2020-09-07

B diviziono apžvalga: VU MIF ir „Alytis“ bėga nuo MSC ekipos

Praėjusį ketvirtadienį MFL B divizione buvo sužaisti penki 13-ojo turo mačai. Šiame ture dar vieną pralaimėjimą patyrė ilgą laiką šį sezoną pirmavęs MSC klubas, o nuo jo toliau į priekį bėga FK VU MIF ir FK „Alyčio“ komandos, pratęsusios savo įspūdingas pergalingas serijas.

119 13 2020-09-03 21:40:00 FK Ąžuolas WorldOne United 2:2 I "Fanų" ketvirtis

27. B divizione komandos toliau neišsiskiria dideliu rezultatyvumu. Šįkart buvo įmušti 27 įvarčiai, dviem įvarčiais daugiau nei dvyliktame ture. Taigi, vidutiniškai per rungtynes buvo įmušta po 5,4 įvarčio.

Serijos. Įspūdingas pergalingas serijas pratęsė FK „Alytis“ ir FK VU MIF. Pirmieji laimėjo aštuntą kartą iš eilės, o VU MIF – net dešimtą kartą iš eilės.

Pastarieji šįkart 6:1 nugalėjo FC „Žalią Raudoną“ komandą. ŽR buvo pirmieji, kurie įmušė įvartį ir jie pirmavo nuo 11 minutės. Šią persvarą „Žalia Raudona“ išlaikė gan ilgai, bet galiausiai VU MIF pramušė varžovų gynybą ir per 11 minučių sumušė net šešis įvarčius bei džiaugėsi užtikrinta pergale ir pratęsta pergalinga serija.

Tuo metu „Žalia Raudona“ ekipa atskleidė, kad prieš FK VU MIF jų ekipai nepavyko atsilaikyti dėl to, kad komanda neturėjo keitimų.

„Pirmavome, atsilaikėme visą pirmą kėlinį, bet žaidėme be keitimų, tad antrame kėlinyje sėdo baterija, o tada ir prasileidome visus įvarčius. Tokioms rungtynėms tikrai reikia ilgesnio suolo“, – sakė „Žalia Raudona“ vadovas Ignas Stasevičius.

Vos. Pergalingą seriją pratęsė ir FK „Alytis“, bet jie vos neprisižaidė. Prieš FK „Volcano“ Alytaus komanda pirmavo 3:0, bet rungtynių pabaigoje jų lyderis Augustas Trinkūnas gavo geltoną kortelę ir „Alytis“ liko žaisti mažumoje. Tuo „Volcano“ pasinaudojo, įmušė du įvarčius ir deficitą sumažino iki minimumo, bet „Alyčiui“ tą minimalią persvarą išsaugoti visgi pavyko ir jie šventė pergalę.

„Pirmavome 3:0 tik vėliau išsimušėme iš ritmo. Nepasakysiu, kad žaidėme gerai, nes vis dar turime sužaisti geriau. Iš šio mačo pasimokėme, kad jei varžovai duoda žaisti, reikia žaisti, o ne laukti rungtynių pabaigos“, - apie rungtynes kalbėjo „Alyčio“ vadovas Mykolas Adamavičius.

Trys. Tiek iš eilės rungtynių jau pralaimėjo MSC ekipai. Prieš tai ilgą laiką diviziono lyderiais buvęs klubas pateko į duobę ir pralaimėjo jau trečią kartą per tris savaites. Šįkart MSC po atkaklios kovos 2:3 nusileido FSB „Zenitui“, nors du kartus šiose rungtynėse pirmavo.

„Rungtynės buvo geros, sveikiname varžovą, kuris, matyt, norėjo labiau laimėti. Kova buvo gera, žaidimas apylygis, progų turėjome tiek mes, tiek jie. Du kartus pirmavome, bet antrajame kėlinyje praleidome du įvarčius, po kurių niekaip negalėjome pramušti varžovų gynybos. Mums vis dar trūksta traumuotų gynėjų ir negalime subalansuoti komandos“, - sakė MSC vadovas Adomas Kripas.

Nusisuko. Sėkmė šįkart nusisuko nuo MFL debiutantų FK „Ąžuolo“. Komanda sužaidė lygiosiomis 3:3 su „WorldOne United“ ekipa, nors šiose rungtynėse turėjo žymiai daugiau gerų progų, o ir mačo pabaigoje neišnaudojo labai gerų šansų.

Apie tai kalbėjo ir „Ąžuolo“ treneris, kuris po rungtynių sakė: „Sunkus debiutas, norėjosi truputį geriau, bet tikiuosi, kad iki sezono galo savo dar parodysime. Šįkart sužaidė lygiosiomis, nors šansų turėjome laimėti. Visada sakiau, kad reikia gerbti savo varžovus, bet šįkart tikrai turėjome laimėti. Visgi, sėkmė buvo ne mūsų pusėje“.

Neįrodė. FC MTG praėjusį ketvirtadienį žaidė prieš SFK „Novovileisk“. Pirmosios rungtynės pasibaigė MTG pergale, bet ji buvo anuliuota dėl II lygos žaidėjo aikštėje. Per atsakomąsias rungtynes MTG norėjo įrodyti, kad gali „Novovileisk“ įveikt ir be to žaidėjo, bet to padaryti nepavyko, nes „Novovileisk“ laimėjo rezultatu 4:2.

Rungtynės buvo kovingos, turėjome pripažinti varžovų fizinį pranašumą, daug kietos kovos. Varžovai puikiai pasinaudojo savo progomis įmušti ir po antro bei trečio praleistų įvarčių pirmame kėlinyje, krito kovingumas iš mūsų pusės, kas ir buvo lūžio taškas.  Pastebėjome, kad rungtynėms būtina nusiteikti, o neateiti, kaip į draugų pasižaidimą kieme“, – po rungtynių akcentavo MTG narys Valdemar Dorniak.

Tuo metu „Novovilieks“ tradiciškai plačiai aprašė rungtynių eigą savo facebookpaskyroje: „Antrąkart šį sezoną susitikome prieš čempionato autsaiderius (bent jau kol kas) FC MTG.

Po pirmų rungtynių negalėjome blaiviai įvertinti varžovo, nes dėl didelio traumuotų žaidėjų skaičiaus labai prastai susirinkome į rungtynes. Bet susidarė įspūdis, kad MTG kolektyvas turi stiprų puolimą, tačiau taip pat turi problemų su gynyba ir vartais. Todėl, šįkart nutarėm kuo galingiau spausti „daugiau nei auksinių“ gynybinę grandį, bei kuo dažniau smūgiuoti į vartus. Planas suveikė.

Jau 4 rungtynių minutę Artur Ostrouch tolimas baudos smūgis pasiekė tikslą. Atrodė, kad pirmaudami 1:0, kontroliavome žaidimą. Deja, vaikišką gynėjo klaida (per silpnas perdavimas vartininkui) tapo naudinga varžovams. 18 minutė ir rezultatas 1:1.

Laimei, matydami, kad žaidžiame geriau, bei neleidžiame priešininkams sukurti pavojingų atakų prie mūsų vartų, greitai apsiraminome ir toliau pratęsėme MTG gynybos spaudimą. Ir vėl rezultatyviai. Per 4 minutes įmušėme dar 2 įvarčius. Tad į pertrauką išėjome pirmaudami 3:1.

Antrame kėlinyje žaidibinio plano nekeitėme. O jau 3 antro kėlinio minutę Artūr Sikorskij pelnė „GOAL OF THE MATCH“ bei atšventė savo bombinį įvartį savo firminių būdu - kūlvirstis per nugarą ir šuolis su pakeltu kumščiu. Toliau bendras žaidimo vaizdas nesikeitė. Mes atakavome, pataikėme į štangą, spaudėme. Deja, nesėkmingai.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, likome mažumoje. Nesiruošėme stoti į gynybą, bandėme pulti. Surengėme potencialiai rezultatyvią ataką, bet nesugebėjome išnaudoti progos. Iš karto po nesėkmingo epizodo, varžovai sukūrė greitą ataką ir įmušė įvartį paskutinę rungtynių sekundę. Galutinis rezultatas 4:2 SFK „Novovileisk“ naudai.

Rinktinė.B diviziono rinktinėje šią savaitę ir vėl dominuoja lyderiai FK VU MIF, turintys net tris žaidėjus. Tačiau likusį ketvertą sudaro skirtingų komandų žaidėjai – FK „Alyčio“, FSB „Zenito“, FK „Ąžuolo“ ir SFK „Novovileisk“.