2018-05-15

A divizionas: „Eagle Team“ suka ratus virš „auksinio miesto“

Septintasis A diviziono turas atnešė esmines permainas turnyrinės lentelės viršuje, kadangi dabar joje įsitaisė „Eagle Team - Žibintas“ klubas, iškovojęs itin svarbią pergalę prieš „El Dorado“ ir juos aplenkęs. Apie šias ir visas kitas A diviziono rungtynes – turo apžvalgoje.


7-ojo turo rezultatai:

 


29. Rezultatyvumas A divizione ir toliau banguoja. Septintajame ture komandos iš viso įmušė 29 įvarčius, bet net dvejose iš penkių rungtynių buvo įmušta po 9 įvarčius. Iš viso vidutiniškai septintajame ture per rungtynes buvo įmušta po 5,8 įvarčio.


„El Clasico“. Vadinamąjį MFL „El Clasico“ derbį laimėjo „Eagle Team - Žibintas“ klubas, kuris nelabai ir suteikė vilčių „El Dorado“ ekipai bei ją nugalėjo rezultatu 6:3. Ši pergalė leido „Eagle Team“ klubui ne tik susilyginti taškais su „El Dorado“ (abi ekipos turi po 16 taškų), bet juos turnyrinėje lentelėje aplenkti ir pakilti į pirmą vietą.


„Ereliai“ šiame mače mušė puikius įvarčius ir kelis kartus fantastiškais smūgiais nuginklavo „El Dorado“ vartininką. Greitas, kibus ir tvirtas žaidimas buvo pagrindinis „Eagle“ raktas į pergalę.


„Eagle“ komandos vadovas Aleksandras Dergačiovas net pats liko nustebęs tokiu geru savo komandos žaidimu.


„Sužaidėme nuo A iki Z – viskas pagal planą. Žaidėjai drausmingai gynėsi, laikėsi tos tvarkos. Šiame mače įvyko kažkoks Renesansas ir net pats nesitikėjau, kad nuo tokios netvarkos pereisime prie tokios totalios tvarkos. Komandinis žaidimas buvo labai, labai aukšto lygio ir tai tikrai džiugino“, – sakė A. Dergačiov.


„El Dorado“ ekipa pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius, bet progą sugrįžti į rungtynes gavo iškart po pertraukos, kai į „Eagle“ vartus buvo paskirtas baudinys, kurį užtikrintai realizavo Edvinas Mučinis (baudinio video žemiau).Tačiau dar du greiti „Erelių“ įvarčiai tas viltis „El Dorado“ ekipai sunaikino ir rimtesnio pasipriešinimo „El Dorado“ nesugebėjo pateikti, nors iki mačo pabaigos dar pelnė du įvarčius.


Komandos vadovas Martynas Rašinskas pripažino, kad du varžovų įvarčiai pirmajame kėlinyje jiems buvo skaudus smūgis, po kurio atsitiesti taip ir nepavyko.


„Pradžioje atrodėme gal net ir geriau, bet po to praleidome du puikius įvarčius. Tai buvo sunkus smūgis, po kurio nieko patys nekūrėme, panikavome gynyboje ir neatsakėme jiems tuo pačiu. Sakyčiau, kad pralaimėjome visais aspektais – aukšti kamuoliai, mikrodvikovos. Galiu teigti vienareikšmiškai – jų pergalė yra pelnyta, o mums patiems reikėjo žaisti kiečiau“, – sakė M. Rašinskas, kuris per daug šio pralaimėjimo nesureikšmina, tik yra kiek nusivylęs, kad nepralaimėtų rungtynių serija pasibaigė.

Fantastiška. Taip šias rungtynes apibūdino FK „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius. Prieš rungtynes „Fortitudo“ dar abejojo ar išvis turės septynis žaidėjus savo gretose, tačiau galiausiai susirinko devyni „Fortitudo“ futbolininkai, kurie parodė neįtikėtiną norą kovoti ir išplėšė pergalę prieš FC „IndEx“ rezultatu 5:4.


„Fortitudo“ rungtynes pradėjo nuostabiai ir pelnė du greitus įvarčius. Visgi anksti džiaugtis jie negalėjo, kadangi dar iki pertraukos „IndEx“ rezultatą išlygino, o iki 40 minutės jį persvėrė savo naudai 4:2, bet tai dar nebuvo viskas! „Fortitudo“ kilo į lemiamą šturmą ir per septynias minutes įmušė tris įvarčius bei šventė pergalę 5:4. Labiausiai prie jos prisidėjo Lukas Rudzevičius, įmušęs net tris komandos įvarčius.


„Fantastiškos rungtynės, fantastiška kova. Visi mūsų žaidėjai buvo labai užsidegę ir kai kuriuos tokius užsivedusius pamačiau pirmą kartą, todėl reikėtų girti visą mūsų komandą“, – sakė G. Butkevičius.

Noras. Būtent jo pritrūko FC „IndEx“ ekipai. O tiksliau – noro laimėti. Taip po rungtynių sakė komandos kapitonas Eduardas Grudinskij, kuris plačiai apžvelgė rungtynes.


„Šįkart nedaugžodžiausiu, nes apie tokį žaidimą mažai ką galima pasakyti. Rungtynės vyko permainingai. Permainingumas priklausė nuo mūsų noro žaisti. Ko nepasakysi apie „Fortitudo" komandą, jie visų rungtynių metu norėjo žaisti ir kovoti, todėl ir įmušė du pirmus įvarčius ir galiausiai pelnytai laimėjo. Praleidę 2 įvarčius, mes pabudome ir sumušėme keturis, tada vėl užsnūdome, o gal per anksti patikėjome savo pergale. Aišku dar lėmė tai, kad mūsų puolėjai neišnaudojo mažiausiai penkių 100 % progų. ,,Neįmuši tu, įmuša tau"! Po rungtynių buvo apmaudu, pikta, buvome labai nusivylę, kad neiškovojome taip lauktų 3 taškų ir negalime nutraukti pergalių bado“, – sakė E. Grudinskij.


„Iki pergalės mums pritrūko to pačio tikro noro laimėti. Per anksti patikėjome savo pergale dar nepradėjus žaisti. Gal pasąmoningai nuvertinome varžovą. Negaliu dar išsiaiškinti pats kodėl taip vangiai pradėjome rungtynes iki kol praleidome du įvarčius. Turbūt per daug galvojome tik apie pergalę, kad pamiršome apie patį stiprų varžovą. Taip, rungtynių viduryje susikaupėme ir įmušėme keturis įvarčius. Po to, manau, rungtynių baigtį lėmė keli faktoriai: pirma – mūsų 100% progų neišnaudojimas ir koncentracijos stoka, o antra – „Fortitudo“ komandos dvasia ir noras kovoti iki galo“, – toliau kalbėjo E. Grudinskij.


„Mūsų banguotas žaidimas mums patiems nėra naujiena. Mes tai patys matome, jaučiame, bet tuo pačiu nieko su tuo negalime padaryti. Kodėl taip yra?! Mes nesuprantame. Gal būtų kažkas kitaip, jei būtų su mumis treneris, kuris dėl tam tikrų priežasčių negalėjo būti šalia. Gal prieš praleidus tuos paskutinius įvarčius, jis būtų atlikęs gerus taktinius keitimus, ko turbūt mes nepadarėme“, – retoriškomis mintimis užbaigė „IndEx“ kapitonas.


Lūžiai. Jų patyrė „Western Union“ ekipa, kuri, nepaisant to, sugebėjo ir toliau rinkti taškus bei sužaisti lygiosiomis 2:2 su FK „Riešės“ klubu.


WU ekipa šiame mače ilgą laiką pirmavo, bet tašką „Riešei“ išplėšė Tomas Guiskis, pasižymėjęs jau antrose rungtynėse iš eilės.


Tuo metu „Western Union“ vadovas Aurimas Andrulis, kuris taip pat šiose rungtynėse pelnė įvartį, sakė: „Didžiąją rungtynių dalį pirmavome ir neleidome varžovams žaisti. Stengiamės neįsileisti varžovų į savo aikštės pusę ir neduoti jiems kurti lengvų atakų. Tai privertė varžovus daugiau žaisti savo pusėje ir rengti atakas vien tolimais perdavimais. Sakyčiau, kad rezultatas galėjo būti truputį kitoks, nes vien rungtynių pabaigoje galėjome vėl įsiveržti į priekį, kai mūsų saugas pataikė į priešininkų vartų virpstą“.


Paklaustas, ką „Western Union“ ketina daryti toliau, jog tas taškų rinkimo procesas nesustotų, A. Andrulis atsakė: „Turbūt stengsimės gerinti fizinę ištvermę ir tarpusavio susižaidimą“.


„Western Union“ taškus pradėjo rinkti tada, kai į vartininko poziciją buvo priversti pastatyti savo puolėją. Šįkart tas puolėjas jau žaidė sau įprastoje pozicijoje, tačiau jam šios rungtynės taip sėkmingai nesusiklostė.


„Žaidėme su vartininku, bet turbūt padarėme klaidą, nes anksčiau vartus gynęs puolėjas per šias rungtynes susilaužė 2 šonkaulius. Tai vien iš to galite matyti, kad kovos būta nuožmios“, – pridūrė A. Andrulis.


Nieko keisto. SKK „Oniksas“ ir toliau lieka be pergalių. Septintajame ture jiems nepavyko palaužti FK „Spartako“ ir šis mačas pasibaigė lygiosiomis 2:2, o paskutinį įvartį „Oniksas“ praleido jau 49 minutę.


„Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan užsiminė, jog jautė, kad rungtynės gali pasibaigti lygiosiomis ir  jam nebuvo nieko keisto, kad „Spartakas“ tradiciškai įvartį pelnė mačo pabaigoje.


„Nežinau ką pasakys varžovai, bet aš manau, kad mes turėjome daugiau progų ir turėjome jas realizuoti. Tačiau su „Spartaku“ yra nieko keisto, tai yra patyrusi komanda ir ji sugeba išlaukti savo progų. Stebėdamas rungtynes jau galvojau, kad arba laimėsime 3:1, arba pasibaigs lygiosiomis 2:2. Taigi, šįkart rezultatas 2:2“, – sakė E. Ruskan.


„Kaip žaidėjai sakė, kažkur mūsų žaidimas iš praėjusio sezono dingo. Nežinau kaip jį susigrąžinti, turbūt tik bandymo keliu. Jei būtume įmušę šiandien dar vieną įvartį, turbūt viskas būtų geriau, bet mums tiesiog nesiseka“, – konstatavo E. Ruskan.

Dėsningas. Nors „Oniksas“ sakė, kad jie turėjo daugiau progų, bet „Spartakas“ galvoja, kad galutinis rezultatas yra dėsningas.


„Praleidome greitus, visai nebūtinus įvarčius. Aišku, įmušti pabaigoje yra gerai, bet vis tiek norėjome daugiau. Visgi rezultatas, manau, yra dėsningas ir jis atspindi viską, kas vyko aikštėje. Po rungtynių nuotaikos tikrai normalios, tik gaila, kad savo gretose turime kelis „zombius“, kurie negali nuolatos žaisti“, – po rungtynių sakė „Spartako“ vadovas Dmitrijus Raksa.


„Pats „Oniksas“ žaidė panašiai ir praeitais metais. Nematau didelio skirtumo jų žaidime, bet rezultatai rodo, kad šiais metais jiems sekasi ne taip gerai“, – pridūrė „Spartako“ vadovas.


Sausa pergalė. Tokią pirmą kartą šiame sezone iškovojo FK „Ryto“ klubas, kuris nepraleido įvarčių, o pats pelnė net tris ir 3:0 nugalėjo VFM klubą. Taip „Rytas“ atsigavo po dviejų pralaimėjimų iš eilės, o komandos vadovas Olegas Miasniankinas liko labai patenkintas pademonstruotu komandos žaidimu.


„Rungtynės klostėsi labai gerai ir sužaidėme taip drausmingai, kad neleidome jiems žaisti jų žaidimo. Ši pergalė buvo labai kovinga, visi vyrai šaunuoliai, sužaidė puikiai. Būtų gerai, jei ir toliau laikytume tokį žaidimą“, – sakė „Ryto“ vadovas O. Miasniankinas.

Tuo metu VFM treneris Artūras Macijauskas savo mintimis apie mačą pasidalino klubo Facebook paskyroje: „Jeršovas nemuša ir komanda nelaimi. Manau, kad VFM žaidėjai nenusileidžia meistriškumu, tačiau nusileidžia kovingumu, atsidavimu ir noru. Nesigauna žaisti nei kovingai, nei gražiai“.


Diskvalifikacija. Jos sulaukė FK „Ryto“ žaidėjas Eduardas Tučinskis, kuris dėl trijų geltonų kortelių, gautų MFL čempionato metu, turės praleisti aštuntojo turo dvikovą su FK „Rieše“.

#JūsŽaidžiate

 

 

#MFL

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado8800498+4124
2Eagle Team - Žibintas87015219+3321
3FC IndEx85032829-115
4FK Rotalis84131718-113
5FK Fortitudo84133136-513
6FK Rytas84043231+112
7Maracana83232431-711
8SKK Oniksas82242622+48
9FK Polivektris82242729-28
10Western Union82152634-87
11FK Riešė81162134-134
12FK Spartakas81071557-423

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 8

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
14 Varžybų:7
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:4
Artur Juchno Komanda:El Dorado
10 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:7
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
10 Varžybų:8
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:8
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
9 Varžybų:8
Aivydas Ruškys Komanda:FK Rytas
7 Varžybų:3
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
7 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgar Čičin Komanda:FK Rotalis
1 0
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 0
Tomas Kaziukevičius Komanda:FK Fortitudo
1 0
Gegužė   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: