2018-09-26

Būsimų turų anonsas: A divizione susitiks lyderiai, B divizione – lygos veteranai

Šį ketvirtadienį visos MFL komandos dar vienu žingsniu priartės prie finišo tiesiosios, iki kurios bus likę vos keturi turai. A diviziono komandos žais keturioliktąsias rungtynes, o B diviziono – aštuonioliktąsias. Kaip visada, abiejuose divizionuose galime atrasti itin įdomių dvikovų, kurių baigtis gali lemti ir galutinę poziciją. Apie tai plačiau – pateiktame anonse.


A diviziono XIV-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. Centrinės dvikovos statusas atiteko labai įdomioms rungtynėms, kuriose petys į petį susigrums FK „Ryto“ ir FK „Eagle Team – Žibinto“ komandos. Šiuo metu antroje vietoje esantis „Rytas“ tik tašku lenkia vienu laipteliu žemiau stovinčius „Eagle Team“ futbolininkus, todėl abejoms ekipoms tai yra labai svarbus mačas. „Eagle Team“ gali pakilti į antrą vietą, o jei pergalę švęstų „Rytas“, ši ekipa sugebėtų kiek atsiplėšti nuo artimiausio persekiotojo.


Praėjusiame tarpusavio mače „Eagle Team“ sugebėjo laimėti gan nesunkiai – 6:2, todėl „Rytas“ tikrai sieks revanšo. Komanda po praėjusios savaitės yra išties geros nuotaikos. „Ryto“ ekipa net 15:3 sutriuškino FK „Fortitudo“ komandą, bet mačas su „Eagle Team“ bus gerokai sunkesnis.


„Ereliai“ laimėjo jau tris paskutines žaistas MFL rungtynes, tačiau šįkart į komandą sugrįš jos vadovas Aleksandras Dergačiovas. Jau ne vienas „Eagle Team“ narys juokavo, kad be A. Dergačiovo jiems žaisti sekėsi geriau, o tai rodė ir rezultatai.


A. Dergačiovo atostogos jau baigėsi, todėl ketvirtadienį jau turėtume jį matyti vilkint „Eagle Team“ aprangą, o ar komandos draugų juokai nevirs realybe – galėsime įsitikinti ketvirtadienio vakarą.


Ar įsibėgėjęs „Western Union“ aplamdys šonus ir VFM ekipai? Tai bus dar vienos įdomios rungtynės, kuriose abi komandos kol kas demonstruoja visiškai priešingą futbolą. Po vasaros pertraukos „Wester Union“ žaidžia vis geriau, o praėjusį ketvirtadienį jie net 11:0 sutriuškino SKK „Onikso“ komandą bei dabar užima šeštą vietą.


Visgi nuo VFM jie atsilieka tik 6 taškais, todėl pergalės atveju šį skirtumą sumažintų per pusę. VFM savo ruožtu norės atsigauti po patirtos nesėkmės prieš „El Dorado“. Rimčiau pasipriešinti nesugebėjusi VFM ekipa pralaimėjo 1:6. Tačiau tada komanda savo gretose neturėjo kelių savo lyderių, o be jų VFM žaisti buvo daug sunkiau. Taigi, jei VFM surinks optimalią savo sudėtį, „Western Union“ lauks tikrai sunkesnis mačas nei praėjusią savaitę.


„Mums tikrai labai svarbios šios rungtynės, nes situacija lentelės viduryje yra įtempta ir, norint ten išlikti, reikės labai pasistengti. Varžovas mums yra pažįstamas, bet iki šiol prie juos laimėti nepavyko. Galbūt šis ketvirtadienis bus lemtinga diena?“, – retoriškai kalbėjo „Western Union“ vadovas Aurimas Andrulis.


Tai, kad šios rungtynės bus tikrai nenuobodžios, rodo ir praėjusių tarpusavio rungtynių rezultatas. Tąkart mačas tarp šių komandų pasibaigė lygiosiomis 3:3.


Kas pirmas išsuks iš pralaimėjimų kelio? Progai tai padaryti turi dvi komandos – SKK „Oniksas“ ir FK „Riešė“. Abi ekipos pralaimėjo paskutines savo rungtynes. „Oniksas“ buvo sutriuškintas „Western Union“ ekipos (0:11), o „Riešė“ 3:5 pralaimėjo FC „IndEx“ ekipai. Šįkart šios dvi komandos kovos tarpusavyje ir kažkuri iš jų, greičiausiai, švęs pergalę.


Pagal turnyrinę lentelę tai turėtų būti „Riešė“, bet „Oniksas“ stengsis reabilituotis po pasiekto antirekordo ir įveikti varžovus. Tą kartą „Oniksas“ jau padarė. Sezono pradžioje jie 5:4 nugalėjo FK „Riešę“. „Oniksas“ gerai sužaisti norės ne tik dėl pralaimėto praėjusio mačo, bet dėl pralaimėtų trijų paskutinių rungtynių, nors prieš tai jie sugebėjo įveikti FK „Rytą“.


„Po tokio tragiško ketvirtadienio tikimės daugiau nekartoti jokių klubo antirekordų. „Riešė“ taip pat pralaimėjo, todėl abejoms komandoms taškai bus reikalingi kaip oras. Tikiu, kad negalime sužaisti keturių iš eilės rungtynių labai blogai“, – sakė „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.


Kas laimės autsaiderių dvikovą? FK „Spartakas“ ir FK „Fortitudo“ – tai dvi komandos, turinčios mažiausiai taškų. Pirmieji jų turi 5, o antri – tik 7. Taigi, „Spartakui“ tai šansas aplenkti „Fortitudo“, o „Fortitudo“ – šansas atsiplėšti nuo paskutinės vietos.


Abi ekipos išgyvena ne pačius geriausius laikus. Antrajame rate jos dar nei karto nešventė pergalės. „Fortitudo“ jau kelis paskutinius mačus patyrė triuškinančius pralaimėjimus, o „Spartakas“ dažniausiai pralaimėdavo antrajame kėlinyje. Taip buvo ir paskutinėse rungtynėse, kur pirmavę 2:0, spartakiečiai galiausiai 2:4 pralaimėjo „Eagle Team“ komandai.


Šiame sezone „Spartakas“ kol kas laimėjo tik vieną kartą, bet būtent prieš „Fortitudo“ komandą, kai pirmose tarpusavio rungtynėse šventė pergalę rezultatu 1:0. Tada vienintelį komandos įvartį pelnė jos lyderis Dmitrij Raksa, bet šįkart jo nebus. Dėl geltonų kortelių D. Raksa turės praleisti šias rungtynes, o „Fortitudo“ bandys tuo pasinaudoti ir pasiekti revanšą.


„Reikėtų „Spartakui“ atsirevanšuoti ir juos įveikti“, – optimistiškai prieš šį mačą buvo nusiteikęs „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius.


Ar po pergalės „IndEx“ vėl turės pajusti pralaimėjimo kartėlį? Greičiausiai, kad taip, kadangi FC „IndEx“ šį ketvirtadienį žais su diviziono lyderiais FK „El Dorado“. Ši komanda antrajame rate kol kas dar nebarstė taškų, o komandos vadovas Martynas Rašinskas aiškiai pabrėžė, kad to jo komanda negali sau leisti. 
Dėl to „El Dorado“ į aikštę žengs labai rimtai nusiteikę ir sieks penktosios pergalės antrajame sezono rate. Galbūt ekipa nebus itin geros nuotaikos po Lietuvos mažojo futbolo čempionato finišo, kurį „El Dorado“ kirto tik ketvirti, bet ši komanda sugeba greitai nebesižvalgyti per petį ir žiūrėti tik į priekį.


„IndEx“ šiame mače ir vėl žais be atostogaujančio komandos kapitono Eduardo Grudinskij, bet būtent be jo „IndEx“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją. Praėjusią savaitę jie 5:3 įveikė FK „Riešę“ ir įgavo daugiau pasitikėjimo savimi.


Kad ir kaip ten būtų, „El Dorado“ bus šios poros favoritas, bet lengvos pergalės galime nesitikėti. Jau praėjusį kartą „El Dorado“ tik 2:1 įveikė FC „IndEx“ klubą, todėl ir šįkart „Aukso miesto“ komandai gali tekti rimtai paprakaituoti dėl 3 taškų ir dar vieno žingsnio aukso link. 


B diviziono XVIII-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. Antroje vietoje esantis FK „Rotalis“ įgavo didžiulį pagreitį ir nesunkiai laimėjo visas antrojo rato rungtynes, bet juos sustabdyti bandys FK „Valčiūnai“. Praėjusį kartą „Valčiūnams“ to padaryti nepavyko ir jie pralaimėjo 2:10. Nuo to pralaimėjimo praėjo jau daug laiko ir nors „Rotalis“ nuo tada pradėjo žaisti dar geriau, bet taip pat patobulėjo ir „Valčiūnų“ žaidimas.


Jie jau pakilo į ketvirtą vietą ir tikrai nenorėtų taip greitai jos paleisti, todėl rungtynės su „Rotaliu“ bus dar viena puiki proga pamatyti tikrąjį savo lygį ir pabandyti sužaisti aukščiau savo galimybių.
Ne taip ir seniai „Valčiūnams“ pavyko tikrai deramai pasipriešinti diviziono lyderiui FK „Polivektriui“, todėl tą patį jie norės padaryti ir prieš „Rotalį“. Kas žino, galbūt truputį sėkmės ir „Valčiūnai“ gali laimėti?


Jie patys puikiai supranta, kad laukia labai sunkios rungtynės, bet, kaip ir minėjome, „Valčiūnai“ stengsis kovoti iš visų jėgų.


„Ką čia gali prigalvoti, kai žaisi prieš „Rotalį“, kuris visiems muša po 10 ar daugiau įvarčių. Žinoma, nepasiduosime ir bandysime garbingai sužaisti“, – sakė „Valčiūnų“ vadovas Dainius Perednis.


Kas triumfuos MFL veteranų mūšyje? O veteranais vadiname dvi komandas, kurios vienintelės žaidė nuo MFL pradžios iki pat dabar. Tai yra FK „Barbakanas“ ir „MSC - Hilltown“. Tiesa, kol kas šias komandas skiria 15 taškų ir MSC rodo žymiai geresnius rezultatus. Trečioje vietoje esanti komanda nesižvalgo niekur kitur ir sau nusistatė realų ir tikrai pasiekiamą tikslą – likti trečioje vietoje iki pat sezono pabaigos.


Visgi pagalių į ratus prikišti bandys „Barbakanas“. Nors pirmajame rate komandos rezultatai nežibėjo, bet su MSC jiems pavyko sužaisti vienas įsimintiniausių sezono rungtynių, kurios pasibaigė lygiosiomis 9:9.


Žinoma, tada „Barbakano“ gretose rungtyniavo Ramūnas Radavičius, pelnęs net 4 įvarčius. Šįkart „Barbakanui“ jis nepadės, tačiau komanda po vasaros pertraukos atsigavo, jau spėjo iškovoti kelias pergales, o jų sudėtį papildė keli naujokai.


Dvikovą prieš kitus MFL senbuvius suteiks papildomos motyvacijos, todėl „Barbakanas“ yra pasirengęs mesti iššūkį MSC komandai.


„Tikimės linksmų rungtynių. Tai bus kaip ir MFL derbis. Susitinka vienintelės neišmirusios komandos nuo MFL atsiradimo“, – prieš šį mačą sakė „Barbakano“ vadovas Romualdas Laurinavičius.


MSC vadovas Adomas Kripas per daug senbuvių dvikovos nesureikšmina ir tiesiog nenori prarasti taškų.


„Visos likusios rungtynės mums yra svarbios. Nenorime daugiau prarasti taškų“, – sakė A. Kripas.


Ar „Volcano“ ir „Žalia Raudona“ vėl iškovos taškų? Paskutiniu metu šios dvi komandos pradėjo intensyviai rinkti taškus. Kiek geriau sekasi „Žalia Raudona“ komandai, kuri tai daro iškovodama pergales, o „Volcano“ tai daro sužaisdama lygiosiomis. Dėl to „Volcano“ dar yra turnyrinės lentelės apačioje, o „Žalia Raudona“ vejasi kitus klubus ir jau šiame ture gali pakilti laipteliu aukščiau.


Šios ekipos lauks paskutiniu metu buksuojantis „WorldOne United“ klubas, kurį įveikusi „Žalia Raudona“ tikrai aplenktų juos ir galbūt dar kelias komandas. Antrajame rate „WorldOne United“ pralaimėjo visas rungtynes, o „Žalia Raudona“ jau du kartus laimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis.


Nors pirmąjį tarpusavio mačą 3:2 laimėjo „WorldOne United“, bet šiose rungtynėse favoritų galbūt turėtume laikyti „Žalią Raudoną“. Panašu, kad komanda atrado savo žaidimo braižą, o jis klubui neša taškus. Tikėtina, kad tų taškų „Žalia Raudona“ gaus ir šį ketvirtadienį, bent jau to tikrai nori klubo vadovas.


„Toliau sieksime pergalių. Norime laimėti kuo daugiau rungtynių“, – sakė „Žalia Raudona“ vadovas Ignas Stasevičius.


Tuo metu FK „Volcano“ rytoj susikaus su FK „Alyčio“ komanda. „Alytis“ turi problemų dėl to, kad ne visada surenka optimalią sudėtį, o tai išbalansuoja komandą ir ji sunkiai renka taškus. „Volcano“ situacija tampa priešinga – per vasarą klubas pasipildė naujokais ir visi komandos žaidėjai reguliariai atvyksta į rungtynes.


„Volcano“ atstovas Tomaš Derkač jau buvo minėjęs, kad ekipos viduje nuotaikos yra žymiai geresnės, o patys žaidėjai jaučia, kad jau gali žaisti futbolą ir laimėti. „Alytis“ yra vienas iš tų varžovų, kurį tikrai galima įveikti, bet tai nebus lengva.


Pirmąjį tarpusavio mačą „Alytis“ laimėjo 6:3, bet dabar „Volcano“ padėtis yra smarkiai pasikeitusi ir bus labai įdomu pamatyti, kaip pasibaigs šios rungtynės.


Ar „Eksperimentas“ laimės pirmąjį mačą? Praėjusią savaitę FK „Eksperimentas“ nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų grandinę ir su „VSG United“ sužaidė lygiosiomis 2:2. Po šių lygiųjų klubas nukrito į penktą vietą, tačiau komandos viduje nuotaikos kaip mat pagerėjo, kuomet buvo nepralaimėta.


Į emocinę ir psichologinę duobę patekusi ekipa bando atsitiesti. Komanda susistiprino naujais žaidėjais, todėl dar reikia šiek tiek laiko, kad naujokai įsilietų į ekipos žaidimą. Visgi lygiosios su VSG leidžia daryti prielaidą, kad „Eksperimentas“ gali sugrįžti ir rodyti tą žaidimą, kurį demonstravo pirmoje sezono pusėje. Taip pat galvoja ir komandos vartininkas Andrej Zapolskis.


„Esu tikras, kad mes greitai atsigausime. Mūsų gretas papildė naujokai, sudėtis smarkiai pasikeitė, todėl dar reikia laiko, bet jau greitai vėl mušime įvarčius ir skinsime pergales“, – pažadėjo A. Zapolskis.


Tą pažadą „Eksperimentas“ bandys ištesėti prieš FC „Funk Soul Brothers“ ekipą. Būtent dabar ši komanda yra tokioje duobėje, kokioje buvo „Eksperimentas“. Praėjusią savaitę FSB pralaimėjo „Žalia Raudona“ ekipai ir tai buvo trečiasis jų pralaimėjimas iš eilės.


Komanda atrodo šiek tiek palūžusi, bet įveikti dar pagreičio neįgavusį FK „Eksperimentą“ tikrai yra realu. Galime prisiminti ir praėjusias šių komandų tarpusavio rungtynes. Tada FSB pralaimėjo, bet tik 1:2, todėl ši ekipa tikrai žino, kaip reikia žaisti prieš „Eksperimentą“, bet ar tos žinios atsispindės aikštėje – geras klausimas!


Ar bus 18 pergalė iš eilės? Greičiausiai, kad taip. FK „Polivektris“ yra nesustabdomas ir nors paskutiniu metu jiems žaisti darosi vis sunkiau, kadangi varžovai jau žino, kas tai per komanda, tačiau „Polivektrio“ meistriškumas duoda vaisių ir „Polivektrio“ niekas nesugeba sustabdyti ar bent jau sužaisti lygiosiomis.


Šįkart tai bandys padaryti „VSG United“ komanda, bet šios ekipos rezultatai nėra stabilūs ir kartais primena amerikietiškus kalnelius. Neaišku kaip bus šįkart, bet „Polivektris“ yra aiškus poros favoritas.


„Polivektrio“ vadovas Valentinas Baranovskij ir visa komanda taip pat yra užsivedusi nepatirti pralaimėjo šiame sezone, bet šalto proto dėl to nepraranda ir kiekvieną kartą mėgaujasi savo žaidimu. Neabejojame, kad taip bus ir šįkart, todėl „VSG United“ turi parodyti savo kozirius, jei nori varžovams pridaryti rimtų bėdų. Ar „VSG United“ rankose tų kozirių dar liko, parodys šis ketvirtadienis!


#MFL

 

#JūsŽaidžiate

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado9900539+4427
2Eagle Team - Žibintas98015723+3424
3FC IndEx95133031-116
4FK Fortitudo95133438-416
5Maracana94232933-414
6FK Rotalis94141921-213
7FK Rytas94053335-212
8Western Union93153535010
9SKK Oniksas92342824+49
10FK Polivektris92253134-38
11FK Riešė91172243-214
12FK Spartakas91081762-453

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
15 Varžybų:8
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:5
Artur Juchno Komanda:El Dorado
11 Varžybų:6
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:8
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:8
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
10 Varžybų:9
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
10 Varžybų:9
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
9 Varžybų:7
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
0 2
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
0 2
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gegužė   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: