2018-04-09

B divizionas: kupiname emocijų ture tik dvi komandos išliko nepraradusios taškų

Antrasis MFL sezono turas jau sužaistas, o po jo B divizione visus šešis taškus turi iškovojusius tik dvi komandos – lygos naujokai FK „Polivektris“ ir MFL senbuviai „MSC - Hilltown“. Likusios 12 komandų jau barstė taškus arba jų dar neturi surinkusios. Apie antrąjį turą plačiau – turo apžvalgoje.

 

2-ojo turo rezultatai:

 

 


Pokeris. Pirmajame ture dėl tam tikrų priežasčių žaisti negalėjęs „Polivektrio“ saugas Ruslanas Tamilinas debiutavo antrajame ture ir jo debiutas buvo pavydėtinas. 21-erių metų futbolininkas atseikėjo net 4 įvarčius, arba kitaip vadinamąjį „pokerį“, FK „Valčiūnų“ ekipai ir padėjo „Polivektris“ klubui laimėti rezultatu 8:3 bei įsitaisyti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.


Ūbavimas. Tas pats „Polivektris“, mušdamas įvarčius, priversdavo visus susirinkusius atsisukti į jų pusę, kadangi kiekvienas jų įvartis būdavo palydėdamas bendru komandiniu ūbavimu. Iš šalies, atrodo, kad toks ūbavimas galbūt yra skirtas sukelti baimę varžovams, bet komandos lyderis Valentinas Baranovskij paaiškino, kad šį išskirtinį įvarčių šventimą komanda sugalvojo siekdama pakelti savo pačios emocijas rungtynių metu ir išlaikyti tą aukštą žaidimo tempą, kurį kol kas „Polivektris“ ir demonstruoja. Tiesa, rungtynių su „Valčiūnais“ metu, „Polivektrio“ žaidėjai šiek tiek buvo atsipalaidavę ir, pirmaujant 5:0, rezultatas buvo tapęs 6:3. V. Baranovskij pabrėžė, kad šį aspektą komandai reikės taisyti, nes atsipalaidavimas per anksti kitą kartą gali skaudžiai kainuoti.Comeback. Šis angliškas futbolo terminas yra žinomas visame pasaulyje ir lietuviškas jo atitikmuo turbūt taip gerai neskambėtų. Tų „comebackų“ buvo ir B divizione. Vienas įspūdingesnių buvo rungtynėse tarp „WorldOne United“ ir FK „Volcano“. Šiose rungtynėse „Volcano“ pirmavo du kartus, vieną kartą 1:0, o antrą kartą (3:2), bet „WorldOne United“ sugebėjo įmušti du įvarčius per paskutines penkias minutes ir išplėšė puikią pergalę bei į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.


Emocijos. Jų netrūko „MSC - Hilltown“ ir FK „Rotalis“ dvikovoje, kurioje praktiškai paskutinę minutę MSC sugebėjo įmušti pergalingą įvartį ir triumfavo rezultatu 2:1. Pirmą įvartį „Hilltown“ pelnė 34 minutę, bet „Rotalis“ rezultatą išlygino 48 minutę ir, atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, bet jau kitos atakos metu „MSC - Hilltown“ puolėjas Jurgis Babušis įmušė įvartį ir MSC žaidėjai paskendo triumfo jūroje. MSC narys Tomas Tubutis po rungtynių net sakė, kad iš komandos emocijų atrodė, jog MSC laimėjo čempionatą.


Apie pačias rungtynes MSC vadovas Adomas Kripas sakė: „Mes žinojome, ko tikėtis iš varžovų. Žinojome, kad jie kontroliuos kamuolį ir, kad žais kietai, neleis mums net priimti kamuolio. Tam buvome pasiruošę ir ačiū komandai, kuri buvo 100 % atsidavusi ir kovojo iki galo. Mūsų tikslas buvo nepraleisti greito įvarčio. Pirmą kėlinį atsilaikius, jau gaudavome ir savo šansų. Justo puikus pirmasis įvartis mums davė pasitikėjimo ir, kai jau patikėjome pergalę, varžovai rezultatą išlygino, bet jau kitos atakos metu Jurgis padarė tai, jo iš jo buvo prašoma jau kelis sezonus – uždaryti tolimą virpstą. Tiesa, varžovai turėjo daugiau progų ir net paskutine ataka galėjo išlyginti rezultatą“.


Kosminis. Dėl iškovotų trijų taškų „MSC - Hilltown“ turėtų išskirtinai padėkoti ir savo vartininkui Edvinui Regelskiui, kuris sužaidė fantastiškas rungtynes ir atrėmė krūvą varžovų smūgių. Apie savo vartininką A. Kripas sakė: „Edviną drąsiai galime vadinti geriausiu rungtynių žaidėju. Jį pagyrė net buvęs MSC ir dabartinis „Rotalio“ žaidėjas Andrejus Sokolovas. Edvinas atrėmė kosminius varžovų smūgius“.


Pirma. Pirmą sezono pergalę iškovojo FC „Funk Soul Brothers“ ir tą jie padarė pirmą kartą įveikdami FK „Barbakano“ ekipą. „Broliai“ šventė pergalę rezultatu 5:3. Gerų emocijų kupini „Funk Soul Brothers“ žaidėjai buvo tikrai laimingi, o komandos narys Igoris Saksonovas po rungtynių atskleidė, kad šiame mače jie buvo pakeitę taktinį išsidėstymą. „Brolių“ ekipa pradėjo žaisti 3-2-1 išsidėstymu ir priekyje paliktas vienas puolėjas davė vaisių, ir komanda įmušė net penkis įvarčius. Tragiška. Panašiu epitetu jau buvo pavadintas vienos A diviziono komandos žaidimas, o šįkart atėjo eilė ir B divizionui. „Brolių“ nuskriaustas FK „Barbakanas“ kolektyvas, o tiksliau Romualdas Laurinavicius, būtent taip pavadino savosios ekipos žaidimą.

„Baisu, tragiška. Taip, kaip žaidė komanda 40 minučių, buvo tarsi žaidimas kiemo aikštėje. Tokių klaidų, po kurių krito ketvirtas ir penktas įvarčiai, daryti negalima. Nežinau, kad koks pinigų judėjimas Azijos lažybų rinkoje? Nes rodėsi, kad nenorime laimėti“, – taip vaizdingai FK „Barbakano“ žaidimą apibūdino R. Laurinavičius.


Paklaustas, ar varžovų taktinis 3-2-1 išsidėstymas aikštėje turėjo įtakos rezultatui, R. Laurinavičius sakė: „Mums varžovų išsidėstymai nėra svarbūs. Kai nekovoji ir neturi ugnelės, nesvarbūs jokie išsidėstymai“.


Įvardindamas pagrindines pralaimėjimo priežastis, Romualdas buvo atviras: „Mums koją pakišo pagrindinis „Barbakano“ ginklas – kovingumo stoka ir teigiamos emocijos. Tad kokia buvo kova, tokios ir tos emocijos. Kita vertus, mūsų komandoje pasikeitė pusę sąstato. Šiame mače žaidė tik 2 žaidėjai iš startinio septyneto. Trūksta susižaidimo ir taktinės informacijos naujokams, bet tai negali būti pasiteisinimas“.


Kortelės. Apie vienas emocijas jau rašėme, bet jų netruko ir kitose rungtynėse. Vienos emocijos vos nepavirto muštynėmis, bet jas teisėjas apramino geltonomis kortelėmis. Toks scenarijus buvo užfiksuotas „VSG United“ ir FK „Alytis“ dvikovoje, kur rungtynes rezultatu 2:1 šventė „VSG United“.


Lygos naujokai „Alytis“ šiame mače pirmi pelnė įvartį pirmo kėlinio metu, tačiau antrajame kėlinyje pasiektas Vitalij Narbuto dublis pergalę atnešė į VSG kiemą.


Komandos vadovas Michailas Rukinas taip apibūdino šias rungtynes: „Pirmajame kėlinyje turėjome nemažai pusprogių, bet niekaip nepavyko jų realizuoti. Mūsų varžovai 100 % išnaudojo vienintelę savo progą ir taip išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje pavyko parodyti charakterį ir įmušti du įvarčius. Manau, kad ši pergalę yra pelnyta, nes antrajame kėlinyje galėjome įmušti dar 2 ar 3 įvarčius. Nors varžovai už mus yra jaunesni ir greitesni, bet matosi, kad jiems dar trūksta patirties“.


M. Rukinas atvirai papasakojo ir apie situaciją, kurią nuramino tik teisėjo ištrauktos geltonos kortelės: „Buvo varžovų kampinis ir jų komandos puolėjas prasižengė prieš mūsų vartininką, kurį mes puolėme ginti. Tada prasidėjo sumaištis ir ne daug trūko iki muštynių, bet teisėjui pavyko sustabdyti konfliktą ir dviems aktyviausiems dalyviams buvo parodytos geltonos kortelės“.


Nustebino. B diviziono naujokai FC „Žalia Raudona“ kol kas sunkiai įsivažiuoja į rungtynių ritmą ir patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart buvo pralaimėta 4:10 FK „Eksperimento“ klubui.


Dar prieš sezono pradžią FC „Žalia Raudona“ sakė, kad į MFL atvyko išbandyti savo komandos lygį ir jau po dvejų turų „Žalia Raudona“ teigia, kad MFL B diviziono lygis juos nustebino.


„Atvirai sakant - nustebino. Nesitikėjome, kad čia bus tiek daug tokio aukšto lygio komandų. Tikėkimės, kad B divizione bus ir šiek tiek silpnesnių komandų, su kuriomis galėsime lengviau pasivaržyti“,  teigė „Žalia Raudona“ gynėjas Ignas Stasevičius.


„Mums labiausiai trūksta komandinio susižaidimo, o po to ir individualaus meistriškumo, bet žaisti prieš aukšto lygio komandas yra labai gera patirtis ir mums tai tik padės augti“, – pridūrė FC „Žalia Raudona“ futbolininkas.


46. Tiek įvarčių buvo įmušta antrajame B diviziono ture. Vidutiniškai po 7,7 įvarčio per rungtynes, o tai yra tikrai didelis rezultatyvumas.

#JūsŽaidžiate

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1814317523+5245
2Eagle Team - Žibintas1812339850+4839
3FK Rytas1812067560+1536
4VFM189187271+128
5SKK Oniksas187295071-2123
6Western Union186486363022
7FC IndEx1871106873-522
8FK Riešė1853103647-1118
9FK Fortitudo1851124380-3716
10FK Spartakas1832134385-4211

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
25 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
23 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:18
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:16
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
16 Varžybų:15
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
16 Varžybų:17
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:14
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:18
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 4
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Vasaris   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Mūsų partneriai: