2018-05-09

Septintojo turo anonsas: A divizione – „El Clasico“ derbis, B divizione – MSC šansas priartėti prie pirmojo trejeto

Tradiciškai ketvirtadienį Vilniaus „Fanų“ stadione ir vėl girdėsis MFL pirmenybių aistros, kadangi abiejų divizionų komandos žais septintojo turo mačus. A divizione laukia labai intriguojanti lyderių dvikova, o B divizione, neskaitant vieno mačo, ir vėl lyderiai žais prieš žemiau esančias ekipas.


A divizionas

 

7-ojo turo rungtynės:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
1 7 2018-05-10 19:30:00 SKK Oniksas FK Spartakas I "Fanų" ketvirtis
2 7 2018-05-10 20:30:00 Eagle Team - Žibintas El Dorado I "Fanų" ketvirtis
3 7 2018-05-10 20:30:00 VFM FK Rytas II "Fanų" ketvirtis
4 7 2018-05-10 20:30:00 FK Fortitudo FC IndEx III "Fanų" ketvirtis
5 7 2018-05-10 20:30:00 FK Riešė Western Union IV "Fanų" ketvirtis

 

Centrinė dvikova. Jau ir pačiam pabodo „El Dorado“ ekipą kas kart įstatyti į centrinės dvikovos rėmus, bet šiame ture tai padaryti yra privaloma, kadangi A divizione pirmaujanti „EL Dorado“ susikaus su, MFL čempionų titulą ginančiais ir šiuo metu antroje vietoje esančiais, „Eagle Team – Žibintas“ vyrukais.


„Eagle Team“ šiuo metu turi 13 taškų ir pergalės atveju gali aplenkti „El Dorado“ klubą, todėl šių ekipų dvikova ne veltui yra vadinama MFL’o „El Clasico“, kadangi tai yra dvi pagrindinės komandos, pretenduojančios iškovoti MFL čempionų vardą.


Šių komandų akistata visada sukelia didelį ažiotažą, o ir mačo svarba yra tikrai didelė, nes šių komandų tarpusavio rungtynės gali lemti galutinį turnyrinės lentelės išsidėstymą,


„El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas puikiai supranta, koks svarbus ir sunkus mačas laukia jų ekipos. Komanda paruoš savo žaidimo planą, bet, kaip buvo sakęs M. Rašinskas, „El Dorado“ stengiasi žaisti pagal varžovą ir derinasi prie jų žaidimo.


Tuo metu „Eagle Team“ vadovas Aleksandras Dergačiovas šio derbio favorite visgi vadintų be pralaimėjimų dar esančią „El Dorado“ ekipą. Jis tikisi sunkių rungtynių ir lengvai taškų atiduoti „Ereliai“ tikrai neketina.


„Su „El Dorado“ visada rungtynės būna ne pačios lengviausios. Tai – derbis. Jei atvirai, manau, kad mes nežaidžiame mūsų geriausio futbolo dabartinėje stadijoje, o viskas priklausys nuo to, kiek mūsų vyrai norės kovoti. Taip pat jau žinau, kad turėsime kelių labai svarbių narių problemą. Nesiryšiu prognozuoti rungtynių baigties, bet, manau, kad favorito etiketė yra priešingoje pusėje“, – atvirai kalbėjo A. Dergačiovas.


Ar iš duobės išlipęs VFM ją iškas „Ryto“ ekipai? Po keturių turų pirmavęs FK „Ryto“ klubas pralaimėjo dvi paskutines žaistas rungtynes ir rytoj jų lauks VFM klubas, kuris šeštajame ture sugrįžo į pergalių kelią, net 8:4 nugalėję FC „IndEx“ ekipą. Prieš tai VFM nebuvo laimėję trijų mačų iš eilės, todėl ši pergalė VFM ekipai vėl sugrąžino pasitikėjimą savimi ir prieš „Rytą“ komanda bus užsivedusi.


Antra pergalė iš eilės padėtų VFM ekipai sugrįžti į kovą dėl aukščiausių vietų, bet tas pats galioja ir „Ryto“ komandai, kuriai pergalė yra vienodai svarbi.


Pastaruoju metu VFM ir „Rytas“ neturėjo ilgo atsarginių suolo, todėl tai gali būti svarbiu šio mačo faktoriumi ir ištvermė gali tarti paskutinį žodį.


Kaip sakė „Ryto“ vadovas Olegias Miasniankinas, jo komanda bandys atsitiesti po dviejų pralaimėjimų iš eilės, o VFM treneris Artūras Macijauskas teigė, kad komanda stengsis iškovoti antrą pergalę iš eilės. Matosi, kad motyvacijos nei vienai komandai nepritrūks, tik kas jos turės daugiau?


Ar „IndEx“ išvengs trečiojo pralaimėjimo iš eilės? Paskutiniuose turuose rimtų problemų su gynėjais turinti FC „IndEx“ komanda abu kartus buvo įveikta. Vieną kartą – „El Dorado“ ekipos, o antrą kartą – jau minėto VFM. Šįkart „IndEx“ laukia buksuojanti FK „Fortitudo“ komanda, todėl jiems tai yra puiki proga sugrįžti į pergalių kelią.


Visgi „IndEx“ neskuba nuvertinti varžovų, kurie šį sezoną jau kartą pademonstravo ką gali, įveikdami MFL čempionus „Eagle Team“. Nepaisant to, „IndEx“ pagrindinės mintys sukasi apie pergalę, bet strategijos kol kas klubas nedėlioja dėl nežinomybės, kas gali atvykti į rungtynes.


„Asmeniškai aš labai laukiu rungtynių su „Fortitudo". Aš noriu tik pergalės ir noriu, kad komanda grįžtų į pergalių kelią! Užsivestų ir pakiltų emociškai po dviejų pralaimėjimų iš eilės. Nenoriu nuvertinti varžovų, nes to tikrai daryti negalima. Jie yra labai pajėgūs, jauni ir fiziškai stiprūs. Buvome susitikę tris kartus ir rezultatas yra lygus. Pasidalinome po vieną pergalę ir vienos lygiosios. Taigi, bus intriga! Kas, kurį?! Kad ,,Fortitudo'' sunkiai renka taškus tai nieko nesako. Jie gali stipriai iššauti, kaip jau kartą yra padarę prieš „Eagle Team“. Laukiu tikrai sunkių rungtynių, nes vėl gali pakišti koją žaidėjų (ne)susirinkimas ir dėl to netgi negalime kurti žaidimo strategijos, kol nepamatysime, kas iš mūsų atvyks į rungtynes“, – prieš šią dvikovą kalbėjo „IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij.


Tuo metu „Fortitudo“ prieš šį mačą taip optimistiškai nusiteikę nebuvo ir, atrodo, kad sunki sezono pradžia paveikė komandą psichologiškai.


„IndEx“ yra sena ir susižaidusi aukščiausio kalibro komanda. Tai tikrai pagarbos vertas varžovas. Bus sunku, nors, tiesą sakant, mums šį sezoną lengvų rungtynių nebūna“, – kalbėjo „Fortitudo“ futbolininkas Lukas Šamavičius.


Ar „Oniksui“ atėjo laikas iškovoti pergalę? Tai atsakys ketvirtadienio dvikova su FK „Spartako“ komanda. Be pergalių vis dar esantis SKK „Oniksas“ turės puikią galimybę tą pergalę iškovoti, nes jų laukia itin banguotai žaidžiantis „Spartakas“. Galbūt „Spartako“ žaidėjai ketvirtadienio rytą išlips teisinga koja iš lovos – tada „Oniksui“ bus tikrai sunku, bet gali būti ir taip, kad „Spartakas“ rimtesnės konkurencijos mesti nesugebės, kaip jau ne kartą buvo šį sezoną. Kaip bus iš tikro, parodys tik pačios rungtynės, bet bent jau „Spartakas“ ketina kovoti iš visų jėgų.


„Oniksas“ visai neprastai atrodė su „Eagle Team“, tiesiog jiems nepasisekė. Bus sunku, bet planuojame spausti juos po visą aikštelę visas 50 minučių. Nėra ką prarasti“, – teigė „Spartako“ vadovas Dmitrijus Raksa.


„Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan apie šį mačą ir varžovus sakė: „Vilniaus „Spartakas“ yra legendinė komanda į kurią norisi lygiuotis visų pirma dėl jų komandos stipraus charakterio ir nesvarbu ar jie laimi, ar pralaimi. Todėl laukiame labai sunkių rungtynių, tuo labiau, kad „rakinti“ jų gynybą poziciniame puolime bus mums sunku ir žaisti pirmu numeriu ne visada mums pavyksta, o kokios gali būti „Spartako“ kontratakos, tai žinome ne tik mes“.


Ar „Western Union“ atlaikys ir „Riešės“ išbandymą? „Western Union“ praėjusiame ture iškovojo antrą pergalę iš eilės ir jau trečiose rungtynėse iš eilės rinko taškus. Šįkart jų lauks ne itin stabiliai žaidžianti FK „Riešės“ komanda, kuri praėjusiame ture 1:0 nugalėjo „Spartaką“.


Ši pergalė pradžiugino visą „Riešės“ komandą, todėl ekipos viduje nuotaikos yra geros ir prieš WU jie gali žaisti su nauju vėjo gūsiu. Tačiau taip pat žais ir „Western Union“, kurie rungtyniauja vis geriau ir geriau. Komandos vadovas Aurimas Andrulis minėjo, kad A divizione komanda greičiau tobulėja ir prieš kiekvieną varžovą stengiasi tikrai nepasišiukšlinti, todėl ir „Riešės“ komandai mes rimtą iššūkį. 


Laukia tikrai įdomios rungtynės, kurios gali parodyti ar „Western Union“ taip pat gali galvoti apie kovą dėl vietos prizininkų trejetuke.


B divizionas

 

7-ojo turo rungtynės:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
16 7 2018-05-10 19:30:00 FK Alytis FC Funk Soul Brothers II "Fanų" ketvirtis
17 7 2018-05-10 19:30:00 FK Rotalis FK Volcano III "Fanų" ketvirtis
18 7 2018-05-10 19:30:00 VSG United FK Valčiūnai IV "Fanų" ketvirtis
19 7 2018-05-10 21:30:00 FC Žalia Raudona FK Polivektris II "Fanų" ketvirtis
20 7 2018-05-10 21:30:00 MSC - Hilltown FK Eksperimentas I "Fanų" ketvirtis
21 7 2018-05-10 21:30:00 FK Barbakanas WorldOne United III "Fanų" ketvirtis


Centrinė dvikova. Centrinėje turo dvikovoje vėl atsidūrė „MSC - Hilltown“ klubas, kuriems reikės susigrumti su FK „Eksperimentas“ komanda. „Eksperimentas“ šiuo metu turi 16 taškų ir B divizione yra antras, o MSC ekipa rikiuojasi ketvirtoje vietoje su 13 taškų. Pergalės atveju, ji aplenktų „Eksperimentą“ (nes laimėtų tarpusavio rungtynes) ir sugrįžtų į prizininkų trejetą, bet tai padaryti tikrai nebus lengva.


Abi ekipos vieną kitą puikiai pažįsta. Abi jos praėjusiais metais žaidė A divizione, o dabar abi varžosi B divizione, todėl ši dvikova bus tikras turo saldainiukas.


„MSC - Hilltown“ praėjusiame ture sužaidė savo šimtąsias rungtynes MFL pirmenybėse ir jas laimėjo, todėl komandos viduje nuotaikos turėtų būti geros. Įdomu tik tai, ar jubiliejinį mačą komanda šventė audringai ir bus spėjusi atsigauti iki šio turo dvikovos?


Bet kokiu atveju, pats „Eksperimentas“ laukia sunkios kovos ir mano, kad žaidimas bus apylygis.


„Su MSC žaidėme A divizione ir rungtynės buvo tikrai nelengvos. To tikimės ir artėjančiose rungtynėse. Spėčiau, kad abiejų komandų šansai yra apylygiai ir laimės ta ekipa, kuri tą dieną išsimiegos“, – teigė „Eksperimento“ vadovas Stasys Kvietkauskas.


Kiek įvarčių įmuš lyderiai? Kaip ir praėjusią savaitę, taip ir šią, dvi B diviziono lyderėmis laikomos komandos – FK „Polivektris“ ir FK „Rotalis“ – žais su silpnesnėmis komandomis. FK „Polivektrio“ lauks dar be taškų esanti FC „Žalia Raudona“, o FK „Rotalis“ susirems su taip pat lentelės apačioje esančiu FK „Volcano“ klubu.


„Žalia Raudona“ praėjusiame ture buvo sutriuškinta „Rotalio“ komandos, todėl realu, kad panašus scenarijus gali pasikartoti ir prieš „Polivektrį“. Visgi tokias rungtynes „Žalia Raudona“ priima kaip labai naudingą patirtį.


„Tokios rungtynės be abejonės padės. Mes vis dar eksperimentuojame su žaidėjų pozicijomis. Turbūt žaisti pradėsime tik antrajame rate, o kol kas tik mokomės visko ir tokios rungtynės su lyderiais yra labai naudingos“, – sakė „Žalia Raudona“ futbolininkas Sigitas Stasevičius.


Tuo metu „Polivektrio“ vadovas Valentinas Baranovskij išreiškė pagarbą būsimiems varžovams ir teigia, kad būtent tokios komandos atspindi mažojo futbolo esmę.


„Tikrai negalvojame, kiek įvarčių primušime. Mes labai gerbiame FC „Žalia Raudona“ ekipą, nes tokios komandos ir yra MFL pirmenybių esmė. Rezultatai nėra svarbūs ir svarbiausia, kad aikštėje gerai praleistumei laiką“, – teigė V. Baranovskij.


Kitame mače „Volcano“ irgi gali ne kartą traukti kamuolį iš savų vartų. Galingas „Rotalio“ puolimas turėtų šiai ekipai, kuri praėjusiame ture prieš FK „Valčiūnai“ iškovojo tašką, turėtų pridaryti rimtų bėdų.


Kam pirmam pavyks atsitiesti – „Alyčiui“ ar „Funk Soul Brothers“? Praėjusiame ture pralaimėjimą patyrė tiek FK „Alytis“, tiek FC „Funk Soul Brothers“, todėl tarpusavio dvikova gali būti labai naudinga komandai, kuriai pavyks laimėti šias rungtynes.


„Alytis“ kol kas turi tik vieną pergalę, todėl antra pergalė jiems yra būtina, norint bent kažkiek atsispirti nuo lentelės dugno. Apie pergalę galvoja ir „Funk Soul Brothers“, norintys atsigauti po sutriuškinimo prieš „Polivektį“.


„Žaidimo planą dar aptarsime, tačiau kaip visada stengsimės kovoti dėl 3 taškų. Jau pasimokėme ir niekada nenuvertiname varžovų, tad tikimės, kad rungtynės bus labai vyriškos ir kovingos. Tam, kad išvengti šeštojo turo scenarijaus, reikia tiesiog sužaisti priešingai, nei žaidėme antrame kėlinyje prieš „Polivektrį“ ir išlaikyti koncentraciją visų rungtynių metu“, – prieš šią dvikovą sakė FSB vadovas Igoris Saksonovas.


Ar „VSG United“ pagaliau įmuš daugiau nei praleidžia? Jau tris turus iš eilės „VSG United“ klubas pralaimi vos vieno įvarčio skirtumu. Rezultatyviose dvikovose vieno įvarčio skirtumu buvo nusileista FK „Polivektriui“, FK „Eksperimentui“ ir „MSC - Hilltown“ klubams ir galbūt jau atėjo laikas iškovoti pergalę?


Septintajame ture VSG žais prieš FK „Valčiūnų“ ekipą, kuri apmaudžiai praėjusiame ture prarado taškus, kai 2:2 sužaidė su FK „Volcano“. Toks rezultatas tikrai netenkino „Valčiūnų“, kurie norės pataisyti šią situaciją, bet savo pergale tiki ir „VSG United“.


„Su „Valčiūnais esu žaidęs 11x11 SFL pirmenybėse prieš porą metų. Kiek atsimenu, varžovas mėgsta grubiai žaisti, gal būt ta tendencija pasikeitė per tą laiką, bet žiūrint į jų rezultatus šiais metais, galiu pasakyti, kad tikrai turime šansų iškovoti pergalę“, – teigė „VSG United“ vadovas Michailas Rukinas.


Likusi dvikova. Likusioje B diviziono dvikojoje susigrums FK „Barbakanas“ ir „WorldOne United“. „Barbakanui“ praėjęs turas taip pat tapo jubiliejiniu – šimtuoju maču MFL pirmenybėse, kurį jie laimėjo. Apie pergalę komanda tikriausiai galvoja ir prieš šias rungtynes, kadangi „WorldOne United“ savo žaidimu kol kas nestebina ir yra tikrai įveikiamas varžovas. Jei „Barbakanui“ galės padėti Ramūnas Radavičius, šios poros favoritas tikrai bus aiškus.
#JūsŽaidžiate

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado4400283+2512
2Eagle Team - Žibintas4400257+1812
3FC IndEx43011617-19
4FK Rotalis42111110+17
5SKK Oniksas4121209+115
6FK Polivektris41211110+15
7FK Riešė41121112-14
8Maracana41121015-54
9FK Fortitudo41121020-104
10Western Union41031215-33
11FK Rytas41031016-63
12FK Spartakas4004535-300

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artur Juchno Komanda:El Dorado
10 Varžybų:3
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
8 Varžybų:4
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
6 Varžybų:3
Victor Bonnefoy Komanda:Western Union
5 Varžybų:3
Jevgenijus Učajev Komanda:FK Rotalis
5 Varžybų:3
Justas Orantas Komanda:SKK Oniksas
5 Varžybų:4
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
5 Varžybų:4
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:3
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 0
Edgar Čičin Komanda:FK Rotalis
1 0
Valerij Barabarovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Karolis Gečas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 1
Audrius Ruželė Komanda:SKK Oniksas
0 1
Arnoldas Gerasimovas Komanda:FK Rotalis
0 1
Balandis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: