2018-05-02

Šeštojo turo anonsas: ar „Rytas“ pasinaudos šansu sugrįžti į pirmąją vietą?

Jau rytoj, ketvirtadienį, MFL divizionų komandos sužais šeštojo turo rungtynes. A divizione nusimato nemažai įdomių dvikovų, o B divizione lyderiai kovos prieš autsaiderius. Ir nors B divizione porų favoritai daugmaž yra aiškūs, bet galbūt išvysime staigmenų?


A divizionas

 

6-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. „El Dorado“ ekipa šį sezoną dažniausiai įtraukiama į centrinės dvikovos skiltį ir šeštasis turas nebus išimtis. Taip jau gavosi, kad šeštajame ture A diviziono lyderiais tapę „El Dorado“ futbolininkai susikaus su iš lyderio pozicijos išmestu FK „Ryto“ klubu, todėl šios rungtynės iš esmės gali padaryti du dalykus – pagerinti „El Dorado“ poziciją turnyrinės lentelės viršuje arba sugrąžinti FK „Rytą“ į pirmą vietą, o viskas priklausys nuo to, kas laimės rungtynes.


„El Dorado“ ekipa praėjusiame ture 2:1 įveikė FC „IndEx“ ekipą ir buvo itin laimingi dėl iškovotų trijų taškų, todėl apie kitos savaitės dvikovą dar negalvojo. Visgi komandos kapitonas Martynas Rašinskas jau ne kartą pabrėžė, kad naujasis komandos treneris tapo svarbiu faktoriumi, padėjusiu pagerinti komandos žaidimą, todėl „El Dorado“ ir toliau dirbs bei stengsis įgyvendinti trenerio planus aikštėje, nes tai, kol kas, neša daug naudos.


Tuo metu „Ryto“ ekipa praėjusiame ture patyrė pirmą savo pralaimėjimą po keturių iš eilės laimėtų rungtynių. „Eagle Team – Žibintas“ tapo ta komanda, kuri pirmoji sugebėjo įveikti „Rytą“ ir tai padarė rezultatu 6:2. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 1:1, antrajame kėlinyje „Rytas“ neatlaikė aukšto žaidimo tempo ir palūžo. Tiesa, „Rytas“ tada žaidė be dviejų pagrindinių savo vidurio gynėjų, o šiame ture jie jau turėtų žaisti, todėl „El Dorado“ pramušti varžovų gynybą nebus taip lengva. Visgi „El Dorado“ taip pat mėgsta ir stengiasi visą mačą žaisti intensyviai, o tai gali ir vėl tapti „Ryto“ ekipos Achilo kulnu rungtynių pabaigoje. Kad ir kaip ten būtų, ši dvikova nusimato tikrai įdomi, o jos baigtis gali turėti nemažos įtakos sezono rezultatams.


Kas sugrįš į pergalių kelią? Ar „IndEx“, ar VFM? „IndEx“ ekipa pralaimėjo penktojo turo mačą 1:2 „El Dorado“ komandai, nors tose rungtynėse ir turėjo puikių progų išlyginti rezultatą. VFM savo ruožtu nelaimėjo jau trijų rungtynių iš eilės. Iš B diviziono pakilęs klubas spėjo pralaimėti „Riešei“ ir „El Dorado“, o praėjusią savaitę neįveikė „Western Union“ komandos ir su ja sužaidė lygiosiomis 3:3. VFM klubui pergalės reikia kaip oro, nes po puikios sezono pradžios to oro trūkti jau pradėjo ir kol kas komanda yra savotiškoje duobėje. Pergalė prieš vieną stipresnių A diviziono ekipų „IndEx“ būtų tikrai naudinga ne tik taškų prasme, bet ir iš psichologinės perspektyvos, todėl galime būti tikri, kad VFM šiai kovai atiduos visą save.


Greitai atsigauti po pralaimėjimo „El Dorado“ ekipai „IndEx“ klubui taip pat būtų labai naudinga. FC „IndEx“ ruošiasi rimtai kovai su VFM, bet prieš ketina žaisti taip pat, kaip žaisdavo prieš kitus – nuo gynybos.


„VFM ekipa pažįstama tik iš praeitų metų taurės rungtynių, kurias sunkiai laimėjome 3:2. Taigi, ruošiamės sunkioms ir atkaklioms rungtynėms. Tuo labiau, šiais metais jie sulaukė pastiprinimo, taigi manome, kad lengva tikrai nebus, ypač pažiūrėjus į jų gerų žaidėjų sąrašą. Manyčiau, kad mūsų taktika nepasikeis Ir. žaisime nuo gynybos. Žaisti pirmu numeriu yra ne mūsų arkliukas. Taigi, bandysime kontratakuoti ir išnaudoti varžovų klaidas“, – prieš šias rungtynes kalbėjo FC „IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij.


Ar „Western Union“ pratęs taškų rinkimo procedūrą? Nelaimėję trijų rungtynių iš eilės, „Wester Union“ ekipa pradėjo rinkti taškus. Ketvirtajame ture jie 3:2 nugalėjo SKK „Oniksą“, o praėjusią savaitę 3:3 sužaidė su VFM klubu bei iškovojo dar vieną tašką. Šeštajame ture WU laukia akistata su buksuojančiu FK „Fortitudo“, o buksuojantis reiškia tai, kad „Western Union“ turi neblogus šansus ir toliau pildyti savo taškų kraitį.


Tiesa, „Western Union“ varžovų nuvertinti neketina, tačiau stengsis žaisti taip pat, kaip tai darė prieš VFM.


„Labai sunku prognozuoti, nes „Fortitudo“ mums yra nežinoma komanda ir, kiek žinau, mums dar neteko žaisti prieš juos. Nenuvertiname nei vienos komandos šiame divizione ir stengsimės pademonstruoti tokį žaidimą, kokį pademonstravome prieš VFM“, – prieš artėjančią dvikovą sakė WU vadovas Aurimas Andrulis.


Tik vieną pergalę per penkis turus iškovoję „Fortitudo“ kol kas neatranda savo žaidimo, o komandą palikus jos kapitonui, „Fortitudo“ tapo dar sunkiau. Praėjusiame ture jie 0:1 pralaimėjo FK „Spartako“ komandai, kuri šį sezoną jau ne kartą buvo sutriuškinta. Tai parodo, kad kol kas „Fortitudo“ tikrai nežaidžia geriausio savo futbolo ir mačas su „Western Union“ nusimato sunkus.


„Western Union“ yra tikrai sustiprėjusi komanda, lyginant nuo tada, kai mes prieš juos žaidėme paskutinį kartą. Todėl tikimės gero mačo ir puikių emocijų“, – sakė „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius.


Kaip pasibaigs OlyBet supertaurės pakartojimas? „Eagle Team – Žibintas“ OlyBet Supertaurę iškovojo rezultatu 4:1 prieš SKK „Onikso“ komandą ir dabar šios dvi ekipos susirems MFL čempionate. Tiesa, abiejų komandų stovis šiai dienai gerokai skiriasi ir, atrodo, kad „Eagle Team“ yra dar geresnėje pozicijoje.


Sunkią sezono pradžią turėję „Eagle“ atsigauna ir demonstruoja vis geresnį žaidimą, o praėjusiame ture 6:2 įveiktas buvęs lygos lyderis FK „Rytas“ turėjo pridėti dar daugiau teigiamos emocijos komandos viduje.


Patys „Eagle“ yra kiek nustebę, kad „Oniksas“ per penkis turus surinko vos tašką, tačiau jie vis tiek ruošiasi rimtai dvikovai ir varžovo tikrai nenuvertina.


„Manau, kad taip pat laukia nelengvos rungtynės. Sunku pasakyti, kodėl „Oniksas“ startavo taip prastai, nes tikėjausi juos matyti pirmajame penketuke. Stengsimės tiesiog kovoti ir sieksime pergalės, kaip ir kiekvienose rungtynėse“, – teigė „Eagle Team“ vadovas Aleksandras Dergačiovas.


Tą minėtą vieną tašką „Oniksui“ iškovoti pavyko tik praėjusią savaitę, kai buvo sužaista lygiosiomis 2:2 su FK „Rieše“. Tiesa, į tas rungtynes atvyko vos 8 futbolininkai ir komandos vadovą Edvardą Ruskan tai tikrai nustebino. Galbūt ekipos viduje yra kažkas negerai ir tai atsispindi komandos rezultatuose. E. Ruskan kalbėjo, kad vis dar ieškoma būdų, kaip pagerinti komandos žaidimą, bet taip pat svarbi ir komandinė dvasia. Ji kol kas nėra stipri, bet E. Ruskan žadėjo ją pagerinti. Tikrai įdomu, ar ji bus pagerinta jau prieš rungtynes su „Eagle“ ir MFL taurės laimėtojai sugebės geriau pasipriešinti „Ereliams“ nei OlyBet Supertaurės mače.


Tiesa, reikia paminėti, kad „Oniksas“ šiame mače žais be Olego Ivanovskij, kuris rungtynes turės praleisti dėl surinktų trijų geltonų kortelių.


Likusi dvikova. Dar vienos penktojo turo rungtynės įvyks tarp FK „Spartako“ ir FK „Riešės“ komandų. „Spartakas“ praėjusiame ture iškovojo pirmąją sezono pergalę, kai 1:0 įveikė FK „Fortitudo“. Vienintelį įvartį įmušęs komandos vadovas Dmitrijus Raksa kalbėjo, kad ši pergalė galbūt ir padės komandai atsigauti, tačiau kol kas staigaus žaidimo pagerėjimo dar nesitiki, todėl rungtynės su „Rieše“ jiems bus sunkios, kaip ir visos iki šiol žaistos.


„Spartakas“ yra ta komanda, kuri sugeba atimti taškų iš „Riešės“ ir galbūt ta tendencija pasikartos ir šį ketvirtadienį?


To tikrai nenori pati „Riešės“ komanda, kuri, nors ir laukia sunkių rungtynių, bet kelia sau tikslą tik laimėti. To jiems nepavyko padaryti praėjusiame ture, kai mačas su „Oniksu“ pasibaigė taikiai 2:2, bei ketvirtajame ture, kai buvo nusilesta FC „IndEx“ klubui rezultatu 2:5.


Pergalės Stanislovo Danisevičiaus auklėtiniai jau tikrai yra pasiilgę, todėl prieš „Spartaką“ jie turėtų žaisti visu pajėgumu.


„Tikimės pergalės. Pažiūrėjus į mūsų visus rezultatus prieš „Spartaką“ rezultatai yra apylygiai, todėl stengsimės perrašyti šią statistiką“, – prieš šią dvikovą pareiškė komandos vadovas Tomas Guiskis.


                                       B divizionas
 

6-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. Šįkart centrinės dvikovos vardą gavo „MSC - Hilltown“ ir „VSG United“ akistata. Praėjusiame ture pirmąjį pralaimėjimą patyrę MSC futbolininkai pamatė, kad FK „Polivektris“ už juos buvo visa galva pranašesni (pralaimėta 2:7), o dabar jų lauks išbandymas prieš Visagino komandą. Nors „VSG United“ kol kas turi tik šešis taškus, ši ekipa jau spėjo pademonstruoti, kad yra tikrai aukšto lygio ir jau ne vienas diviziono lyderis turėjo su jais vargo, tad vargo tikrai turės ir „MSC - Hilltown“


MSC vadovas Adomas Kripas ne kartą pabrėžė, kad jo komanda visada stengiasi žaisti iš visų jėgų ir tikrai stengsis po patirto pralaimėjimo atsigauti prieš „VSG United“ ekipą.


Tuo metu VSG, kurie praėjusiame ture tikriausiai pralaimėjo dėl to, kad visi komandos žaidėjai laiku nepasirodė ir pagrindinis sąstatas vėlavo apie 10 minučių, ketina spręsti šią problemą ir su MSC kovos tik dėl trijų taškų.


„Mano, kaip komandos vadovo, užduotis yra surinkti visą komandą bent 15 minučių prieš rungtynes ir tvarkingai pasiruošti mačui. Esu tikras, kad tada žaisime savo futbolą ir kovosime dėl 3 taškų. Prieš MSC tai ir bandysime įgyvendinti“, – kalbėjo „VSG United“ vadovas Michailas Rukinas.


Ar diviziono lyderiai turės bėdų su žemiau esančiomis ekipomis? Šeštasis turas lėmė, kad šį ketvirtadienį ne vienoje dvikovoje tarpusavyje kovos B diviziono viršuje esantys klubai prieš žemiau išsirikiavusias ekipas.


Viena tokių dvikovų FK „Polivektris“ prieš FC „Funk Soul Brothers“. „Polivektris“ laimėjo visas penkias žaistas rungtynes ir tą pergalių seriją ketina tęsti. Valentino Baranovskij vedamas „Polivektris“ kiekvienam mačui ruošiasi rimtai ir nenuvertina nei vieno varžovo, todėl „Funk Soul Brothers“ kažkokių išlygų tikrai gali nesitikėti ir „Polivektris“ prieš juos žais pilna jėga.


Tačiau to pačio gali tikėtis ir „Polivektris“. FSB ekipos vadovas Igoris Saksonovas supranta, kad ši dvikova jo ekipai bus tikras išbandymas, bet jie galvoja tik apie tai, kaip atimti taškus iš lyderio.


„Rungtynės su „Polivektriu“ bus labai geras testas. Prieš juos jau esame žaidę žiemą, todėl kai ką apie juos jau žinome. Galiu užtikrinti, kad išeidami į aikštę tikrai negailėsime savęs, atiduosime visas jėgas ir stengsimės atimti taškus iš lyderio“, – teigė I. Saksonov.


Antroje vietoje esantis FK „Eksperimentas“ šeštajame ture kovos su „WorldOne United“ ekipa. Praėjusiame ture „Eksperimentas“ vos neprisižaidė prieš „VSG United“, kai pirmaudami 5:0 galiausiai laimėjo tik 7:6. Tokių klaidų „Eksperimentas“ tikrai nenorės kartoti ir įgavę didelį pranašumą daugiau neužmigs ant laurų.


O pranašumą jie turėtų susikrauti, nes „WorldOne United“ žaidimas kol kas neblizga ir komandas vadovas Victor Cachay Grande ne kartą sakė, kad jo ekipa dar nežaidžia taip gerai, kaip norėtų ir jiems reikia taisyti žaidimo spragas. Tikėtina, kad iki rungtynių su „Eksperimentu“ jos dar nebus ištaisytos, todėl „vieningojo pasaulio“ ekipos laukia sunkus išbandymas.


Galbūt jiems gali padėti tai, kad jie gerai žino FK „Eksperimentą“, bet ir „Eksperimentas“ gerai žino juos. „Eksperimento“ vadovas Stasys Kvietkauskas prieš šią dvikovą sakė:


„WorldOne United“ yra geri mūsų draugai, su kuriais dažnai žaidžiame kartu, tad šios rungtynės labiau pavadinčiau draugiškomis. Prieš juos kažkokių specialių taktikų neketiname imtis, bet svarbiausia nekartoti praėjusių rungtynių klaidų“, – pabrėžė S. Kvietkauskas.


Tuo metu trečioje vietoje esantis FK „Rotalis“ (12 tšk.) ketvirtadienį išbandys diviziono autsaiderių FC „Žalia Raudona“ pajėgumą. „Rotalis“ yra aiškus šios poros favoritas ir ši ekipa turėtų laimėti, o FC „Žalia Raudona“ iš tokios dvikovos bandys įgauti kuo daugiau patirties ir stengsis praleisti kuo mažiau įvarčių.


„Rungtynėse prieš tokio pajėgumo komandą bandysime kuo mažiau pabloginti savo įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą. Taip pat tikimės pasisemti daug naudingos patirties, žaidžiant prieš tokio aukšto kalibro ekipą“, – sakė vis dar be taškų esančios komandos vadovas Ignas Stasevičius.


Ar vis geriau žaidžiantis FK „Alytis“ sugebės iškovoti antrą pergalę? MFL naujokai FK „Alytis“ turėjo sunkią sezono pradžią ir, nors nežaisdavo taip blogai, bet taškų neiškovodavo. Neseniai „Alytis“ pasiekė savo ir gavo pirmuosius tris taškus, o praėjusiame ture jie metė rimtą iššūkį FK „Rotalio“ klubui ir jiems pralaimėjo tik 3:4. Šįkart „Alyčio“ lauks FK „Barbakanas“ su Ramūnu Radavičiumi. Praėjusiame ture R. Radavičius nežaidė, bet tai nesutrukdė „Barbakanui“ įveikti FK „Volcano“ ekipos. Šiame ture Ramūnas jau turėtų žaisti, tad prieš „Alytį“ pagrindinis puolimo arsenalas turėtų būti ant R. Radavičiaus pečių.


Tuo metu „Alytis“ kiekvieną kartą žaidžia vis geriau ir dabar jiems yra puiki proga savo gerą žaidimą paversti taškais, bet „Barbakanas“ lengvos kovos tikrai nesuteiks, o patys ketina žaisti taip, kaip leis varžovas.


„Žaidžiame kaip leidžia varžovai, na ir dar daug kas priklauso, kas susirinks rungtynių dieną. Jei vėl bus tokia pati sudėtis (be Ramūno), tai atvyksime autobusu“, – juokaudamas sakė „Barbakano“ senbuvis Romualdas Laurinavičius.


Išskirtinio pasiruošimo nežada ir „Alytis“, o R. Radavičių, jei jis žais, ketina stabdyti komandinėmis pastangomis.


„Ruošimės šioms rungtynėms, kaip ir visoms kitoms, o dėl Ramūno – tai tikimės nuo jo apsiginti bendromis jėgomis“, – sakė „Alyčio“ vadovas Mykolas Adamavičius.


Likusi dvikova. Dar viena B diviziono dvikova laukia tarp FK „Valčiūnų“ ir FK „Volcano“ komandų. Nors „Valčiūnai“ praėjusiame ture laimėjo 8:3 prieš „WorldOne United“, jų pačių kol kas žaidimas visiškai netenkina, todėl prieš „Volcano“, kurie turi vos tašką, jie ketina eksperimentuoti. Tą jie tikrai gali daryti, nes, kaip ir minėta, „Volcano“ šį sezoną nežiba ir yra tikrai įveikiamas varžovas, o „Valčiūnai“ – šios poros favoritas.


„Kol kas žaidimas negerėja, tai prieš „Volcano“, kaip ir visas praeitas rungtynes, eksperimentuosime su žaidėjų pozicijomis ir sudėtimi“, – teigė „Valčiūnų“ vadovas Dainius Perednis.#JūsŽaidžiate

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado4400283+2512
2Eagle Team - Žibintas4400257+1812
3FC IndEx43011617-19
4FK Rotalis42111110+17
5SKK Oniksas4121209+115
6FK Polivektris41211110+15
7FK Riešė41121112-14
8Maracana41121015-54
9FK Fortitudo41121020-104
10Western Union41031215-33
11FK Rytas41031016-63
12FK Spartakas4004535-300

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artur Juchno Komanda:El Dorado
10 Varžybų:3
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
8 Varžybų:4
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
6 Varžybų:3
Victor Bonnefoy Komanda:Western Union
5 Varžybų:3
Jevgenijus Učajev Komanda:FK Rotalis
5 Varžybų:3
Justas Orantas Komanda:SKK Oniksas
5 Varžybų:4
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
5 Varžybų:4
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:3
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 0
Edgar Čičin Komanda:FK Rotalis
1 0
Valerij Barabarovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Karolis Gečas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Audrius Ruželė Komanda:SKK Oniksas
0 1
Arnoldas Gerasimovas Komanda:FK Rotalis
0 1
Balandis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: