2019-06-17

B diviziono apžvalga: pirmasis ratas pasibaigė pirmuoju „Barbakano“ pralaimėjimu

Praėjusį ketvirtadienį MFL B divizione buvo sužaistas vienuoliktasis turas, pažymėjęs pirmojo rato pabaigą. Iki tol dešimt rungtynių iš eilės laimėjęs FK „Barbakanas“ pirmojo rato be pralaimėjimų visgi neužbaigė ir skaudžiai nusileido „Signalizacija.lt“ ekipai. Apie šias ir kitas rungtynes bei komandos vadovų mintis po jų – turo apžvalgoje.


B diviziono XI-ojo turo rezultatai:


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
127 11 2019-06-13 19:40:00 FK Eksperimentas FK Valčiūnai 5:3 III "Fanų" ketvirtis
128 11 2019-06-13 19:40:00 MSC FK Volcano 5:4 IV "Fanų" ketvirtis
129 11 2019-06-13 20:40:00 FK Barbakanas SIGNALIZACIJA.LT 1:5 III "Fanų" ketvirtis
130 11 2019-06-13 20:40:00 FSB Zenitas FK Alytis 4:3 IV "Fanų" ketvirtis
131 11 2019-06-13 21:40:00 VU MIF FC Žalia Raudona 5:2 III "Fanų" ketvirtis
132 11 2019-06-13 21:40:00 WorldOne United SFK Novovileisk 3:6 IV "Fanų" ketvirtis


46. Komandų rezultatyvumas vienuoliktajame ture praktiškai nepasikeitė, lyginant su dešimtu turu. Jos netgi įmušė vienu įvarčiu daugiau – 46, o tai yra 7,66 įvarčio per rungtynes.


Tolokai. Vos trečią sezono pergalę iškovojo MSC ekipa, kuri pergalingai užbaigė pirmąjį ratą ir 5:4 nugalėjo „Volcano“ ekipą. 


Ši pergalė buvo labai sunki, kadangi po pirmojo kėlinio jie dar atsiliko 1:2, tačiau sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. MSC vadovas Adomas Kripas džiaugėsi šia pergale, bet pripažino, kad jo ekipa, kuri praėjusiais metais liko trečioje vietoje, šįmet yra tolokai nuo medalių.


„Šį sezoną mums visos rungtynės yra sunkios, todėl ir pergalės yra sunkios. Pagaliau sugebėjome iškovoti pergalę, nors rungtynių pabaigoje varžovai ir galėjo išlyginti rezultatą, bet dabar tai nesvarbu, o svarbiausia – 3 taškai“, – sakė A. Kripas.


„11 rungtynių – 11 taškų. Tolokai kovoje dėl medalių. Net nežinau kaip vertinti pirmąjį ratą. Turime didelių problemų su traumomis ir žaidėjais, sunku surinkti pagrindą, kurio norėtumėme. Praėjusį kartą žaidėme be keitimų ir tai buvo velniškai sunku, o šįkart turėjome vieną keitimą, kurį intensyviai naudojome“, – atskleidė MSC vadovas.


„Pirmajame rate mums didžiausią įspūdį paliko VU MIF. Jauni vyrukai ir jie tikrai bus galinga jėga“, – užbaigė A. Kripas.


Trūko. Tuo metu FK „Volcano“ vadovas Tomaš Derkač užsiminė, kad jo komandai trūko kelių pagrindinės sudėties narių, o galbūt tai ir lėmė, kad turėtos persvaros „Volcano“ neišlaikė.


„Turėjome neblogą galimybę iškovoti pergalę, po pirmo kėlinio pirmavome 2:1. Į šias rungtynes neatvyko 4 pagrindiniai žaidėjai, dėl to buvo sudėtinga išlaikyti aukštą tempą“, – pagrindinę pralaimėjimo priežastį įvardino T. Derkač.


„Esame 10 vietoje ir turime tik 9 taškus. Tikrai galėjome pabaigti pirmąjį ratą geriau, dabartinė situacija komandos tikrai netenkina“, – ne itin sėkmingai pirmąjį ratą įvardino T. Derkač.


Pionieriai. „Signalizacija.lt“ tapo pirmąja komanda, kuri parodė, kaip reikia įveikti FK „Barbakaną“. Tą jie jau buvo padarę MFL taurėje, o šįkart lygos rungtynėse triumfavo net 5:1 ir tai buvo pirmasis „Barbakano“ pralaimėjimas šių metų čempionate.


„Signalizacija.lt“ vadovas Simas Sakaitis pripažino, kad pergalę lėmė idealus jo komandos žaidimas ir tai turbūt buvo geriausios klubo rungtynės per paskutinius tris metus.


„Labai geros nuotaikos po tokios pergalės. Pasirinkome puikią taktiką ir turbūt pirmą kartą gyvenime žaidėme taip, kaip susitarėme. Sakyčiau, tai buvo geriausios mūsų rungtynės per paskutinius du ar tris sezonus ir visi esame labai patenkinti“, – kalbėjo S. Sakaitis.


„Bandysime tęsti tokį savo žaidimą. Tikiuosi, kad ši pergalė užves komandą ir pakovosime dėl medalių. Apskritai pirmąjį ratą vertinu pakankamai gerai. Pralaimėjome tik vienas rungtynes, tik gaila kelių rungtynių, kuriose turėjome laimėti, bet pergalę išleisdavome iš savo rankų“, – užbaigė „Signalizacija.lt“ vadovas.Rungtynėse būti negalėjęs „Barbakano“ vadovas Romualdas Laurinavičius savo akimis nematė pirmojo savo komandos pralaimėjimo: „Kiek supratau iš pasakojimų niekas nepavyko ir varžovai pelnytai šventė pergalę“.


Nepaisant šio pralaimėjimo. R. Laurinavičius pirmąjį ratą įvertino labai gerai: „Vertinu labai teigiamai, 10 pergalių iš 11, prieš sezoną apie tai niekas net negalėjo pagalvoti. Asmeniškai kai aš maniau, kad pirmame rate surinksime 18-20 taškų, todėl lūkesčiai tikrai pranokti“.


Grubi. Tokia buvo kova tarp FSB „Zenito“ ir „Alyčio“, kurioje 4:3 triumfavo „Zenito“ žaidėjai. Šioje kovoje netrūko ir raudonų kortelių bei smarkių apsistumdymu, tačiau „Zenito“ kapitonas Tomas Rudzianec mano, kad jo ekipa ir buvo verta pergalės.


„Rungtynės buvo apylygės, labai kieta kova. Jie laužė mūsų žaidėjus, mes atsakėme tuo pačiu ir parodėme, kad labiau norime laimėti. Rungtynės buvo grubios, dėl to atsiprašome varžovų. Patys rungtynių pabaigoje įmušėme įvartį, gynyboje žaidėme drausmingiau ir šįkart laimėjo stipresni“, – po rungtynių sakė „Zenito“ kapitonas T. Rudzianec.


„Manau, kad per pirmąjį ratą susižaidėme, prie komandos prisijungė ir į kolektyvą įsiliejo keli naujokai, todėl tikiu, kad antrasis ratas bus dar geresnis ir visiems varžovams bus sunku prieš mus“, – pridūrė T. Rudzianec.


Tobulėja. Atrodo, kad MFL B divizione auga tikrai galinga jėga ir tai yra VU MIF ekipa. Vis geriau žaidžianti jauna ir energinga komanda pirmąjį ratą užbaigė su 19 taškų ir +24 įvarčių skirtumu, o vienuoliktajame ture 5:2 nugalėjo FC „Žalia Raudona“.


Po rungtynių kalbėjęs VU MIF komandos kapitonas Nedas Suokas ir vadovas Ignas Kunickas džiaugėsi gerėjančiu komandos žaidimu bei neslėpė ambicijų kovoti dėl medalių antrajame rate.


„Pavyko įmušti greitą įvartį ir tai leido atsipalaiduoti rungtynių eigoje, bet vėliau varžovai rezultatą išlygino. Tačiau tada poroje epizodų sužaidėme iki galo, pelnėme kelis įvarčius ir tai nuėmė spaudimą bei leido žaisti savo žaidimą“, – apie rungtynes papasakojo VU MIF kapitonas Nedas Suokas.


„Jaučiame, kad per pirmąjį ratą mūsų žaidimas patobulėjo. Pradėjome sunkiai, nes sezono pradžioje turėjome stiprius varžovus, bet po to įsivažiavome ir kuo toliau, tuo geriau. Tikimės, kad antrajame rate skinsime dar daugiau pergalių ir visiems varžovams duosime kovą. Tikrai atrandame savo žaidimą ir tą jaučiame“, – pridūrė I. Krisnickas.


„Jaučiame daug sportinio pykčio prieš „FSB Zenit“ komandą. Du kartus prieš juos paleidome rungtynes (taurėje ir lygoje), todėl antrajame rate tikrai sieksime revanšo prieš juos ir kitas ekipas. Mes tikime savo šansais kovoti dėl medalių. Būtų gėda, jei tuo netikėtume, o patys tikrai norėtume aukso ir kovosime tik dėl pačios aukščiausios pozicijos“, – užbaigė VU MIF duetas.
Naujokai. Nors „Žalia Raudona“ jau nėra MFL lygos naujokais, tačiau jie vis dar tokiais save laiko. Po pralaimėtų rungtynių ŽR ekipa pripažino, kad jie tik dabar pradeda suprasti visus mažojo futbolo niuansus ir taktikas, bet pirmąjį ratą jie vis tiek vertina teigiamai. Visgi, komandoje yra septintoje vietoje, o tai yra ženkliai geresnė pozicija nei prieš metus.


„Rungtynės klostėsi panašiai taip kaip ir tikėjomės. Žinojome, kad varžovai muša labai daug įvarčių ir yra labai greiti. Tad sutelkėme dėmesį į gynybą ir kontratakas. Deja, kelis kartus mūsų gynėjai suklydo ir visos klaidos iškart virto įvarčiais į mūsų vartus. Ilgą laiką varžovus sekėsi vytis, bet dar nerealizavome kokių 2-3 labai gerų progų. Praktiškai, pralaimėjome per paskutines 10 minučių, dar kartą suklysdami gynyboje. Šįkart nežaidė du pagrindinės sudėties žaidėjai, todėl mūsų pačių žaidimas buvo tikrai kokybiškas prieš varžovus, kuriuos laikome vienais stipriausių B divizione“, – savo nuomone pasidalino FC „Žalia Raudona“ ekipa.


Tuo metu bendrai apie pirmąjį ratą ŽR sakė: „Mes vis dar jaučiamės lygos naujokais, nes tik šį, antrąjį sezoną, pradedame suprasti MFL specifiką, ypač taktikos niuansus. Taigi dabartine septinta vieta tikrai džiaugiamės, tik takų turime mažokai. Per savo patirties stoką praradome 5-6 taškus. Tačiau iš esmės esame patenkinti savo progresu ir savo žaidimu pirmajame rate“.


Nesusirinko. FK „Valčiūnai“ į rungtynes susirinko vos septyniese, todėl daug šansų prieš FK „Eksperimentą“ jie neturėjo. Taip ir buvo. „Eksperimentas“ pelnė penkis įvarčius be atsako ir tik rungtynių pabaigoje atsipalaidavome bei leido varžovams pajusti įvarčio skonį.


„Iš pradžių noriu pasakyti, kad varžovai prastai susirinko į rungtynes. Pirmą kėlinį mes kontroliavome kamuolį, nedavėme sukurti progų prie savų vartų. Kai rezultatas jau buvo 5:0, mes atsipalaidavome ir varžovai, pasinaudodami mūsų klaidomis, pelnė tris įvarčius. Visgi svarbiausia, kad laimėjome“, – sakė komandos vadovas Edvin Moroz.


Nepaisant to, kad „Eksperimentas“ užima antrą vietą, pirmuoju ratu komanda nėra visiškai patenkinta.


„Pirmasis ratas susiklostė ne taip sėkmingai, kaip norėjome. Pralaimėjome tas rungtynes, kurias turėjome laimėti, todėl iki vasaros atostogų norime iškovoti šešis galimus taškus ir vasaroti geros nuotaikos“, – užbaigė E. Moroz.


11. SFK „Novovileisk“ klubas sugebėjo pirmąjį ratą užbaigti pergalingai ir 6:3 nugalėjo be pergalių po pirmojo rato likusį „WorldOne United“ klubą. Tai buvo trečioji „Novovileisk“ pergalė, o po jos pats klubas pastebėjo 11 skaičiaus magiją.


Po 11 turų komanda užima 11 vietą, o rezultatyviausias ekipos žaidėjas Deivydas Dzius yra pelnęs 11 įvarčių. Būtent jis įkvėpė savo ekipą trečiajai pergalei, pelnydamas net tris įvarčius.


Rinktinė. Savaitės rinktinės pagrindą sudaro puikiai pirmąjį sužaidusių „Signalizacija.lt“ ir VU MIF komandų atstovai. „Signalizacija“ turi net tris žaidėjus, o VU MIF – du. Dar po vieną atstovą turi „SFK Novovileisk“ ir FK „Eksperimentas“.Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado21181210126+7555
2Eagle Team - Žibintas21163212555+7051
3Maracana2113357863+1542
4FK Rotalis2111286458+635
5FK Polivektris219579267+2532
6FK Fortitudo219577181-1032
7FC IndEx219398777+1030
8FK Rytas2192108581+429
9Western Union2163126176-1521
10SKK Oniksas2146116575-1018
11FK Spartakas21321652137-8511
12FK Riešė21111950135-854

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
30 Varžybų:15
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:21
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:16
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
18 Varžybų:18
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
17 Varžybų:16
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
17 Varžybų:16
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
17 Varžybų:19

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 5
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 2
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 3
Audrius Veikutis Komanda:Maracana
0 3
Spalis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Mūsų partneriai: