2019-05-05

Susipažinkite su geriausiu balandžio mėnesio žaidėju – M. Linkevičiumi

Spėkite, kas futbolą pradėjo žaisti Kalvarijos sporto centro komandoje, gyveno Rūdiškių futbolo mokyklos internate ir ten priklausė FK „Sūduvos“ jaunimo komandai? Kas turi iškovojęs daug puikių titulų su savo universitetu, dirba vaikų futbolo treneriu, o šiai dienai žaidžia FK „Akto“ ir „Eagle Team - Žibintas“ komandose? 


Taip, jūs esate teisūs, tai balandžio mėnesio geriausias MFL A diviziono žaidėjas Marius Linkevičius. Būtent su juo ir kviečiame jus trumpai susipažinti.


Vos per tris rungtynes 10 įvarčių šio sezono MFL starte įmušęs M. Linkevičius tokiu savo pasirodymu užsitikrino geriausio mėnesio žaidėjo titulą, nors du turus jis ir praleido.


Trumpai pakalbinome „Eagle Team - Žibintas“ komandos narį, kuris noriai papasakojo apie save ir futbolą.


– Papasakok truputį apie save. Kaip prasidėjo tavo kelias futbole ir kaip tapai „Eagle Team“ komandos nariu?


Futbolą pradėjau žaisti maždaug septynerių, pamenu, kad vaikystėje sunkiai atskyriau futbolo ekipiruotę nuo panašių kitų sportų ekipiruočių, tad pirmuosius spyrius atlikau su vadinamais startukais, bėgimo sportiniais bateliais, kol vėliau Treneris supažindino tiek su avalyne, tiek su pačiu žaidimu. Vaikystėje augau su kamuoliu, esu išdaužęs kaimynų langą su juo, po šio įvykio futbolas buvo uždraustas, bet trenerio dėka, atlyginus lango žalą, vėl galėjau grižti į treniruotes. Pradėjau žaisti Kalvarijos sporto centro komandoje, O vėliau jau trumpai teko gyventi ir rungtyniauti Rūdiškių futbolo mokyklos internate, vėliau FK „Sūduva“ komandoje ir galiausiai, atėjus laikui rinktis mokslus ar profesionalų sportą, po keletos traumų nusprendžiau, kad profesionalo kelias per daug slidus, kad rizikuočiau, tačiau niekada nesigailėjau, kad futbolas tapo didele mano gyvenimo dalimi, kuri suteikia daug gerų emocijų, futbolo dėka turiu daug draugų ir dabar jo dėka valgau duoną. 


Vėliau sekė Universiteto futbolo komanda, eilę metų buvau komandos kapitonas, iškovojau daug komandinių ir asmeninių apdovanojimų, turėjau daug nepamirštamo laiko Europos studentų turnyruose užsienyje, bei SELL žaidynėse. Taip pat rungtyniauju FK „Aktas“ komandoje.


„Eagle Team“ nariu tapau labai netikėtai. Su draugu, Pauliumi Sakaliu, norėjome pradėti rungtyniauti MFL. Dairėmės į įvairias komandas, norėjome atstovauti kokiai nors  komandai iš autsaiderių ir ją užkelti į TOP pozicijas, bet kitas bičiulis, Svajūnas Savickas, mus pakvietė prisijungti prie Erelių. Komandinė atmosfera puiki, rūbinėje taip pat visi sutariame puikiai, tad Svajūno dėka tapau vienu iš komandos žaidėjų jau trečią sezoną.


– Kaip jauteisi, kai sužinojai, kad buvai išrinktas geriausiu balandžio mėnesio A diviziono žaidėju? Ar tikėjaisi to, nors ir nežaidei visuose mėnesio turuose?


Jausmas, žinoma, puikus, nominacija „geriausias žaidėjas“ įpareigoja kartelės nenuleidinėti. Iš tikrųjų nesitikėjau, praleidau du turus, bet iki tol atliktas darbas davė vaisių. 


Ar tokie asmeniniai apdovanojimai džiugina? Ar rasi jam vietos savo trofėjų lentynoje?


– Bet tai yra ne tik asmeninis, bet ir komandinis apdovanojimas, jei komanda nebūtų žaidusi gerai, stabiliai, šio prizo neturėčiau. O vietą trofėjui žinoma atrasiu. 


– Kaip tave pasveikino „Eagle Team“ komandos nariai? Ar jie irgi džiaugėsi tavo trofėjumi? Galbūt tokie dalykai įkvepia ne tik tave, bet ir visą komandą?


– Kartu su komanda apdovanojimo nesureikšminame, svarbesniu įvykiu laikome artėjančias rungtynes su „El Dorado“. Jau dėliojame žaidimo braižą kitoms rungtynėms. 


– Ar norėtum geriausiu mėnesio žaidėju tapti ir kitais mėnesiais? Kokie paties planai šiame sezone ir galbūt jau žinai, kiek turų šiame sezone tau teks praleisti, o galbūt žaisi visuose kituose turuose?


– Akcentuoju ne tik asmeninius prizus, bet ir komandinius. Jeigu komandai gerai klostytis sezonas, manau, kad tokių apdovanojimų gali būti ir daugiau. Labiau koncentruojuosi į komandinį žaidimą. Iš esmės stengiuosi turų nepraleidinėti, tačiau žmogiškų aplinkybių pasitaiko. Komanda šiame sezone man patikėjo (C) raidę ant kairės rankos, o tai įpareigoja. Komandos planas šiame sezone auksas tiek MFL, tiek Lietuvos čempionate.Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Maracana00000000
2FC IndEx00000000
3Eagle Team - Žibintas00000000
4FK Rytas00000000
5FK Eksperimentas00000000
6El Dorado00000000
7FK Fortitudo00000000
8FK Polivektris00000000
9FK Rotalis00000000
10SKK Oniksas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gegužė   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: