2019-06-05

X-ojo turo anonsas: po Taurės pertraukos komandos tęs kovą lygoje

MFL lygoje turėjome savaitės pertrauką, bet per ją komandos nesiilsėjo, o dalyvavo MFL Taurės turnyre, kuriame po trijų dienų mūšio triumfavo „El Dorado“ klubas, pirmą kartą savo istorijoje iškovojęs šį trofėjų. Tačiau dabar „El Dorado“, kaip ir visos kitos komandos, savo dėmesį ir vėl turės sutelkti lygai bei sužaisti dešimtojo turo rungtynes.


Pirmoji banga (19:40)
A divizione dešimtąjį turą pradės „Western Union“ ir FC „IndEx“ klubai.


„IndEx“ turi 16 taškų ir 6 taškais lenkia WU ekipą, tačiau komandos šiuo metu išgyvena skirtingus periodus.


„IndEx“ nelaimėjo jau dvejų lygos rungtynių iš eilės, o MFL Taurėje 2:3 pralaimėjo B diviziono ekipai FK „Volcano“. Negana to, šiame mače už smūgį varžovui raudoną kortelę gavo „IndEx“ puolėjas Erikas Milašauskas, kuris sulaukė 3 rungtynių diskvalifikacijos, todėl jo aikštėje dar kurį laiką nematysime.


Nemeluosiu, kad komadoje nuotaikos niūrios. Pastaruoju metu nelabai gerai sekasi lygoje, taurėje pralaimėjome komandai iš B diviziono. Juodas tarpsnis gal?! Būsimas varžovas turi gerą potencialą ir yra jauna, greita komanda, žaidžia aukštu tempu. Taigi reikės gerai padirbėti, jei norime pagaliau pralaužti ledus ir išnešti 3 taškus“, – pripažino „IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij.


„Manau, „Western Union“ komanda turi pranašumą, kad yra jaunesnė ekipa, žaidžia aktyviai ir užsivedę. Laiko aukštą rungtynių tempą viso mačo metu, na, o mes tuo metu bandysime juos nugesinti. Žiurėsime kam kas gausis“, – pridūrė E. Grudinskij.


Praėjusiame sezone šios dvi komandos pasidalino po pergalę, todėl šio ketvirtadienio dvikova leis išsiaiškinti santykius.


Dar kitame A diviziono mače puikų periodą išgyvenanti FK „Fortitudo“ susirems su dešimtmetį švenčiančiu SKK „Oniksu“.


„Fortitudo“ kol kas „Oniksą“ lenkia 7 taškais, bet labai įdomi detalė yra ta, kad „Oniksas“ yra tik viena iš trijų A diviziono komandų, kuri turi teigiamą įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą. Kitos dvi yra pirmaujančios „El Dorado“ ir „Eagle Team“ ekipos, bet nuo jų neatsilieka ir devintoje vietoje esantis „Oniksas“.


Praėjusiais metais „Oniksas“ du kartus nugalėjo „Fortitudo“ (kartą lygoje ir kartą MFL Taurėje), tačiau paskutinę pergalę tarpusavio mače iškovojo būtent „Fortitudo“. Abi komandos ir vėl laukia atkaklios tarpusavio kovos.


„Prieš „Oniksą“ lengva niekada nebūna. Tikimės kietos, bet pergalingos kovos“, – rėžė „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius.


Tuo metu „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan kiek baiminasi dėl didėjančio traumuotų žaidėjų sąrašo.


„Nuotaikos nelabai geros, nes traumuotų žmonių sąrašas nemažėja, o tik plečiasi. Taurės rungtynėms vos pavyko susirinkti ir kaip bus ketvirtadienį, bus aišku ketvirtadienį ryte. Labai nesmagu dėl to, bet šiuo atveju dabar laukia kova ne su varžovais, o su traumomis ir laiku“, – komandos rūbinės naujienas atskleidė E. Ruskan.


„Dėl pačių „Fortitudo“, tai jų sudėtis ir rezultatai rodo, kad šiemet bus sunku kaip niekada. Atrodo, jų amžiaus vidurkis stipriai pasikeitė, o žaidžia tiek pat agresyviai ir dabartinė 3 vieta tik tą patvirtina“, – užbaigė „Onikso“ vadovas.


B divizione savo pirmosios pergalės vis dar ieškos „WorldOne United“ ekipa, kuriai teks „Signalizacija.lt“ komandos iššūkis.


Į MFL lygą sugrįžusi „Signalizacija“ prieš WOU paskutinį kartą žaidė 2017 metais, bet tada laimėjo „WorldOne“. Apskritai, komandos tarpusavyje žaidė keturis kartus ir pasidalino po dvi pergales.


Rungtynių favoritu turėtume laikyti „Signalizacijos“ ekipą, bet dar tikrai nėra aišku, kaip jai seksis rinkti sudėtį, kadangi MFL Taurėje tai sekėsi pakankamai sunkiai. Tuo metu MFL Taurėje „WorldOne United“ parodė, kad parako ir potencialo ji turi. Ji pakankamai neblogai priešinosi A diviziono komandai „Western Union“, kuriai galiausiai pralaimėjo tik rungtynių pabaigoje. Tai parodo, kad WOU tikrai gali kovoti ir „Signalizacija.lt“ lengvų rungtynių negali tikėtis.


Dar kitame mače FK „Volcano“ žais su SFK „Novovileisk“ klubu. 


„Volcano“ turėjo visai neblogą savaitgalį. MFL Taurėje komanda nužygiavo iki pat ketvirtfinalio, kuriame jau nepasipriešino „Eagle Team“ klubui. 


Jie taip pat dalyvavo „miniČempionų lyga kitaip“ turnyre, kur pasiekė finalą, bet liko su sidabro medaliais. Taigi, „Volcano“ turėtų jaustis užsivedę ir stengsis įveikti Naujosios Vilnios komandą. Ši dvikova abejoms ekipos taip pat yra svarbi dėl padėties turnyrinėje lentelėje. Jos abi turi po 6 taškus, todėl pergalė leistų kažkuriai iš ekipų atitolti nuo būsimo varžovo.


Antroji banga (20:40)
Kiek vėliau į aikštę žengs dvi puikiai vienas kitą pažįstančios komandos – tai FK „Spartakas“ ir FK „Rytas“. Natūralu, kad „Rytą“ galime laikyti favoritu, o komanda tikrai norės atsitiesti po to, kai neapgynė MFL Taurės trofėjaus ir iškrito jau pirmajame etape.


Visgi lengvos pergalės „Rytas“ tikrai negali tikėtis ir tuo buvo galima įsitikinti jau praėjusiais metais. Nors tarpusavio akistatose abu kartus laimėjo „Rytas“, tačiau tos pergalės buvo vos vieno įvarčio skirtumu.


„Spartakui“ papildomos motyvacijos gali suteikti ir komandos vadovo Dmitrijaus Raksos gimtadientis, kuriam pergalė būtų puiki dovana.


Dar kitame A diviziono mače dešimtosios pergalės lygoje sieks „El Dorado“ ekipa, kuri pirmą kartą susirems su FK „Polivektriu“.


Nors iš B diviziono pakilusi „Polivektrio“ ekipa kol kas dideliu pergalių skaičiumi pasigirti negali, tačiau ji puikiai pasirodė Lietuvos mažojo futbolo čempionate, kur laimėjo abi žaistas rungtynes.


Tai įsiminė ir „El Dorado“ klubas, kuriam rungtynės su „Polivektriu“ bus dar vienas naujas išbandymas.


„Komanda užsivedusi, kovinga, bet nesuprasti kaip žaidžia. MFL pirmenybėse stebuklų jie nerodo, bet puikiai pradėjo Lietuvos čempionatą. Dar nesame su jais žaidę, todėl bus tikrai įdomu išbandyti jėgas“, – apie varžovus kalbėjo M. Rašinskas, kuris dar šį savaitgalį džiaugėsi MFL Taure.


B divizione viename iš mačų susikaus FK „Valčiūnai“ ir FC „Žalia Raudona“. Komandas šiuo metu skiria keturi taškai, o aukščiau rikiuojasi „Žalia Raudona“. Toks vaizdas yra absoliučiai kitoks nei buvo galima matyti praėjusiais metais, bet tokia yra realybė. „Valčiūnai“ vis dar neranda savojo žaidimo, kurį jie rodė praėjusiais metais ir labai sunkiai renka taškus, o praėjusias dvi rungtynes pralaimėjo daugiau nei akivaizdžiai.


„Žalia Raudona“ sezoną pradėjo tikrai geriau nei praėjusį, tačiau galėjo ir geriau. ŽR gynyba dar šlubuoja ir tai jiems ne kartą kainavo svarbius taškus. Visgi paskutines lygos rungtynes prieš „Novovileisk“ jie laimėjo 4:2 ir sieks išlikti pergalių kelyje.


Praėjusiame sezone „Žalia Raudona“ taip ir neįveikė „Valčiūnų“, todėl šios rungtynės jiems bus ideali proga tai padaryti.


Garantuotai pergalės kitame B divizione mače sieks FK „Barbakanas“, kuris norėtų pratęsti savo pergalių seriją lygoje iki dešimties. Visgi tam piestu kelia pastos FK „Alytis“, komanda, kuri tikrai varžosi dėl medalių.


Praeitame sezone komandos pasidalino po pergalę, bet abi jos šiais metais yra smarkiai pasikeitusios ir abejų žaidimas tikrai pagerėjęs.


„Nuotaikos puikios, vis dar esame lyderiai. Apie varžovą negalvojame, laukiame sunkių rungtynių visgi tai bus B diviziono lyderių dvikova. Nežinome varžovų nei stipriųjų, nei silpnųjų pusių, tiesiog stengsimės laimėti ir žaisti savąjį žaidimą“, – prieš šią dvikovą sakė „Barbakano“ vadovas Romualdas Laurinavičius.


Kol kas komandas skiria šeši taškai, todėl „Alyčiui“ pergalė leistų savo turimą deficitą sumažinti pusiau, o tuo pačiu atkurti didesnę intrigą.


Tai, kad „Alytis“ gali kovoti su stipriomis komandomis parodė MFL Taurės turnyras. Žinoma, padėjo ir į rungtynes neatvykę varžovai, bet „Alytis“ pasiekė MFL Taurės pusfinalį ir ten tikrai garbingai kovojo su „Eagle Team“ komanda. Toks žaidimas gali pridaryti bėdų ir „Barbakanui“, todėl galime tikėtis labai įdomių rungtynių.


Trečioji banga (21:40)
A divizione vakarą užbaigs dvi įdomios rungtynės. MFL Taurės pusfinalį pasiekusi FK „Riešė“ susirems su „Eagle Team - Žibintas“ klubu, kuris MFL Taurėje liko antras. Pusfinalio burtai šių komandų tarpusavyje nesuvedė, bet santykius jos galės išsiaiškinti MFL lygoje.


Istorija rodo, kad dažniausiai „Eagle Team“ komandai prieš „Riešę“ nebūna lengva, tačiau šiai ekipai jie dar nebuvo pralaimėję ir „Riešės“ geriausi rezultatai prieš „Erelius“ yra tik lygiosios.


Netikėtai lengvai „Eagle“ juos nugalėjo paskutinėse tarpusavio rungtynės – net 8:2. Su šių metų „Riešės“ komanda gali būti visaip. Jei „Riešė“ išsigydė traumas, patirtas MFL Taurės metu, jie gali pasikandžioti, bet jei jų suolas bus trumpas, turėtume tikėtis „Erelių“ pergalės ir galbūt ne pačios sunkiausios.

„Nuotaikos geros, kovosime dėl 3 taškų, bet jei „Riešė“ bus užsivedusi, mums rungtynės tikrai nebus lengvos“, – galvojo „Eagle Team“ vadovas Aleksandras Dergačiovas.


Dar kitų A diviziono rungtynių baigtis bus svarbi turnyrinės lentelės prasme. „Maracana“ susirems su FK „Rotaliu“, kuris turi vienu tašku mažiau nei pastarieji, todėl vieniems pergalė leistų pabėgti kiek toliau, o kitiems – aplenkti būsimus varžovus.


Abi komandos įdomios ir tuo, kad savo sudėtyje turi nemažai garsių pavardžių ir abi jos mėgsta žaisti poziciškai, bet tarpusavyje jos dar nėra susitikusios.


Dvi nelengvas pergales iš eilės iškovojusi „Maracana“ norėtų ir trečiosios, tačiau apie pergalę jau ilgai galvoja ir „Rotalis“. Komanda pralaimėjo paskutinius tris žaistus mačus, todėl taškų jiems reikia kaip oro. Sakykime, kas turės daugiau noro ir kovos dėl kiekvieno aikštės metro, tas ir turėtų laimėti, bet teoriškai tai turėtų būti lygių varžovų dvikova.


B divizione batalijas užbaigs MSC – VU MIF ir FK „Eksperimento“ – FSB „Zenito“ mačai.


Pirmoji dvikova bus pirmoji tarp šių komandų, o kol kas penkiais taškais daugiau turi surinkę VU MIF. MSC šis sezonas prasidėjo labai prastai, bet komanda po truputį įsivažiuoja ir sieks parodyti naujokams, kad moka žaisti futbolą.


„Apie varžovą, prieš kurį dar nežaidėme, nieko negalime pasakyti. Tikimės, kad rungtynės bus be traumų ir daug įvarčių“, – sakė MSC vadovas Adomas Kripas.


Mėgėjų sporto centrui reikės saugotis greitų VU MIF studentų. Ši ekipa tuo išsiskiria ir savo gretose turi ne vieną žaidėją, kuris gali įmušti. Atrodo, dažnai laimi patirtis, bet šiuo atveju sunku pasakyti ar MSC pavyks laimėti prieš tikrai neblogai atrodančius naujokus.


Taip pat labai sunku pasakyti kas bus kito mačo favoritas. „Eksperimentas“ turi 19 taškų, FSB „Zenitas“ – 17, todėl tai bus tiesioginių konkurentų dvikova ir tikrai nei vienai komandai motyvacijos netrūks.


„Zenitas“ jau ne kartą sakė, kad nori kovoti dėl medalių, todėl pergalė juos pakeltų į trečią vietą, bet jos „Eksperimentas“ nėra linkęs užleisti.


„Nuotaikos geros, nors MFL Taurėje pralaimėjome per bulitus prieš vienus is A diviziono lyderius. Parodėme savo tikrą charakterį, tad pavyko sužaisti taip sėkmingai. Tai komandai suteikė pasitikėjimo prieš rungtynes su „Zenitu“. Ši komanda dabar tikrai rodo gerus rezultatus, ta laukiame sunkių rungtynių, o kas bus stipresnis, pamatysime ketvirtadienį. „Zenitas“ yra tikrai susižaidusi ir vieninga komanda – tai jų stiprioji pusė“, – kalbėjo „Eksperimento“ vadovas Edvin Moroz.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500217+1415
2GREEN TOWN - FK Eagle Team54012615+1112
3FC IndEx54012015+512
4Maracana4301169+79
5FK Eksperimentas5203811-36
6SKK Oniksas - TEC52031216-46
7FK Fortitudo51041014-43
8FK Rytas51041421-73
9FK Polivektris4103918-93
10FK Rotalis5104717-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
10 Varžybų:4
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:5
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:5
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: