pusės metų. Gan jauna ekipa yra nusiteikusi ambicingai, o jiems pirmajame ture iššūkį mes FK „Valčiūnai“, kurie tas ambicijas sieks prislopinti. Kaip visą tai atrodys, bus galima pamatyti šįvakar.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto). Tikslas: „Žaisti akiai patrauklų komandinį žaidimą ir pasirodyti kuo geriau. Būvimas aukščiau turnyrinės lentelės viduriuko būtų teigiamas rezultatas“. Moto: „Rungtynes laimi žaidėjai, o sezoną - komanda!“.


 FK „Barbakanas“ – VSG „United“ (20:30, I „Fanų“ ketvirtis)


FK „Barbakanas“. Turėję šansą pakilti į A divizioną, jo „Barbakanas“ atsisakė ir nusprendė toliau varžytis B divizione. Patyrusi komanda šį sezoną savo gretose užregistravo puikiai žinomą buvusį „Žalgirio“ futbolininką Ramūną Radavičių. Dar neaišku ar Ramūnas nuolatos padės šiai ekipai, bet toks pastiprinimas skamba tikrai intriguojančiai, o „Barbakano“ paraiška šiam sezonui labai rimtai.


VSG „United“. Po metų pertraukos VSG „United“ vėl sugrįžo į MFL pirmenybes ir yra nusiteikusi pakovoti dėl aukštų vietų. Ekipos žaidėjai turi nemažai patirties tiek MFL, tiek SFL lygose ir tą jų patirtį bus galima įvertinti prieš FK „Barbakano“ atstovus.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Visada pasiruošę rimtai kovai ir tikimės gauti gerų įspūdžių iš kiekvienų rungtynių. Kovosime dėl aukštesnių pozicijų!“.


 „MSC - Hilltown“ – FC „Žalia Raudona“ (20:30, IV „Fanų“ ketvirtis)


„MSC - Hilltown“. Praėjusio sezono A diviziono autsaideriai sunkiai rinko taškus ir liko paskutinėje vietoje. Kai kas jų komandoje galbūt nuliūdo, bet kai kas apsidžiaugė, kad šiais metais jie žais B divizione. Čia taškų surinkti tikriausiai turėtų būti lengviau, todėl normalu, kad MFL veteranai „Hilltown“ šį sezoną tikrai sieks nelikti turnyrinės lentelės dugne.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Šį sezoną žaisdami B divizione visų pirmą sieksime daugiau pergalių nei pernai ir praleisti nemažiau laiko kartu kaip komanda tiek aikštėje, tiek už jos ribų!“.


FC „Žalia Raudona“. Paskutiniai MFL naujokai, apie kuriuos informacijos kol kas daug nėra. Šią komandą galime vadinti didžiausiu paslapties šydu, kurį pirmieji praskleis „MSC - Hilltown“ futbolininkai. Galbūt tada bus aiškesnis komandos pajėgumas.


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Norime išbandyti savo jėgas aukštesniame lygyje nei žaidžiame įprastai“.


 FK „Volcano“ – FC „Funk Soul Brothers“ (21:30, III „Fanų“ ketvirtis)


FK „Volcano“. Trečią sezoną MFL lygoje žaisiantis FK „Volcano“ klubas praėjusiais metais liko septintas ir norėtų pagerinti šį rezultatą. Kad tai padarytų, komandai reikia pagerinti savo stabilumą, kurio praėjusiais metais tikrai trūko. Pirmą vertinimą bus galima padaryti šįvakar, kai „Volcano“ susikaus su jiems gerai pažįstama FC „Funk Soul Brothers“ ekipa.


FC „Funk Soul Brothers“. Vieni iš praėjusio sezono autsaiderių „Funk Soul Brothers“ šį sezoną bandys suskambėti nauju ritmu ir taikosi į lentelės viršų. Komandos gretos buvo atnaujintos, kai kurie svarbūs žaidėjai išsigydė traumas, todėl klubo ambicijos išaugo, o ar jos virs realiais pasiekimais – sužinosime finišavus sezonui. 


Iš komandos lūpų (tikslas/moto): „Kaip minimu užduotis - Top 5. Patobulėję, suaktyvėję, pastiprėję ir išalkę pergalių“.#JūsŽaidžiate

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Vasaris   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Mūsų partneriai: