2018-05-30

10-ojo turo anonsas: laukia įspūdingas B diviziono lyderių mūšis

Kol A divizione jau prasidėjo vasaros pertrauka, bet komandos dar žais MFL Taurėje, tai B divizione visos dvylika komandų toliau tęsia savo sezoną MFL lygoje ir šį ketvirtadienį sužais dešimtojo turo rungtynes. Būtent šiame ture laukia visus labai dominanti diviziono lyderių dvikova. Apie ją ir kitas rungtynes – turo anonse.

 

B divizionas


10-ojo turo rungtynės:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai
Stadionas
1 10 2018-05-31 19:30:00 MSC - Hilltown FC Funk Soul Brothers I "Fanų" ketvirtis
2 10 2018-05-31 19:30:00 FK Eksperimentas FK Volcano II "Fanų" ketvirtis
3 10 2018-05-31 19:30:00 FK Alytis FK Valčiūnai III "Fanų" ketvirtis
4 10 2018-05-31 19:30:00 FK Rotalis FK Polivektris IV "Fanų" ketvirtis
5 10 2018-05-31 20:30:00 VSG United WorldOne United I "Fanų" ketvirtis
6 10 2018-05-31 20:30:00 FC Žalia Raudona FK Barbakanas II "Fanų" ketvirtis


Centrinė dvikova. Pagaliau. Turbūt taip mąsto daugelis mažojo futbolo fanų, kadangi rytoj jie pamatys kaip susigrumia dvi stipriausios diviziono komandos – pirmaujantis FK „Polivektris“ ir jiems įkandin esantis ir trimis taškais mažiau turintis FK „Rotalis“. Abi šios ekipos yra MFL naujokės, tačiau savo gretose turi puikių futbolininkų ir žaidžia labai gražų futbolą, todėl tikrai galime sulaukti bekompromisinės kovos.


„Polivektris“ kol kas yra laimėjęs visus žaistus devynis mačus, o „Rotalis“ – aštuonis. Sezono pradžioje „Rotalis“ kartą pralaimėjo, kai 1:2 nusileido „MSC - Hilltown“ klubui, tačiau po to iškovojo daug užtikrintų pergalių ir demonstravo tikrai solidų žaidimą.


Šiame mače „Polivektris“ nebus stipriausios sudėties. Praėjusiose rungtynėse, kurias „Polivektris“ prieš FK „Eksperimentą“ laimėjo rezultatu 4:3, vienas iš komandos lyderių Ruslanas Tamilinas gavo raudoną kortelę ir dėl jos jis bus priverstas praleisti mačą su „Rotaliu“.


Tačiau dėl to komandos vadovas Valentinas Baranovskij nesijaudina. Buvęs „Sūduvos“ futbolininkas pabrėžė, kad jo komandoje visi gali mušti įvarčius, todėl kiti futbolininkai stengsis kompensuoti R. Tamilino netektį. V. Baranovskij taip pat atskleidė, kad kažkokios ypatingos taktikos jie tikrai nesiruoš ir stengsis žaisti savo mėgstamą greitą futbolą bei mėgautis žaidimu.


Tokią pačią „taktiką“ rinksis ir „Rotalio“ komanda. Tai atskleidė jos vartų sargas Paulius Grybauskas: „Jokios išskirtinės taktikos nebus. Žaisime savo žaidimą ir tiek“.


Pats P. Grybauskas šį sezoną ne kartą gaudavo progą išeiti iš vartų ir pažaisti puolėjo pozicijoje, bet bent jau prieš „Polivektrį“ jis rungtynes tikrai pradės ant vartų linijos ir komanda žais rimtai nusiteikusi.


„Rotalis“ ne kartą anksčiau pabrėžė savo ambicijas kovoje dėl aukso ir patekimo į A divizioną, todėl rungtynės su „Polivektriu“ bus puiki galimybė įrodyti, kad jie yra verti diviziono lyderio vardo. Savo ruožtu „Polivektris“ gali padaryti tą patį – parodyti, kad yra stipriausia diviziono ekipa, tik tam jiems reikės įveikti „Rotalį“. Laukia tikrai nuostabus mačas ir jį praleisti būtų nuodėmė.


Ar „MSC - Hilltown“ sugebės būti vienu metu dvejose aikštėse? Viena aikštė – jų rungtynės su FC „Funk Soul Brothers“, o kita aikštė – „Polivektrio“ ir „Rotalio“ akistata. Šios dvikovos nenori praleisti ne tik neutralūs sirgaliai, bet ir kitos B diviziono komandos.


„MSC - Hilltown“ vadovas Adomas Kripas užsiminė, kad jam „Polivektrio“ ir „Rotalio“ rungtynės yra labai įdomios, bet jų pažiūrėti jam neis, nes tuo pačiu metu MSC žais su FSB. Galbūt viena akimi jis ir bandys stebėti, kas vyksta kitoje aikštėje, o jei tai darys ir kiti MSC nariai, koncentracijos stoka jiems gali tikrai pakenkti.


Trečią vietą užimantis MSC praėjusiame ture iškovojo sunkią pergalę prieš FK „Volcano“, o to priežastis buvo – išankstinis varžovo nuvertinimas. Šįkart tokios klaidos jie tikriausiai nekartos, kadangi „Funk Soul Brothers“ jau spėjo įrodyti, kad yra tikrai stipri komanda ir gali nustebinti.


Praėjęs turas „Funk Soul Brothers“ ekipai susiklostė nesėkmingai ir, daugybę kartų pataikiusi į varžovų vartų konstrukcijas, pralaimėjo „Valčiūnų“ komandai. Dabar „Broliai“ turi progą atsitiesti ir galbūt priartėti prie lyderių ketverto, nes šiuo metu FSB yra penktoje vietoje.


Įveikus MSC ekipą jiems priartėti tikrai pavyktų, o ir pareiškimas kitoms komandoms būtų tikrai neblogas. Po praėjusio pralaimėjimo FSB vadovas Igoris Saksonovas pabrėžė, kad pokyčiai sudėtyje tikrai bus.


„Žinau tik vieną dalyką – kai kurias pozicijas tikrai pakeisime rungtynėse prieš MSC. Jie yra trečioje vietoje ir jiems taškai yra taip pat reikalingi, kaip mums. Manau, kad tai bus tikrai neprastas mačas. Mes pasistengsime susirinkti geriau nei praėjusiame ture ir mesti jiems rimtą iššūkį. Aikštė parodys, kas bus stipresnis“, – prieš dvikovą kalbėjo I. Saksonovas.


Kas laimės „United“ derbį? Taip, šiais metais MFL turi „United“ derbį, kadangi B divizione žaidžia dvi komandos, kurių pavadinime yra žodis „United“ – tai „WorldOne United“ ir „VSG United“. Negana to, abi ekipos po devynių turų turi po 12 taškų, todėl yra viena šalia kitos, o pergalės atveju kažkuri iš „United“ pakiltų aukščiau už kitą.


Praėjusiame ture abi komandos šventė pergales, bet jos buvo skirtingos. „VSG United“ turėjo vargo su FC „Žalia Raudona“ ir ją rezultatu 5:4 nugalėjo tik pačioje mačo pabaigoje, o „WorldOne United“ net 11:3 sutriuškino FK „Alyčio“ komandą. Prie šios pergalės komandos puolėjas Ignas Keras prisidėjo net 9 įvarčiais.


Būtent I. Keras šiuo metu yra įgavęs puikią sportinę formą ir pasitikėjimą savimi, o motyvacijos mušti įvarčius prideda ir kol kas realiai atrodantys šansai pakovoti dėl rezultatyviausio žaidėjo vardo. Kaip pabrėžė „WorldOne United“ vadovas Victor Cachay Grande, jo komanda šiame mače stengsis žaisti taip pat, kaip ir praėjusiose rungtynėse..


„Šį mačą tikrai galime vadinti „United“ derbiu, atsižvelgiant į komandų pavadinimus ir turimus taškus. Tai tikrai skambus pavadinimas, bet tai mūsų žaidimo plano nekeis. Žaisime taip pat motyvuotai, kaip žaidžiame kiekvieną mačą ir tikėsimės geriausio rezultato. Stengsimės išlikti ramūs ir mėgautis futbolu, bet esu tikras, kad ši kova bus tikrai emocinga ir intensyvi“, – sakė V. C. Grande.


Tuo metu „VSG United“ vadovas Michailas Rukinas pabrėžė, kad daugiau tokių klaidų, kaip padarė su FC „Žalia Raudona“, jo ekipa negali daryti.


„Tada nuvertinome varžovą ir vos neprisižaidėme. Šįkart to tikrai nebus. Į rungtynes atvyksime visiškai pasiruošę ir susikaupę“, – teigė M. Rukinas.


Ar „Volcano“ problemų pridarys ir „Eksperimentui“? Praėjusiame ture FK „Volcano“ pademonstravo savo norą kovoti ir „MSC - Hilltown“ klubas tai pajuto. Jiems pavyko laimėti tik rezultatu 2:1.


„Volcano“ dėl turimų traumų dažnai į rungtynes atvyksta, turėdami mažai keitimų arba išvis jų neturėdami, bet vis tiek sugeba parodyti, kad moka žaisti futbolą ir lengva kitoms komandoms nebūna. To galime tikėtis ir dabar, bet to tikėsis ir jų kitas varžovas – FK „Eksperimentas“.


Jis praėjusiame ture patyrė pralaimėjimą „Polivektrio“ klubui, bet tik vieno įvarčio skirtumu. Nors šįkart „Eksperimentas“ bus laikomas akivaizdžiu poros favoritu, jie tokios klaidos, kokią padarė MSC, kartoti neketina.


„Volcano“ praeitas rungtynes su MSC sužaidė garbingu rezultatu 1:2, tad manau, kad tai, jog jie yra lentelės dugne, nieko nesako apie jų pajėgumą, juolab, kad kitos komandos išskirdavo jų kovingumą. Tad tikrai nesitikime lengvų rungtynių ir taškų už ačiū čia tikrai niekas nedalins“, – prieš rungtynes kalbėjo „Eksperimento“ vadovas Stasys Kvietkauskas, kurio komanda šiuo metu užima ketvirtą vietą, o „Volcano“ yra vos vienuoliktas.


Ar „Alyčio“ tylos siena grius? Kiti MFL naujokai FK „Alytis“, prieš sezoną kėlę ambicingus tikslus, sunkiai renka taškus ir jų turi vos 6. Praėjusiame ture „Alytis“ net 3:11 buvo sutriuškinti „WorldOne United“ ekipos, o po tokio pralaimėjimo komandos vadovas Mykolas Adamavičius net neturėjo ką pasakyti ir paprašė, kad juos trumpam paliktume už „tylos sienos“. Tačiau ji gali greitai griūti, jei „Alyčiui“ pavyktų laimėti, bet tam reikės nugalėti FK „Valčiūnų“ komanda. Ji praėjusiame ture šventė puikią pergalę prieš „Funk Soul Brothers“ ekipą ir tikrai norėtų laimėti šį mačą, tačiau sau uodegos pati nepasikels, liks stovėti ant žemės bei jokio varžovo tikrai nenuvertins.


„Kaip bus matysime. Tikimės visada geriausio, bet nieko nenuvertiname ir patys nekeliame sau sparnų. Tiesiog atvyksime ir žaisime savo žaidimą“, – prieš dešimtojo turo rungtynes kalbėjo „Valčiūnų“ vadovas Dainius Perednis.


Likusi dvikova. Likęs dešimtojo turo mačas taip pat yra įdomus, kadangi čia susikaus pergalių dar neturintis FC „Žalia Raudona“ klubas ir ne itin geriausius laikus išgyvenantis FK „Barbakanas“. Be taškų esanti „Žalia Raudona“ ekipa buvo arti jų praėjusiame ture, kuomet nustebino „VSG United“ klubą ir kurį laiką prieš juos pirmavo, bet neatlaikė varžovų spaudimo bei pralaimėjo rungtynes rezultatu 4:5. Visgi tame mače „Žalia Raudona“ parodė, kad jie tikrai tobulėja ir jų žaidimo lygis auga. Galbūt jubiliejinis dešimtasis turas taps tuo, kuomet „Žalia Raudona“ ekipos sąskaitą papildys taškai? 


Varžovas jiems taip pat yra parankus, kadangi „Barbakanas“ paskutiniu metu tikrai nežaidžia gerai. Kai komandą paliko jos lyderiai Ramūnas Radavičius ir Audrius Dilys, klubas pralaimėjo visus tris žaistus mačus – „WorldOne United“, „Eksperimentui“ ir „Rotaliui“. Paskutinės rungtynės „Rotaliui“ buvo pralaimėtos rezultatu 0:7, todėl komanda tikrai neturėtų jaustis gerai. Iš kitos pusės, jie žais prieš diviziono autsaiderį ir tai jiems yra proga vėl pajusti, ką reiškia laimėti. Abi komandos tikrai turi būdų, kaip save motyvuoti, todėl galutinė rungtynių baigtis nėra aiški, nors favoritu vis tiek išlieka „Barbakano“ ekipa.#JūsŽaidžiate

 

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado8800498+4124
2Eagle Team - Žibintas87015219+3321
3FC IndEx85032829-115
4FK Rotalis84131718-113
5FK Fortitudo84133136-513
6FK Rytas84043231+112
7Maracana83232431-711
8SKK Oniksas82242622+48
9FK Polivektris82242729-28
10Western Union82152634-87
11FK Riešė81162134-134
12FK Spartakas81071557-423

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 8

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
14 Varžybų:7
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:4
Artur Juchno Komanda:El Dorado
10 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:7
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
10 Varžybų:8
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:8
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
9 Varžybų:8
Aivydas Ruškys Komanda:FK Rytas
7 Varžybų:3
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
7 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgar Čičin Komanda:FK Rotalis
1 0
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 0
Tomas Kaziukevičius Komanda:FK Fortitudo
1 0
Gegužė   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: