2020-07-13

B diviziono apžvalga: FK VU MIF pasinaudojo lyderių kluptelėjimais

Šeštasis MFL B diviziono turas tapo tuo, kuriame pirmuosius taškus prarado diviziono lyderiai MSC. „Mėgėjų sporto centras“ sužaidė lygiosiomis, „WorldOne United“ – taip pat, tad tuo geriausiai pasinaudojo FK VU MIF. Apie tai ir dar daugiau – B diviziono turo apžvalgoje.

B diviziono VI-ojo turo rezultatai:

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
48 6 2020-07-09 19:40:00 VU MIF FK Ąžuolas 2:1 IV "Fanų" ketvirtis
49 6 2020-07-09 19:40:00 WorldOne United SFK Novovileisk 2:2 III "Fanų" ketvirtis
50 6 2020-07-09 20:40:00 FSB Zenitas FC MTG 3:2 III "Fanų" ketvirtis
51 6 2020-07-09 20:40:00 FK Volcano FC Žalia Raudona 0:3 IV "Fanų" ketvirtis
52 6 2020-07-09 21:40:00 FK Riešė MSC 0:0 II "Fanų" ketvirtis

15. Artėjant dvejų savaičių pertraukai rezultatyvumas B divizione gerokai smigo į apačią. Per penkias rungtynes buvo įmušta tik 15 įvarčių, o tai yra vidutiniškai vos 3 įvarčiai per rungtynes. Rezultatyvumas sumažėjo beveik dvigubai.

Prarasti. Pirmuosius sezono taškus prarado MSC ekipa. Šeštajame ture ji nesugebėjo įveikti FK „Riešės“ ir rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0.

MSC ekipai labiausiai koją pakišo tai, kad jau 5 minutę raudoną kortelę gavo Marius Šalkauskas ir nors MSC savų progų turėjo nemažai, bet „Riešės“ vartininko jie niekaip nenuginklavo.

Nieko daugiau. Kaip ir MSC, svarbius taškus prarado „WorldOne United“ klubas. Aukštai turnyrinėje lentelėje esantis „WorldOne“ 2:0 pirmavo prieš SFK „Novovileisk“, bet pastariesiems pavyko pasiekti lygiąsias 2:2.

Kaip teigė pats „Novovileisk“ klubas, nieko daugiau lygiųjų jie patys negalėjo tikėtis, nes jų žaidimas neblizgėjo ir tikrai nebuvo pats geriausias.

„Taigi, sužaidėme savo 4 rungtynes MFL čempionate. Kalbant apie mūsų komandą - pasirodėme tikrai prastai. Nors oponentas lentelėje yra aukščiau už mus, turėjome gana dėkingą tarpusavio rungtynių istoriją. Pernai iš 6 galimų taškų pasiėmėme visus 6. Šį kartą teko tenkintis 1 tašku.

Kas nepasisekė? Ogi nepasisekė pritaikyti rungtynėms mūsų žaidimo stiliaus. Nesugebėjome palaikyti kamuolio, blogai užimdavome pozicijas, prastai atrodėme dvikovose bei blogai realizuodavome savo progas.

Daug 100%-nių progų neturėjome, tačiau nemažai smūgiavome, deja, visada pro šalį arba į vartininką. Varžovai atakavo mažiau, tačiau jiems sekėsi geriau.

„WorldOne“ mums įkrovė įvartį „į rūbinę“, o paskui dar vieną antro kėlinio pradžioje. Abu įvarčius nulėmė žaidėjų žioplumas ir neteisingas pozicijų užėmimas.

Teko lyginti rezultatą, atsiliekant 0:2. Tai mums padaryti pavyko. Padėjo tai, kad praleidę antrą įvartį, gan greitai atsakėme varžovams tuo pačiu. Vėliau privertėme varžovus prasižengti baudos aikštelėje ir realizavome 9 metrų baudinį. Išlyginę rezultatą, stengėmės įmušti trečią, tačiau nesėkmingai.

Galutinis rezultatas 2:2. Kad ir kaip gaila būtų pripažinti, tačiau pagal tai, kaip kovojome, geresnio rezultato nenusipelnėme. Kitą kartą stengsimės pasirodyti geriau“, – rungtynes savo socialinėje paskyroje aprašė „Novovileisk“ klubas.

Pasinaudojo. Šiuo MSC ir „WorldOne United“ kluptelėjimu pasinaudojo FK VU MIF ekipa, kuri dabartinių lyderių persvarą sumažino iki 4 taškų ir pakilo į antrą vietą. Tiesa, VU MIF pergalė lengva nebuvo ir jie tik 2:1 palaužė FK „Ąžuolo“ žaidėjus. VU studentai net pirmi praleido įvartį, bet dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, o įpusėjus antrajam kėliniui jį persvėrė savo naudai ir tą persvarą išlaikė iki pat pabaigos.

Reabilitavosi. Po trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių pagaliau reabilitavosi FC „Žalia Raudona“ ekipa. Ji 3:0 nugalėjo be keitimų susirinkusius FK „Volcano“ ir sugrįžo į pergalių kelią.

Tai, kad varžovai neturėjo keitimų tikrai padėjo ŽR kapelai, bet komandos vadovas Sigitas Stasevičius labiausiai džiaugėsi dėl to, kad po šios pergalės komandai sugrįžo pasitikėjimas savimi.

„Rungtynės buvo „nuo gynybos“, abi komandos rūpinosi visų pirma gynyba. Varžovai neturėjo keitimų, tai dar ir nuovargis jiems nepadėjo. Mūsų gynyba beveik nepadarė klaidų, tad pirmą kėlinį įmušėme 2 įvarčius, nors progų turėjome ir daugiau. Po pertraukos vaizdas nepasikeitė, pagal turėtas progas mūsų persvara galėjo būti ir didesnė“, – sakė S.Stasevičius.

„Emocijos geros, nes vėl žaidėme protingą futbolą ir grįžo pasitikėjimas savo jėgomis po itin prastai mūsų sužaistų rungtynių su „Ąžuolu“, kur pasidavėme emocijoms, o ne futbolui. Kai pajauti savo žaidimą, tai vėl norisi siekti gero rezultato. Vėl esame labai draugiška ir kovinga komanda“, – pabrėžė S.Stasevičius.

Charakteris. Jį MFL naujokams FC MTG parodė FSB „Zenitas“. Po šiokios tokios pertraukos vėl žaidęs „Zenitas“ turėjo vargo, bet 3:2 palaužė MTG žaidėjus, kuriems net du kartus buvo pavykę išlyginti rezultatą.

Būtent komandos charakterį ir pabrėžė „Zenito“ vadovas Mark Bogdevič, kuris turėjo nemažai priekaištų ir savo komandai bei jos žaidimui po savaitės pertraukos.

„Ilgasis savaitgalis turėjo didelę įtaką komandos susirinkimui. Galėjome vadintis FK „Invalidai, daug traumuotų ar šiaip dar negrįžusių iš po savaitgalio į blaivią realybę. Rungtynės sunkios bei klampios, bet džiugu, kad pavyko parodyti naujokams, kad be charakterio čia nelaimėsi. Emocijos puikios, po nelogiško pralaimėjimo prieš „WorldOne United“, labai norėjome laimėti - tą ir padarėme, 3 taškai į sąskaitą, tai po rungtynių vėl atsisėdome ant pievos ir gurkšnojome skanius gėrimus“, – rašė M.Bogdevič

Rinktinė. B diviziono šeštojo turo rinktinėje – net šešių komandų atstovai. Vieninteliai du atstovus turi FSB „Zenitas“, o toliau po vieną savo narį gali rasti FC „Žalia Raudona“, SFK „Novovileisk“, FK VU MIF bei MSC ir FK „Riešė“.