2018-04-04

Antrojo turo anonsas: intriguojančios dvikovos abiejuose divizionuose

MFL sezonas visai neseniai prasidėjo ir jau įgauna pagreitį, o šį ketvirtadienį komandos išbėgs į aikštelę sužaisti antrojo turo rungtynių. Kai kurios ekipos sieks iškovoti pirmąsias pergales, tuo metu kitos bandys išlaikyti pergalingą žaidimą ir šie abu scenarijai galioja abiems divizionams.


A divizionas

 

2-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. Antrojo turo centrinėje dvikovoje šįkart susikaus MFL čempionai „Eagle Team - Žibintas“ ir net devynis įvarčius pirmajame ture pelnę FC „IndEx“ futbolininkai.


Abi ekipos laimėjo pirmuosius turus, bet nuotaikos jų stovykloje buvo skirtingos. Nors „Ereliai“ 4:0 įveikė „Western Union“ komandą, tačiau „Eagle Team“ vadovas Aleksandr Dergačiov savo ekipos žaidimą pavadino tragedija.


„Ereliai“ ypač strigo gynyboje, kur darė daug pozicinių klaidų, o dėl to „Western Union“ futbolininkams pavykdavo spausti MFL čempionus. WU tąkart įvarčių visgi neįmušė, tačiau „IndEx“ tokiomis progomis tikriausiai pasinaudotų. Atrodo, kad savo ginklus „IndEx“ vyrai yra pravalę ir susikalibravę, o devyni įmušti įvarčiai į FK „Spartako“ vartus tai puikiausiai parodo. Dėl to „Eagle“ futbolininkų laukia labai rimtas iššūkis, o ar iš pirmojo turo klaidų bus pasimokyta, sužinosime rytoj vakare. Bent jau A. Dergačiov tikisi, kad jo žaidėjai antrajame ture žais geriau.


„Tikiuosi, kad vyrai susiims, padarys išvadas ir dirbs savo pozicijos darbą, o ne bandys būti kaip Lionelis Messi. Pirmajame ture pozicinis žaidimas gynyboje buvo labai blogas ir mes taip negalime žaisti, jei norime siekti savo tikslų“, – kalbėjo A. Dergačiov. 


Tuo metu „IndEx“ narys Igor Kuznecov supranta, jog komandai yra būtina išlaikyti tą žaidimą, kuri parodė prieš savaitę ir jie negali leisti svyruoti sportinei formai, kaip dažnai pasitaikydavo praėjusiame sezone. 


„Svarbiausias tikslas išlaikyti maksimalią koncentraciją viso sezono metu ir išvengti mums būdingo banguojančio žaidimo. Jau antrajame ture susitiksime su labai pajėgia komanda, todėl laiko įsibėgėjimui neturime ir turime rodyti geriausią savo žaidimą nuo čempionato pradžios“, – pabrėžė I. Kuznecov.


Tokie žodžiai tik parodo, kad „IndEx“ bus nusiteikę labai rimtai ir „Eagle Team“ vartininkui reikės būti labai budriam, o MFL čempionai turės stengtis atrasti sau būdingą žaidimą, kad jau sezono pradžioje nebūtų barstomi svarbūs taškai.


Naujokų iššūkis. Iš B diviziono pakilę VFM futbolininkai savo žygį A divizione pradėjo puikia pergale prieš FK „Fortitudo“ rezultatu 5:1. Šįkart jų lauks OlyBet taurės laimėtojai SKK „Oniksas“, kuriems sezonas neprasidėjo gerai ir pirmosios rungtynės pasibaigė pralaimėjimu 1:6 FK „Ryto“ žaidėjams. „Oniksas“ kol kas dar nėra susižaidęs, todėl rungtynės prieš VFM jiems bus rimtas išbandymas. VFM pirmąjį mačą laimėjo ir be savo lyderio Artūro Jeršovo, kuris jau gali žaisti antrajame ture, o tai tik pridės papildomos jėgos.


„Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan puikiai supranta, kad VFM bus labai kietas varžovas ir netgi įžvelgia tai, kad jie turės tam tikrą pranašumą.


„Pirmajame ture VFM žaidė be savo kapitono A. Jeršovo, tad galvoti mums tikrai yra apie ką. Tuo labiau, kad Artūras mūsų geras bičiulis ir 2017 m. Vasarą ženkliai prisidėjo prie pergalės VFL ir matyt jis geriau žinos mūsų žaidimo „schemas“ nei mes VFM, kurie dar vasarą, atrodo, dar labiau pasistiprino. Visgi per savaitę nieko labai nepakeisi, todėl bandysime tiesiog nekartoti pirmojo turo klaidų“, – sakė E. Ruskan.


Tuo metu kiti A diviziono naujokai „Wester Union“ jėgas išbandyti turės su jau minėta FK „Rytas“ ekipa. Šios poros favoritu yra laikomi „Ryto“ žaidėjai, bet kamuolys yra apvalus ir galbūt WU sugebės nustebinti?


„Ryto“ ekipoje šiuo metu yra registruoti keli žaidėjai, kurie greitu metu pradės žaisti antrojoje Lietuvos futbolo lygoje (trečia pagal pajėgumą), tačiau savo sėkmės formulę „Rytas“ grindžia ne tuo.


„Taip, šiuo metu turime kelis žaidėjus iš antros lygos, bet pirmajame ture žaidė tik Donatas Dromantas, kuris pavaduoja mūsų pagrindinį gynėją Mareką Novosielskij. Jis šiuo metu yra traumuotas ir žaisti bus pasiruošęs po 3 savaičių. Mūsų pagrindą sudaro 6-7 žaidėjai iš praeitų metų, visi esame susižaidę, žinome vienas kitą, todėl turime gerą rezultatą puolime“, – teigė „Ryto“ vadovas Olegas, kuris taip pat pabrėžė, kad laukia rungtynių su „Wester Union“ ekipa.


„Su Western Union“ dar nesame susitikę, todėl bus labai įdomu sužaisti su komanda, kuri mums yra naujokė“, – teigė Olegas.


Pergalės paieškos. Dar kitose dvejose A diviziono rungtynėse ketvirtadienį žais komandos, kurios ieškos savo pirmosios pergalės. Pirmajame ture pralaimėjimą patyrę FK „Fortitudo“ susikaus su lygiosiomis sužaidusią FK „Rieše“. Abi ekipos norės atidaryti savo pergalių sąskaitą, bet ar kažkam tai pavyks, sužinosime rytoj.


Pergalės ieškos ir „El Dorado“ vyrai, kurie jėgas išbandys su FK „Spartako“ futbolininkais. „Spartakas“ pirmajame ture skaudžiai pralaimėjo, todėl pergalė prieš „El Dorado“ kaip reikiant pakeltų šios komandos ūpą, bet „Aukso miesto“ komanda taip pat nori trijų taškų, po apmaudžių lygiųjų su „Riešės“ futbolininkas. Kas parodys didesnį norą laimėti, sužinosite ketvirtadienį!


  B divizionas


2-ojo turo rungtynės:


 


Centrinė dvikova. B diviziono centrine dvikova turbūt galime laikyti dvejų naujokų akistatą – FK „Polivektris“ ir FK „Valčiūnai“. Abi ekipos pirmajame ture pelnė po penkis įvarčius, bet pirmoji iškovojo pergalę rezultatu 5:1, o antroji sužaidė lygiosiomis 5:5.


Valentino Baranovskij, kuris pats pirmajame ture pelnė du įvarčius, vedamas „Polivektris“ neslepia savo ambicijų ir aiškiai pasakė savo tikslą – patekimas į A divizioną, žaidžiant akiai patrauklų futbolą.


„Mes turime savo žaidimo bruožą – mes visi mėgaujamės futbolu, todėl antrajame ture kažką keisti iš esmės nėra tikslo. Mes dar neparodėme viso savo pajėgumo, o prieš antrąjį turą komanda pasistiprins keliais naujais žaidėjais, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių negalėjo debiutuoti pirmame ture“, – sakė V. Baranovskij, pabrėždamas, kad jų ekipos žaidimas tik gerės.


„Svarbiausias mūsų tikslas yra jausti malonumą, bet mūsų rėmėjai www.scvpapildai.lt tiki mumis ir tikisi, kad mes iškopsime į A divizioną, o mums patiems svarbu, kad rodytume akiai patrauklų futbolą ir apie mus kalbėtų kaip apie komandą ir rimtą varžovą“, – užbaigė buvęs „Sūduvos“ futbolininkas.

 

Apie „Polivektris“ ekipos jėgą prakalbo ir jų būsimi varžovai FK „Valčiūnai“, kurie sau linkėjo sėkmės prieš šią dvikovą.


Komandos vadovas Dainius Perednis sakė: „Kai kurie mūsų žaidėja yra rungtyniavę su „Polivektris“ ekipa, todėl jie žino jų žaidimo braižą ir lygį. Manau, kad jie bus šio diviziono lyderiai, dėl to linkiu mums tik sėkmės, nes bus labai sunku išlaikyti „sausus“ vartus, o dar sunkiau įmušti“.


Senbuviai prieš naujokus. Į B divizioną iškritę MFL senbuviai „MSC – Hilltown“ iškart sugebėjo iškovoti pirmus tris taškus ir 6:1 įveikė silpniau atrodžiusius FC „Žalia Raudona“. Tačiau rytoj MSC lauks rimtesnė kova – prieš lygos naujokus FK „Rotalį“. Jie pirmajame ture šventė pergalę, kuomet 5:2 nugalėjo „WorldOne United“, todėl dabar abi ekipos surems ginklus dėl antrosios pergalės.


Nepaisant iškovotos pergalės, FK „Rotalis“ vadovas Dainius Riškus pripažino, kad komandai dar trūksta susižaidimo, todėl šį aspektą jie stengsis pagerinti jau antrajame ture, o tai signalizuoja galimai puikią kovą prieš „Hilltown“.


„Antrajame ture bandysime žaisti daugiau disciplinuotai“, – trumpai rėžė D. Riškus, taip leisdamas MSC ekipai kurti savo planus, kaip tą varžovų discipliną reikės sugriauti.


Du pasikeitę pažįstami. Įdomios rungtynės B divizione nusimato ir tarp FK „Barbakano“ bei FC „Funk Soul Brothers“ ekipų. 


Ramūnu Radavičiumi ir dar ne vienu naujoku pasipildęs „Barbakanas“ pirmajame ture iškovojo sunkią pergalę rezultatu 2:1 prieš VSG „United“, tačiau komanda vis dar yra ieškojimo kelyje.


„Kadangi prieš sezoną turėjome tik keletą pilnaverčių treniruočių, tai sunku dar surasti bendrą ryšį tarp komandos narių. Pas mus atėjo 7 nauji žaidėjai. Tai dar esame ieškojimo kelyje. Tačiau vieno iš „Barbakano" neatimsi – kad ir su kuo žaistume, kovojame iki pat galo“, – teigė „Barbakano“ saugas Romualdas Laurinavičius.


Jis taip pat atskleidė, kad buvusiam profesionaliam futbolininkui R. Radavičiui atskiros rolės nėra numatę, tačiau tikisi, kad toks žaidėjas padės pakelti komandos lygį kitiems komandos nariams.


„Ramūnui Radavičiui nesame numatę jokios rolės komandoje, tiesiog kitiems nariams yra proga temptis iš paskutiniųjų ir mėgautis proga žaisti kartu su aukščiausios klasės žaidėju“, – džiaugėsi Romualdas.


„Savo silpnų vietų matome visada po kiekvienų rungtynių ar treniruočių. Pasikartosiu, kad į komandą atėjo nauji 7 žaidėjai. Treniruotis pradėjome tik nuo kovo pradžios. Tai buvo pirma žiema per visus „Barbakano" klubo gyvavimo metus, kada komanda nesitreniravo žiemą. Prieš antrąjį turą rinksimės į treniruotę ir išklausysime trenerio nurodymus, ką reikia taisyti savo žaidime“, – užbaigė „Barbakano“ saugas.


Įsivažiuoti „Barbakanui“ sieks sutrukdyti FC „Funk Soul Brothers“ ekipa, kuri pirmajame ture sužaidė lygiosiomis 2:2 su FK „Volcano“ ekipa. Tada po rungtynių „sielos brolių“ komanda nebuvo patenkinta rezultatu, nes norėjo tik pergalės. To pačio „Funk Soul Brothers“ norės ir šiame ture, tad aikštėje turėtume išvysti bekompromisę kovą tarp dvejų komandų, kurios tarpusavyje jau žaidė praėjusiame sezone ir tąkart „Barbakans“ laimėjo 4:1. 


Visgi „Broliai“, kaip ir tas pats „Barbakanas“, šį sezoną pasipildė ne vienu nauju žaidėju ir ketina parodyti, kad šiais metais jie jau gali laimėti bei kovoti dėl aukštesnių vietų.


Likusios rungtynės. Antrajame ture tarpusavyje taip pat susikaus naujokai FC „Žalia Raudona“ ir be vieno diskvalifikuoto žaidėjo turėsianti žaisti FK „Eksperimento“ ekipa. Pažiūrėsime ar ta diskvalifikacija Aliaksandrui Myshalau bus rimtas nuostolis „Eksperimento“ klubui.


Šios abi ekipos kol kas yra be pergalių, todėl ją pasiekti stengsis kaip įmanydamos. Be pergalių kol kas yra ir VSG „United“ bei FK „Alytis“ ir „WorldOne United“ bei FK „Volcano“ ekipos, kurios antrajame ture ir susikaus tarpusavyje, o kam pavyks iškovoti tris taškus, paaiškės ketvirtadienio vakarą.


#JūsŽaidžiate

 

 

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Vasaris   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Mūsų partneriai: