2019-10-09

XX-ojo turo anonsas: finišo tiesioji jau visai arti

Jau šį ketvirtadienį MFL pirmenybėse bus sužaistos vienos iš trijų likusių turų rungtynės. Taigi, finišo tiesioji jau prie pat, todėl gera sezono pabaiga yra labai svarbi visoms ekipoms, bet labiausiai toms, kurios dar kovoja dėl medalių. O tokių yra tiek A, tiek B divizionuose, todėl dvidešimtasis turas bus tikrai įdomus.


Pirmoji banga (19:40)
A divizione puikiai rungtyniaujančios „Maracana“ ekipos laukia FC „IndEx“ klubas, kuris taip pat yra nusiteikęs kovingai.


Praėjusiame ture „Maracana“ atėmė taškų iš „Eagle Team“ ekipos ir su ja sužaidė lygiosiomis 3:3, o FC „IndEx“ pasismagino su FK „Riešę“ ir ją sutriuškino 9:1.


Praėjusiose tarpusavio rungtynėse „Maracana“ šventė pergalę rezultatu 5:3, o ir šįkart jie visą dėmesį skiria artėjančioms rungtynėms.


„Tikrai dar negalvojame apie trečią vietą. Žiūrime tik į artimiausias rungtynes ir visą dėmesį sutelkiame joms. Norime laimėti, tad stengsimės žaisti taip, kaip žaidžiame rudens rate“, – sakė „Maracana“ kapitonas Darius Tamošauskas.


Tuo metu „IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij tikisi, kad jiems pavyks pagerinti statistiką prieš šią komandą ir nugalėti ją antrą kartą. Pirmą kartą jie tai buvo padarę tik 2017 metais MFL Taurėje, o lygoje dar nebuvo laimėję.


„Maracana“ komandoje, kuri pripildyta mėgėjų futbolo talentais, praktiškai visi žaidėjai gyvena su futbolu ir kamuoliu. Visi žaidėjai techniški ir žaidžia protingą futbolą. Manau, mūsų laukia didelis iššūkis, kurį mes pasiryžę priimti ir kovoti dėl taškų. Mes esame kartą laimėję prieš juos ir bandysime tai padaryt dar kartą“, – sakė E. Grudinskij.


Kitose A diviziono rungtynėse lyderiaujančio FK „El Dorado“ klubo lauks turbūt vienintelis likęs varžovas, kuris dar galėtų atimti taškų iš jų ir sugrąžinti intrigą kovoje dėl aukso – tai FK „Fortitudo“.


Iki šiol „Fortitudo“ demonstravo puikią sportinę formą, bet praėjusią savaitę gan netikėtai net 0:8 nusileido FK „Polivektriui“. Po tokio pralaimėjimo reabilitacija yra būtina, bet prieš „El Dorado“ ją padaryti nėra lengva.


Pirmas tarpusavio rungtynes „El Dorado“ šiame sezone laimėjo 4:2, o po galingos pergalės 5:1 prieš „Rotalį“ praėjusią savaitę, „El Dorado“ negalvoja apie nieką kitą, kaip tik pergalę.


„Viskas mūsų rankose, negalime prarasti taškų, privalome iškovoti tik pergalę. „Fortitudo" rimta kapela, nepraradę šansų kovoti dėl bronzos. Mačas nebus lengvas, svarbu surinkti tai, ką galime surinkti“, – teigė „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.


B divizione laukia intriguojanti akistata tarp dvejų komandų, kurios vis dar kovoja dėl trečiosios vietos. Tai turnyrinės lentelės kaimynai – FK VU MIF ir FSB „Zenitas“.


Kol kas vienu tašku daugiau turi „Zenitas“, todėl pergalės kaina šiame mače yra be galo didelė ir svarbi.


Tai, kad šis mačas bus vienas kito vertų varžovų dvikova parodo net dvejos šio sezono tarpusavio rungtynės. Pirmoji komandų akistata lygoje pasibaigė lygiu rezultatu 6:6, o antrą kartą ekipos susitiko MFL Taurėje. Pagrindinis rungtynių laikas tarp komandų pasibaigė lygiu rezultatu 3:3, bet „Zenitui“ pavyko laimėti bulitų seriją rezultatu 3:2 ir žengti į kitą etapą.


„Aišku, kad laisvumo bus daugiau, žais tie, kas ateis į rungtynes, bet mes dar turime tikslų. Yra ir individualūs apdovanojimai – kaip turo žaidėjas ar rezultatyviausias sezono žaidėjas. Bet kuriuo atveju, į rungtynes ateisime laimėti, kaip tą darome visada“.


Antrose B diviziono rungtynėse pirmą pergalę šiame sezone prieš savaitę iškovojęs „WorldOne United“ klubas gali greitai būti pakirstas, nes rytoj jiems tieks susigrumti su antroje vietoje įsitaisiusiu FK „Eksperimentu“.


Tai puikiai vienas kitą pažįstančios ekipos, tačiau favorito statusas visiškai priklauso „Eksperimento“ komandai. Ji pirmajame tarpusavio sezono mače laimėjo net 9:1 ir tikrai nesiruošia žaisti mažesniu tempu, nes pergalė prieš WOU šiai komandai užtikrintų sidabro medalius!


„Žaisime prieš mūsų geriausius draugus – „WorldOne United“ komandą. Jie parodė, kad gali kovoti su visais, tiesiog komandai nepasisekė pirmame rate ar apskritai sezone. Galiausiai jie 6:5 laimėjo prieš „Alytį“, tad tikrai nenuvertiname jų ir žaisime iki galo. Mums reikia tik pergalės“, – sakė FK „Eksperimento“ narys Edvin Moroz.


Antroji banga (20:40)
Dar vienose A diviziono rungtynėse fantastišką pergalę prieš FK „Spartaką“ išovojęs SKK „Oniksas“ norės išlikti šiame pergalių kelyje ir susigrums su „Western Union“ komanda.


Pastaroji, prieš savaitę 2:4 pralaimėjusi FK „Rytui“, rudens rate kol kas buksuoja, nors prieš ją žaisti niekam nėra lengva.


Visgi „Oniksas“ pergalės sieks bet kokia kaina, nes ji komanda yra svarbi dėl kelių priežasčių – „Western Union“ jiems dar nei karto nebuvo pavykę įveikti, taip pat pergalės atveju varžovai būtų pasivyti taškais ir, žinoma, revanšas dėl pirmajame rate patirto pralaimėjimo 1:3.


„Galvojame labai paprastai: MFL lygoje esame nugalėję ir „El Dorado“, ir „Eagle Team“, ir FK „Rytą“, ir „Fortitudo", bet nuo 2015 metų niekaip nepavyksta nugalėti WU. Tai toks ir bus tikslas – įrodyti, kad statistika yra tik skaičiai“, – šypsodamasis prieš dvikovą sakė „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.


Dar viena A diviziono dvikova žada rimtą kovą – tai „Eagle Team - Žibintas“ ir FK „Rotalis“ mūšis.


Pirmoji šių komandų akistata šiais metais pasibaigė lygiu rezultatu 3:3. Būtent tokiu rezultatu pasibaigė ir praėjusios savaitės „Eagle Team“ rungtynės su „Maracana“, o „Rotalis“ prieš savaitę 1:5 nusileido „El Dorado“ ekipai.


Antroje vietoje esantis „Eagle Team“ dabar jau turi tikėtis „El Dorado“ komandos kluptelėjimų, tačiau jiems patiems yra būtina laimėti savąsias rungtynes.


Tokį tikslą „Ereliai“ sau ir kelia. Galbūt jį pasiekti bus kiek lengviau, nes „Rotalis“ žais be vieno iš savo lyderių Pauliaus Sakalio, kuris su Lietuvos mažojo futbolo rinktine išvyks į Socca Pasaulio čempionatą. Bet ar tai tikrai padės „Eagle Team“ ekipai, pamatysime jau šį ketvirtadienį!


B divizione irgi nusimato smagios rungtynės. Smarkiai patobulėjęs FC „Žalia Raudona“ kolektyvas susigrums su „Signalizacija.lt“ ekipa, kurios rezultatai rudens rate yra pakankamai banguoti.


Prieš savaitę „Signalizacija“ neturėjo daug šansų prieš „Eksperimentą“ ir jam nusileido 1:6, tad dabar ši komanda sieks reabilituotis prieš „Žalią Raudoną“ ekipą, kuri praėjusiame ture 4:3 nugalėjo SFK „Novovileisk“.


Labai įdomi buvo šių komandų pirmoji tarpusavio akistata, kuri pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis rezultatu 3:3, todėl „Žalia Raudona“ vadovas Sigitas Stasevičius tikisi tokių pat įdomių rungtynių.


„Signalizacija.lt“ –tikrai labai rimtas varžovas ir ne veltui jie vieninteliai B divizione yra atėmę taškų iš „Barbakano“ ir atėmė iš jų net 5 taškus. Tikimės itin įdomių rungtynių, kuriose intriga turbūt išliks iki pat paskutinių dvikovos minučių“, – sakė S. Stasevičius.

 

Dar kitose rungtynėse susigrums dvi komandos, sieksiančios atsigauti po patirtų pralaimėjimų – tai FK „Alytis“ ir FK „Volcano“.


„Alytis“ gan netikėtai 5:6 nusileido „WorldOne United“, o „Volcano“, prieš tai iškovoję jau ne vieną pergalę iš eilės, skaudžiai 1:7 pralaimėjo FSB „Zenitui“.


Nuotaikos pas abi komandas tikrai nėra geriausios, o jas pakelti gali tik pergalė.


Pirmajame tarpusavio šio sezono mače pergalę iškovojo „Alytis“, laimėdamas 2:1, bet dabar tos pergalės jau norėtų „Volcano“ klubas, kuris ketina nustebinti varžovus.


„Alytis“ šiuo metu užima trečią vietą. Praeitame ture jie apmaudžiai nusileido rungtynių pabaigoje, todėl bus pikti ir norės reabilituotis. Šį kartą pakeisime savo taktiką ir pabandysime nustebinti varžovus“, – paslaptingai apie taktinius komandos planus prakalbo „Volcano“ ekipa.


Trečioji banga (20:40)

 Trečioji banga prasidėjo net kiek anksčiau nei pirmosios dvi. 20:40 turėjusios įvykti FK „Ryto“ ir FK „Riešės“ rungtynės dėl tam tikrų priežasčių ir sutartus abejoms komandoms, buvo sužaistos jau pirmadienio vakarą, kuomet vyksta „Riešės“ treniruotės.


Net tris savo sudėties žaidėjus į Socca Pasaulio čempionatą išsiuntęs FK „Rytas“ ir pergalės skonį jau spėjęs pamiršti „Riešės“ klubas sukūrė tikrą įvarčių fiestą, kurioje visgi triumfavo „Rytas“, laimėdamas 9:8.


„Riešė“ šiame mače pirmavo gan ilgą laiką. Tai 1:0, tai 3:1 ar 7:5, tačiau būtent „Rytui“ pavyko ištarti paskutinį žodį. Tiksliau, jį ištarė Lietuvos mažojo futbolo rinktinės puolėjas Valdemar Šaveiko. Prieš išskrisdamas į Socca Pasaulio čempionatą jis spėjo įmušti tris įvarčius, o paskutinis jų buvo pelnytas 50 minutę ir tapo pergalingu!


Tuo metu kitos trečiosios bangos A diviziono rungtynės jau bus žaidžiamos laiku. Jose FK „Polivektris“ susirems su FK „Spartaku“.


Rudens rate „Spartakas“ jau kelis kartus stebino, bet paskutiniu metu komandos rezultatai vėl nedžiugina, o ką pasako vien praėjusiame ture patirtas pralaimėjimas SKK „Oniksui“ rezultatu 2:14.


Visgi „Polivektriui“ lengvos pergalės prognozuoti negalime. Be savo kapitono Valentino Baranovskij ir vieno rezultatyvesnių puolėjų Ernesto Komarovo žaisiantis „Polivektris“ jau pirmojo rato tarpusavio rungtynėse vargo ir „Spartaką“ nugalėjo tik 6:5.


Tačiau tradiciškai „Polivektris“ į aikštę žengs ieškoti malonumo, su kuriuo ateina ir pergalės.


„Mes kaip visada negalvojame apie varžovą, o einame į aikštę gauti malonumo“, – trumpai prieš rungtynes pasisakė V. Baranovskij.


B divizione į pergalių paiešką pasileis SFK „Novovileisk“ ir MSC komandos. Abi jos pralaimėjo praeitame ture, o MSC apskritai jau senokai šventė pergalę.


Net praėjusiose tarpusavio rungtynėse laimėjo „Novovileisk“, kurie 4:3 nugalėjo MSC kolektyvą.


Bent jau neblogas pasirodymas praėjusiame ture prieš B diviziono čempionus FK „Barbakaną“ MSC ekipai turėjo suteikti pasitikėjimo savimi, kurį jie sieks išnaudoti būtent būsimame mače.


„Žinant, kad sezonas eina visai į pabaigą, tai stengsimės duoti kovą iki pat galo ir sieksime taškų“, – ryžtingai prieš tą būsimą mačą kalbėjo MSC vadovas Adomas Kripas.


Likusiose rungtynėse čempionų titulą pirmą kartą iškovojęs FK „Barbakanas“ sužais prieš FK „Valčiūnus“.


Šiais metais „Barbakanas“ jau vargo su „Valčiūnais“, bet juos nugalėjo 5:4. Patys „Valčiūnai“ nori atsigauti po patirto pralaimėjimo FK VU MIF ekipai prieš savaitę ir galbūt tai yra nebloga proga.


„Barbakanas“ užsitikrino čempionų titulą likus dar trims turams iki sezono pabaigos ir galbūt komandai tie likę trys turai bus tik formalumas? Jei taip galvojate, tai klystate!


Komandos treneris Nerijus Vasiliauskas patikino, kad „Barbakanas“ šiame sezone dar tikrai turi dėl ko kovoti.


„Žinoma, užsitikrinus čempionų titulą galbūt žaisime kiek laisviau, o į aikštę leisime visus į rungtynes susirinkusius žaidėjus, kaip visada ir stengiamės padaryti. Tačiau lengvai taškų tikrai neatiduosime. Kovosime ne tik dėl pergalių, bet ir kitų tikslų. Juk yra ne tik komandiniai trofėjai, bet ir asmeniniai. Mūsų žaidėjai nori patekti į simbolines turo rinktines, o Ramūnas Radavičius kovoja dėl rezultatyviausio B diviziono žaidėjo titulo. Taigi, tikrai turime dėl ko kovoti ir varžovams prieš mus žaisti nebus lengviau“, – sakė N. Vasiliauskas.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado77002710+1721
2FC IndEx76012718+918
3Maracana75112615+1116
4GREEN TOWN - FK Eagle Team74122919+1013
5SKK Oniksas - TEC74032119+212
6FK Rytas72142326-37
7FK Eksperimentas72051021-116
8FK Polivektris71151627-114
9FK Fortitudo71061522-73
10FK Rotalis71061027-173

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:6
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:5
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: