2020-09-02

Turo anonsas: ar „Ryto“ sportinė forma pajėgi nugalėti „El Dorado“?

Tradiciškai, ketvirtadienį MFL lygoje bus sužaistas dar vienas turas. A ir B diviziono komandos tęs kovą dėl taškų ir aukštesnių pozicijų. Įdomių ir intriguojančių dvikovų pateiks abu divizionai, pavyzdžiui A divizione „El Dorado“ egzaminuos puikią sportinę formą įgavęs FK „Rytas“, o B divizione laukia kieta MSC ir FSB „Zenito“ akistata. Apie šiuos ir kitus mačus – turo anonse.

 

Rungtynių pradžia – 19:40

 

A divizione pirmose rungtynėse susirems dvi turnyrinės lentelės apačioje esančios komandos. FK „Eksperimentas“ ir FK „Fortitudo“ – abi šios komandos turi iškovojusios tik po dvi pergales ir surinkusios po šešis taškus, bet po ketvirtadienio akistatos ši situacija kažkuriai iš jų gali pasikeisti.

 

Šiame  sezone komandos jau kartą žaidė liepos mėnesio pradžioje ir tąkart pergalę rezultatu 2:0 iškovojo FK „Eksperimentas“, kuriam tai buvo pirmoji pergalė prieš „Fortitudo“ MFL istorijoje. Ar šią statistiką jie pagerins, o gal „Fortitudo“ pasieks revanšą? Atvykite į „Fanų“ stadioną ir pamatykite tai pirmieji.

 

Kitose rungtynėse antroje vietoje esantis FC „IndEx“ susitiks su FK „Rotaliu“. „IndEx“ dar vakar sužaidė MFL Taurės ketvirtfinalio rungtynes ir jas 8:3 laimėjo prieš FK „Alytį“. Per šias rungtynes komanda susikalibravo savo taikiklius ir dabar jau lauka „Rotalio“ komandos.

 

„Rotalis“ kol kas per dešimt rungtynių iškovojo tik 3 pergales, o pirmoje šio sezono tarpusavio dvikovoje „Rotalis“ 1:3 nusileido FC „IndEx“ ekipai, kuri ir dabar turėtų būti laikoma poros favorite. Visgi, reikia išskirti, kad „Rotalis“ paskutiniu metu jau žaidžia geriau, todėl intrigos šioje poroje tikrai bus.

 

Į antrą B diviziono vietą pakilusio FK „Alyčio“ lauks FK „Volcano“ klubas, kuris paskutiniu vėl sustojo rinkti taškus ir, neskaitant techninės pergalės, pralaimėjo penkias rungtynes iš eilės.

 

Vienos iš tų rungtynių buvo ir prieš „Alytį“, kurie laimėjo 5:2. Šįkart „Alytis“ į aikštę žengs po pralaimėjo MFL Taurės rungtynėse (3:8 prieš FC „IndEx“), bet tai komandos dvasios nesugadino ir „Alyčio“ kolektyvas yra pasirengęs laimėti antras rungtynes prieš „Volcano“. Šiai dienai panašu, kad jie tai yra pajėgūs padaryti ir „Volcano“ komanda neturi daug šansų prieš būsimus varžovus.

 

Dar kitose B diviziono rungtynėse lauks įdomi dvikova tarp FC MTG ir SFK „Novovileisk“ komandų. „Novovileisk“ prieš savaitę iškovojo savo didžiausią pergalę istorijoje ir 9:2 nugalėjo „Volcano“.

 

Tuo metu FC MTG turėjo savaitės pertraukėlę ir į aikštę žengs pailsėję. Praėjusi komandų akistata pasibaigė techniniu MTG pralaimėjimu dėl II lygos žaidėjo žaidimo prieš „Novovileisk“. Tas rungtynes MTG buvo laimėjusi, bet iš komandos pergalė buvo atimta ir dabar MTG yra pasirengę įrodyti, kad jie „Novovileisk“ gali įveikti ir be to žaidėjo.

 

„Prieš kitas rungtynes turime pakankamai motyvacijos parodyti „Novovileisk“, kad galime laimėti ir be vieno žmogaus iš II lygos, dėl kurio mums buvo įskaitytas pralaimėjimas po pirmųjų tarpusavio rungtynių“, ­- sakė MTG narys Valdemar Dorniak.

 

Rungtynių pradžia – 20:40

 

Dar vienos A diviziono rungtynės – tarp FK „Polivektrio“ ir „Green Town – Eagle Team“. Šios dvi komandos praėjusią savaitę šventė pergalę – „Polivektris“ 5:1 nugalėjo FK „Eksperimentą“, o „Eagle Team“ 6:3 įveikė SKK „Oniksą – TEC“. „Ereliai“ taip pat pergalę šventė ir antradienį, kuomet MFL Taurėje 4:2 nugalėjo VK VU MIF.

 

Šiuo metu „Polivektrį“ ir „Eagle Team“ skiria 13 taškų ir aukščiau yra „Ereliai“, kurie ir šiai dienai yra laikomi poros favoritais. Šių metų pirmoje tarpusavio akistatoje „Eagle Team“ būsimus varžovus nugalėjo net 10:3, tad „Polivektris“ sieks revanšo, bet „Ereliai“ tam yra pasiruošę.

 

„Pirmame rate gan skaudžiai nubaudėme juos, manau, jie sieks revanšo, tad laukia sunkios rungtynės”, – sakė „Eagle Team“ vadovas Aleksandr Dergačiov.

 

Dar kitose A diviziono rungtynėse kol kas šiame sezone visas rungtynes laimėjusių ir pirmoje vietoje esančių „El Dorado“ komandos lauks ant bangos esantis FK „Rytas“.

 

Apie „El Dorado“ daug ko pasakyti nėra ko – komanda laimėjo visas 10 sezono rungtynių ir jau turi 8 taškų persvarą nuo antroje vietoje esančio FC „IndEx“. Jei kas šiuo metu ir gali jiems pasipriešinti, tai turbūt yra „Ryto“ komanda. Ji šiuo metu rodo įspūdingą žaidimą ir muša daug įvarčių.

 

Praėjusiose rungtynėse jie net 10:4 sutriuškino „Maracaną“, o dar prieš savaitę pelnė net 11 įvarčių į „Eksperimento“ vartus. Sportinę formą „Rytas“ tikrai yra įgavęs, bet ar jos užteks prieš „El Dorado“?

 

„El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas tikisi, kad prieš „Rytą“ rungtynės bus korektiškos ir emocijos nepaims viršaus.

 

„Stipriai nugalėję „Maracaną“ ateis taškų pas mus, lengva nebus. Dažniausiai su „Rytu“ mūsų rungtynės būna paremtos daug kalbų ir ginčų tarpusavyje ar su teisėju. Reikės pasikalbėti ir tokių klaidų nedaryti, o susikaupus imti pergalę. Aišku, pirmiausia reikia susirinkti“, – kalbėjo M.Rašinskas.

 

B divizione šiuometiniai lyderiai FK VU MIF susitiks su FC „Žalia Raudona“ ekipa. VU MIF savo divizione laimėjo jau devynias rungtynes iš eilės, tačiau pralaimėjimo skonį pajuto šį antradienį, kuomet MFL Taurės ketvirtfinalyje 2:4 nusileido FK „Green Town – Eagle Team“ ekipai.

 

Nors prieš „Erelius“ VU MIF pralaimėjo, tačiau komanda pasirodė gan neblogai ir dėl to pralaimėjimo tikrai neketina sustoti B divizione bei yra pasirengę iškovoti dešimtą pergalę iš eilės.

 

„Apie būsimą varžovą galvojame taip pat, kaip ir apie visus kitus - tik pergalė!”, - sakė VU MIF futbolininkas Ignas Kunickas, kuris kartu su savo komanda pirmose tarpusavio rungtynėse 5:0 sutriuškino FC „Žalią Raudoną“.

 

Kitose rungtynėse po pralaimėjimų bandys atsigauti MSC ir FSB „Zenitas“. Prieš savaitę šios komandos abi pralaimėjo. „Zenitas“ 1:2 nusileido VU MIF ir dar sulaukė vieno savo žaidėjo penkerių rungtynių diskvalifikacijos.

 

Tuo metu MSC pralaimėjo „WorldOne United“ ekipai ir po šios nesėkmės nukrito į trečią vietą B divizione. „Zenitas“ nuo būsimų varžovų atsilieka 4 taškais, tad gali prie MSC priartėti vos per tašką.

 

Abi komandos laukia sunkių rungtynių, bet yra nusiteikusios kovai. Praėjusios komandų rungtynės buvo atkaklios, o jas rezultatu 2:1 laimėjo MSC komanda. Kaip jos pasibaigs šįkart?

 

Rungtynių pradžia – 21:40

 

Paskutinėse A diviziono rungtynėse susitiks pralaimėjimus praėjusią savaitę patyrę „Maracana“ ir SKK „Oniksas – TEC“. Komandas šiuo metu skiria 7 taškai, o aukščiau yra „Maracana“ ekipa, tačiau ji pati užsiminė apie tai, kad galbūt pateko į duobę.

 

Šios rungtynės gali tai patvirtinti ar paneigti. Pirmose tarpusavio rungtynėse „Maracana“ šventė pergalę rezultatu 4:1, tad „Maracaną“ galime laikyti favorite, bet, kaip jau rašėme, viskas priklausys nuo to ar komanda tikrai pateko į duobę.

 

„Jei „Eagle Team“ sugeba pasiūlyti kietą kova visoje aikštelėje, tai ką jau kalbėti apie „Maracaną“. Stebime keistą vaizdą, kai geri pažįstami ir sparingų partneriai irgi pateko į duobę, bet dėl to jie bus dar labiau alkani ir pavojingi“, – apie būsimas rungtynes kalbėjo „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.

 

B divizione FK „Ąžuolas“ susitiks su „WorldOne United“ komanda. Prieš savaitę „Ažuolas“ 0:2 nusileido FK „Riešei“, o „WorldOne United“ sugebėjo 5:3 nugalėti MSC ekipą. Ši pergalė leido WOU ekipai pakilti į ketvirtą vietą, o pati komanda įgavo dar daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Pirmose tarpusavio rungtynėse „WorldOne United“ laimėjo 5:1. Tose rungtynėse WOU komanda dominavo ir puikiai išnaudojo savo progas. Bus įdomu pamatyti ar „Ąžuolo“ komanda pasimokė iš pirmųjų rungtynių klaidų ir gali pasiekti revanšą, bet tikrai galime garantuoti, kad revanšą pasiekti bus labai sunku.