2020-07-16

Turo anonsas: paskutinis išbandymas prieš trumpą vasaros pertrauką

Šis ketvirtadienio vakaras MFL lygoje bus kiek kitoks. Po jo seks dvejų savaičių pertrauka, todėl komandos šiandien bus šansas sėkmingai arba ne taip sėkmingai užbaigti pirmąją sezono dalį ir šiek tiek pailsėti nuo futbolo. Ir vėl laukia nemažai įdomių akistatų, o apie jas visas skaitykite žemiau esančiame turo anonse

Rungtynių pradžia – 19:40

A divizione vakarą atidarys FK „Ekpserimentas“ ir SKK „Oniksas – TEC“. „Oniksas“ prieš savaitę iškovojo antrąją sezono pergalę, o „Eksperimentas“ po įtemptos kovos nusileido MFL čempionams. Kadangi „Eksperimento“ kova su „El Dorado“ buvo įtempta, „Eksperimentas“ dėl pralaimėjimo per daug nenuliūdo, o geros nuotaikos po pergalės yra ir „Oniksas“, bet abejų komandų tikslas šįvakar bus vienas – pergalė.

„Žinoma norisi laimėti prieš pertrauką, tad bandysime viską padaryti, kad gautume tris taškus”, - sakė „Eksperimento“ vadovas Edvin Moroz.

Tuo metu „Oniksui“ bus įdomu pamatyti jau seniai matytą varžovą...

„Senokai nežaidėme prieš „Eksperimentą“. Kaip ne keista, sėkmingiausiais sezonas mūsų klubo istorijoje 2017 metais, pralaimėjome Eksperimentui 0:4. Nuo to laiko ir mes ir jie labai pasikeitėme. Visgi jų šių metų rezultatai rodo, kad A divizione jaučiausi gerai, todėl laukiu kovingų rungtynių“, - teigė „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.

Kitose A diviziono rungtynėse FK „Polivektris“ susigrums su gerą formą demonstruojančių FC „IndEx“. Šiame sezone „Polivektris“ buksuoja ir turi tik pergalę. Skaudžius pralaimėjimus ši komanda patyrė tiek praėjusį ketvirtadienį, tiek šį antradienį, kuomet žaidė atidėtas rungtynes su „Maracana“ klubu.

Savo ruožtu „IndEx“ komanda turi jau 12 taškų ir dalinasi 2-3 vietas su „Eagle Team“, bet išeiti į pertrauką geros nuotaikos norės tiek vieni, tiek kiti. Tai patvirtino ir „IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij.

„Įsivaizduoju, kad šios rungtynės bus labai, labai svarbios kaip mums, taip ir „Polivektriui“. Visiems labai reikia taškų ir šios rungtynės gali turėti įtakos kokiomis nuotaikomis eisime į futbolo poilsį. Manau, bus tikrai sunku, nes varžovai tikrai kovos ir tikrai yra pajėgi komanda. Ruošimės, o aikštėje žiūrėsime“, - sakė E.Grudinskij.

B divizione pirmaujanti MSC komanda susirems su FK „Volcano“. Dar praėjusią savaitę „Volcano“ neturėjo taškų, bet šį antradienį sugebėjo nugalėti FSB „Zenitą“ ir įsirašė pirmąją pergalę bei pakilo į dešimtą vietą.

Neaišku ar „Volcano“ ekipai ši pergalė bus tas impulsas, kurio ir reikėjo, bet MSC nebus lengvas varžovas, nors prieš savaitę jie ir prarado pirmuosius taškus, sužaidę lygiosiomis su FK „Rieše“.

„Norime tik pergalės”, - aiškiai rėžė MSC vadovas Adomas Kripas, net nežinojęs, kad po šių rungtynių bus kelių savaičių pertrauka.

Ketvirtose rungtynėse naujokai FK „Ąžuolas“ susitiks su SFK „Novovileisk“. Abi komandos turi jaunų futbolininkų, bet „Novovileisk“ pusėje – praėjusių metų MFL patirtis ir vyresnių žaidėjų bagažas.

„Novovileisk“ prieš savaitę sužaidėme lygiosiomis su „WorldOne United“, bet savo pačiu žaidimu nebuvo patenkinta. „Ąžuolo“ komanda patampė nervus FK VU MIF ekipai, bet pralaimėjo jiems 1:2.

Šįkart galime tikėtis dar vienos atkaklios kovos, bet daug kas priklausys nuo to, kaip gausiai susirinks komandos. „Ąžuolas“ šiame sezone jau ne kartą susirinko be keitimų, o tai gali turėti įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

Rungtynių pradžia – 20:40

A divizione įpusėjus MFL vakarui lauks neeilinis mūšis – „Maracana“ meistrai prieš skrajojančius „Green Town – Eagle Team“ vyrukus. „Maracana“ komanda pergalėmis vos vienos vieno įvarčio skirtumu džiaugėsi tiek prieš savaitę, nugalėdami „Fortitudo“, tiek šį antradienį, įveikdami „Polivektrį“.

Noras išlaikyti tokį tempą tikrai didelis, bet jiems teks kovoti prieš sužeistą žvėrį. Prieš savaitę „Eagle Team“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, kuomet juos įveikė FK „Rotalis“, tad noras atsitiesti po šio pralaimėjimo gali būti dar didesnis.

„Laukia neeilinis futbolo mūšis su futbolo mokyklos laikų draugais. Tai „Maracana“, daugiau ko ir nepasakysi“, - nedaugžodžiavo „Eagle Team“ vadovas Aleksandr Dergačiov.

Tuo metu „Maracana“ puolėjas Artūras Jeršovas sakė: „Ereliai“ šį sezoną šiek tiek atsinaujino, pasipildė gerais žaidėjais ir, nepaisant patirto netikėto pralaimėjimo „Rotaliui“, yra vieni iš pretendentų į auksą. Manau, kad abiejų komandų užsivedimas bus maksimalus, o pergalę gali lemti geresnė progų realizacija. Mūsų pačių žaidimas banguoja, darome daug broko, skubėjimo, o tai kainuoja daug nervų. Bet tokia ta „Maracana“. Stengsimės ir toliau rodyti gražų atakuojantį futbolą“.

Kitose A diviziono rungtynėse FK „Rytas“, turintis tik vieną pergalę, susitiks su FK „Rotaliu“, kuris taip pat turi tik vieną pergalę. Tačiau tą pergalę „Rotalis“ pasiekė praėjusią savaitę ir galbūt tai rodo jų atsigavimo ženklus.

„Rytui“ iki daugiau pergalių vis kažko pritrūksta, vis kažkas nepavyksta, bet dabar jie turės gerą progą tai pataisyti.

Tačiau lengvų rungtynių negalima prognozuoti. Šansų laimėti turi abi komandos, o ir čia rezultatas gali priklausyti nuo to, kaip gausiai komandos susirinks į rungtynes.

B divizione tuo metu žais FK „Alytis“ ir FK „Riešė“. Pastaroji ekipa tapo ta, kuriai pirmajai pavyko atimti taškų iš pirmaujančių MSC žaidėjų, kuomet su jais prieš savaitę buvo sužaista 0:0.

Tuo metu „Alytis“ praėjusį ketvirtadienį nežaidė ir ilsėjosi, bet, kaip kalbėjome komandos nariai, ši trumpa pertrauka buvo reikalinga. Po šio ketvirtadienio vakaro pertrauka bus kiek ilgesnė, tad abejų komandų noras yra laimėti šias rungtynes, bet tikriausiai tai padaryti pavyks tik kažkuriai iš jų, o kuriai – parodys laikas.

Dar vienose B diviziono rungtynėse FC „Žalia Raudona“ susirems su FSB „Zenitu“. „Zenitas“ antradienį gan netikėtai nusileido „Volcano“ klubui, bet praėjusią savaitę šventė pergalę prieš MTG.

„Žalia Raudona“ praėjusiame ture sugrįžo į pergalių kelią, kuomet 3:0 nugalėjo „Volcano“, tačiau šią savaitę jie tikisi labai sunkių rungtynių.

„Bus labai sunkios rungtynės. „Zenitą“ jau pažįstame, manau, kad laimės tie. kurie padarys mažiau klaidų“, – apie būsimas rungtynes kalbėjo „Žalia Raudona“ vadovas Sigitas Stasevičius.

Tuo metu „Zenitas“ po rungtynių įsivedė tradiciją pasibūti kartu su komanda ir atsigaivinti, žiūrint į kitų komandų rungtynes. Apie tai kol kas FSB ir galvoja, o komandos vadovas Mark Bogdevič tai priminė ir vienam komandos nariui.

„Svarbiausia bus vitaminai atsistatymui. Kitoms rungtynėms juos turi paruošti naujokas Romanas, tai žiūrėsime, ar nepasišiukšlins naujas komandos narys“, – sakė M.Bogdevič.

Rungtynių pradžia – 21:40

Vakarą prieš vasaros pertrauką užbaigs dvejos rungtynės. A divizione čempionai „El Dorado“ susitiks su FK „Fortitudo“.

Visas penkias rungtynes laimėjęs „El Dorado“ nori pratęsti šią pergalių seriją ir iki pertraukos. Komandos žaidimas nekelia didelių abejonių, todėl favoritas šioje poroje aiškus, bet „Fortitudo“ gali pasikandžioti.

Nors ši komanda kol kas laimėjo tik kartą, tačiau nei vienam varžovui su jais lengva nebuvo. Noras išlipti iš pralaimėjimų liūno irgi gali būti svarbus, o pasitikėjimo šiai ekipai netrūksta.

„Mūsų žaidimas vis gerėja, tai bandysime nepaleisti rungtynių, realizuoti progas ir kovoti iki galo”, ­- ryžtingai sakė „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius.

B divizione pirmąją sezono dalį užbaigs FC MTG ir FK VU MIF ekipos. Šios dvi komandos tarpusavyje dar nežaidė, todėl jų abejų taktikas bus įdomu pamatyti.

Po sunkios sezono pradžios VU MIF atsigavo ir laimėjo jau keturias žaistas rungtynes iš eilės, paskutinėse 2:1 nugalėdami kitus naujokus FK „Ąžuolą“.

Nelengva jiems turėtų būti ir prieš MTG. Nors ši komanda kol kas turi tik 1 tašką, tačiau nei vienam varžovui prieš juos lengva nebuvo. MTG dar nepralaimėjo didesniu nei dvejų įvarčių skirtumu, o tai rodo, kad ši komanda nėra lengvas pasivaikščiojimas. Prieš savaitę ji 2:3 pralaimėjo „Zenitui“, o šią savaitę bandys iškovoti savo pirmąją pergalę, bet tam reikės nugalėti VU MIF komandą.