2020-07-22

A diviziono apžvalga: „Eagle Team“ užleido antrą vietą „IndEx“ ekipai

Šeštajame A diviziono ture dar du taškus prarado „Green Town - Eagle Team“ ekipa. Penktajame ture ši komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą, o šįkart 2:2 sužaidė su „Maracana“ ekipa. Po šių lygiųjų „Ereliai“ užleido antrą vietą FC „IndEx“ ekipai, o pirmaujanti „El Dorado“ komanda iškovojo šeštą pergalę iš šešių galimų.

A diviziono VI-ojo turo rezultatai:

Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
26 6 2020-07-16 19:40:00 FK Eksperimentas SKK Oniksas - TEC 0:5 I "Fanų" ketvirtis
27 6 2020-07-16 19:40:00 FK Polivektris FC IndEx 1:2 II "Fanų" ketvirtis
28 6 2020-07-16 20:40:00 Maracana GREEN TOWN - FK Eagle Team 2:2 I "Fanų" ketvirtis
29 6 2020-07-16 20:40:00 FK Rytas FK Rotalis 6:2 II "Fanų" ketvirtis
30 6 2020-07-16 21:40:00 El Dorado FK Fortitudo 4:2 I "Fanų" ketvirtis

26. Šeštajame A diviziono ture buvo įmušta penkiais įvarčiais mažiau nei penktajame - 26. Tai yra 5,2 įvarčio per rungtynes.

Dėsningas. Kaip jau rašėme, „Eagle Team“ ir „Maracana“ rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2. „Maracana“ šiose rungtynėse pirmavo 2:0, bet „Eagle Team“ sugebėjo rezultatą išlyginti ir net buvo arti pergalės.

„Maracana“ narys Artūras Žarnovskis pripažino, kad šiose rungtynėse kėliniai buvo skirtingi, tačiau lygus rezultatas yra dėsningas.

„Taip, sakyčiau, kad kėliniai buvo skirtingi. Rungtynių pradžioje įmušėme greitą įvartį, tada pasidarė žaisti lengviau, nes atsirado erdvių ir taip įmušėme antrą įvartį. Antrajame kėlinyje scenarijus pasikeitė, varžovai pradėjo kontroliuoti situaciją, o mums pabaigoje pritrūko ir jėgų. Nors abu kėliniai skirtingi, bet viską susumavus, sakyčiau, kad lygus rezultatas yra dėsningas ir dar liko nesuvestų sąskaitų ateičiai“, – sakė A.Žarnovskis.

„Maracana“ šiuo metu turi 13 taškų ir užima ketvirtą vietą, o A.Žarnovskis pirmąjį rungtynių trečdalį vertina teigiamai: „Šį sezono trečdalį vertiname teigiamai, ne iš žaidimo, o rezultatų pusės. Per daug į priekį pirmaujančioms komandoms pabėgti neleidome ir patys atsiplėšėme pirmajame ketverte“.

Tai, kad šių rungtynių rezultatas yra dėsningas, iš dalies sutiko ir „Eagle Team“ vadovas Aleksandr Dergačiov: „Keista nuotaika, iš vienos pusės supranti, kad pritrūko sėkmės ir tikrai turėjome galimybę imti 3 taškus. Iš kitos pusės galėjo viskas pasibaigti blogiau nei yra. Labiausiai įsiminė tai, kad perlaužėme rungtynių eigą ir antrą rungtynių pusę jau kontroliavome rungtynes. Taip pat įsiminė tai, kad pradėjome rungtynes kažkiek pasimetę, o to pasekmė - traukėme kamuolį iš savo vartų. Turėjome kelis labai gerus momentus pelnyti 3 įvartį ir išlipti iš balos „sausi“, bet kažkur trūko tikslumo, kažkur kamuolys atšoko ne taip, kaip reikėjo. Rezultatas dėsningas, bet sakau tai su karčiu prieskoniu, nes kažkiek laikau šias rungtynes paleistomis“.

„Priešininkas mums labai gerai žinomas, laukėme kietos kovos, tokią ją ir gavome. Labai malonu, kad dirbo du teisėjai, nors priekaištų buvo iš abiejų komandų. Pagarba „Maracanai“ už gero lygio rungtynes. Man pradeda atrodyti, kad kol kas būtent prieš mus priešininkai paeiliui surenka fantastines sudėtis. Taip pat norėčiau visiems teisėjams palinkėti būti drąsesniems priimant vieną ar kitą sprendimą, ypač netoleruoti tyčinio nešvaraus ir pasikartojančio grubaus žaidimo“, - savo mintimis ir pasiūlymais pasidalino „Eagle Team“ vadovas.

Neįdomios. Taip savo pergalingas rungtynes apibūdino „El Dorado“ kapitonas Martynas Rašinskas. Jo komanda 4:2 nugalėjo FK „Fortitudo“ klubą, bet „El Dorado“ vadovas įžvelgė, kad šios rungtynės galėjo pasibaigti ir kitaip.

„Neįdomios rungtynės. Pažaidėme, sunkiai sekėsi, pirmi praleidome įvartį, kaip jau įprasta šiame sezone. Antrajame kėlinyje atsibundame ir sumušame savo įvarčius, bet pačios rungtynės nebuvo įdomios ir jas laimėti galėjo bet kuri komanda“, - po rungtynių komentavo M.Rašinskas.

Laukta. Ilgai lauktą pergalę pasiekė FK „Ryto“ komanda. Ji 6:2 įveikė FK „Rotalį“, o net keturis įvarčius pelnė Albertas Šaveiko. Tai buvo vos antroji „Ryto“ pergalė šiame sezone, bet po jos komandos nuotaikos buvo puikios.

„Ilgai laukėme šios pergalės. Jau kiek nerimavome, sunkiai rinkome taškus, todėl labai reikėjo šios pergalės. Vyrai sužaidė labai gerai ir dabar galime džiaugtis pergale. Mūsų taktika buvo paprasta - nuo aikštės vidurio žaidėme kibiai ir bandėme kontratakuoti. Savo įvarčius pasiekėme, išlaikėme aukštą tempą, nors turėjome tik vieną keitimą. Varžovai buvo priartėję iki 1:2, bet galbūt jie prarado motyvaciją, kai įmušėme trečią ir ketvirtą įvarčius. Bet kuriuo atveju, sužaidėme labai geras rungtynes ir galime tuo džiaugtis“, – sakė „Ryto“ vadovas Olegas Miasniankinas.

Antri. Po „Eagle Team“ komandos lygiųjų į antrą vietą pakilo FC „IndEx“ komanda. Ji laimėjo penktas sezono rungtynes ir dabar turi 15 taškų. Penktą pergalę „IndEx“ iškovojo prieš FK „Polivektrį“, nugalėdami juos 2:1.

Įpusėjus pirmajam kėliniui abi komandos apsikeitė greitais įvarčiais, o rungtynių herojumi tapo Erikas Milašauskas, įmušęs pergalingą įvartį 39 minutę.

Sezono pradžia „IndEx“ komandai tikrai gera, bet ar tokį žaidimą jie sugebės išlaikyti ir po pertraukos?

Stankevičius. Prie SKK „Onikso - TEC“ komandos po ilgos pertraukos vėl prisijungė Simonas Stankevičius. Buvęs „Leicester“ komandos auklėtinis įkvėpė „Oniksą“ įspūdingai pergalei ir jie 5:0 sutriuškino FK „Eksperimentą“. Pats S.Stankevičius įvarčio neįmušė, bet pasiekta pergalė tikrai pakėlė komandos nuotaikas ir ji šiuo metu užima penktą vietą.

„Seniai nematėme FK „Eksperimento“, tai minčių buvo visokių prieš rungtynes, bet žinojome, kad susirinksime gerai, todėl tik patys sau galėjome prisidaryti problemų ketvirtadienį. Po ilgos pertraukos prisijungė S.Stankevičius, todėl irgi žinojome, kad progų tikrai turėsime. Viskas pavyko kone idealiai - apsigynėme, 0 praleistų įvarčių ir išnaudojome dalį savo progų, bet tikrai ne visas.

Komanda, kaip minėjau, dar nėra visiškai susižaidusi, bet įsiminė, tai kad momentuose, kur žaidėjas galėjo pats mušti įvartį, jis suteikdavo progą kitam. Patiko, kad nežaidėme po vieną, o ieškodami komandos draugo“, – apie rungtynes kalbėjo „Onikso - TEC“ vadovas Edvardas Ruskan.

„Po gerų Eksperimento rezultatų po 5 turų, buvo kiek nerimo, nes matėme, kad komanda žaidžia drausmingai, turi ryškų lyderį E. Kalkį, todėl tikėjomės, kad bus dar sunkiau. Eksperimentas mus aktyviai presingavo, bet išvengėme klaidų ir gaudėme juos patys. Jie dažniausiai smūgiavo iš toli, bet visus smūgius išgaudė mūsų vartininkas Justas. Žinoma čia A divizione dar tikrai reikia apsiprasti, todėl, manau, rudenį „Eksperimentas“ tikrai nesusilpnės“, – apie varžovus mintimis pasidalino E.Ruskan.

Rinktinė. A diviziono šeštojo turo rinktinėje du žaidėjus turi „Maracana“ klubas, o kitos komandos – FC „IndEx“, „El Dorado“, „Eagle Team“, SKK „Oniksas“ ir FK „Rytas“ – po vieną.