2020-02-16

Tradicija tapusį Vasario 16-osios turnyrą laimėjo FK „Eksperimentas“

Šį šeštadienį trečius metus iš eilės Vilniaus „Fanų“ stadione buvo surengtas mažojo futbolo labdaros turnyras, Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti!

Jau tradicija tapęs turnyras komandoms tapo ne tik puikia ir išradinga proga pažymėti Lietuvos gimtadienį, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo.

Visos turnyro metu surinktos lėšos atiteko „Vilniaus social club“ organizacijai. „Vilnius social club“ – tai nevyriausybinė organizacija, kuri siekia mažinti socialinę atskirtį ir stiprinti žmonių tarpusavio ryšius teikdama socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunimui. Futbolas yra naudojamas kaip socialinio darbo priemonė, padedanti vaikams ir jaunimui augti ir stiprėti.

2020 metais į mažojo futbolo labdaros turnyrą susirinko 12 komandų, kurios buvo paskirstytos po keturias į tris grupes. Po grupių etapo visos komandos toliau žaidė ir kovojo dėl 1-12 vietų.

102 minutės – būtent tiek laiko ant futbolo aikštės vejos praleido kiekviena komanda. Šiuo simbolišku skaičiumi ir buvo pažymėtas Lietuvos 102 metų gimtadienis.

Šių metų mažojo futbolo labdaros turnyras, Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti, laimėjo FK „Eksperimento“ komanda. MFL pirmenybėse žaidžianti komanda finale susitiko su kitu MFL atstovu – FSB „Zenitu“.

Finalas buvo labai atkaklus, bet per pagrindinį laiką įvarčių nebuvo įmušta, todėl čempioną išaiškino baudinių serija, kurioje rezultatu 2:0 triumfavo FK „Eksperimentas“.

Trečiąją vietą užėmė FK „Eksperimento“ grupėje žaidusi ir antrą vietą grupėje užėmusi „Young boys“ ekipa, kuri kovoje dėl bronzos medalių 4:2 nugalėjo „Lietuvos draudimo“ komandą.