2018-10-10

Būsimų turų anonsas: A divizione gali paaiškėti čempionas, o B divizione – trečios vietos laimėtojas

Šį ketvirtadienį MFL lygoje bus žengtas dar vienas žingsnis link finišo tiesiosios. Po jo tiek A, tiek B diviziono komandoms liks sužaisti vos po dvi rungtynes, todėl sezonas artėja link kulminacijos ir kiekvienas taškas yra svarbus dėl galutinės vietos turnyrinėje lentelėje. A divizione verda tikrai aštri kova dėl prizinių vietų ir netgi gali paaiškėti čempionas, o B divizione jau šį ketvirtadienį gali paaiškėti bronzos medalių savininkai. Apie visą tai – turų anonse!

 

A diviziono XVI-ojo turo rungtynės:

 


 

Centrinė dvikova. Centriniame dienos mače jėgas patikrins VFM ir „Eagle Team – Žibintas“ ekipos. Šiuo metu „Ereliai“ turi 32 taškus ir yra antroje vietoje, tačiau VFM nuo jų atsilieka vos 4 taškais ir užima ketvirtą vietą. Vadinasi, pergalės atveju VFM prie „Erelių“ priartėtų vos per vieną tašką ir pilnu tempu įsitrauktų į lenktynes dėl medalių.

 

Po praėjusios savaitės „Eagle Team“ nuotaikos neturėtų būti geros. Jie 2:5 nusileido SKK „Onikso“ klubui ir ženkliai pablogino savo situaciją, kovojant dėl pirmosios vietos. Apie ją „Eagle Team“ kol kas ir negalvoja, nes šiuo metu jų tikslas yra išsaugoti bent jau antrąją vietą, o norint tai padaryti, jiems būtina įveikti VFM klubą, kurio šiais metais jiems dar nėra pavykę įveikti.

 

VFM prieš „Eagle Team“ šį sezoną jau žaidė du kartus ir abu kartus laimėjo VFM. MFL lygoje jie šventė pergalę rezultatu 4:3, o MFL taurėje laimėjo rezultatu 3:1. Vadinasi, šiame mače VFM sieks trečiosios pergalės prieš „Eagle Team“ 2018 metais, o „Eagle Team“ bandys pasiekti revanšą prieš komandą, kuri praėjusią savaitę 5:4 palaužė FC „IndEx“ ekipą, bet tame mače trečią geltoną kortelę gavo VFM puolėjas Artūras Jeršovas, kuris dėl to negalės žaisti prieš „Eagle Team“. 

„Manau, kad dabar mums reiktų koncentruotis į antrosios vietos išsaugojimą. VFM yra labai stiprus, bet nestabilus kolektyvas. Nors tokie iš dalies esame ir mes. Manau, kad šios rungtynės daug ką lems dėl galutinės 2-4 vietų rikiuotės. Bus labai įdomu. Labai tikiuosi, kad mano komanda nepalūžo po pralaimėjimo „Oniksui“, mes gausiai susirinksime ir kažkokių psichologinių problemų nebus“, – prieš šį mačą kalbėjo „Eagle Team“ vadovas Aleksandras Dergačiovas.


Palūžti „Eagle Team“ sau tiesiog negali leisti. Jei jie sužais lygiosiomis arba pralaimės, o „El Dorado“ laimės – jau šį ketvirtadienį „El Dorado“ į viršų galės kelti čempionų taurę.


Ar „El Dorado“ žengs dar vieną (arba paskutinį) žingsnį link titulo? Po itin sėkmingai susiklosčiusio praėjusio etapo, kuriame „El Dorado“ net 6:0 sutriuškino FK „Ryto“ ekipą, „El Dorado“ tapo favoritais šiais metais tapti MFL čempionais. Norint tai padaryti, jiems reikia laimėti dvi būsimas rungtynes ir titulą „El Dorado“ į viršų galės kelti jau po priešpaskutinio turo. Vienos iš tų dviejų rungtynių įvyks jau šįvakar, o „El Dorado“ teks susikauti su FK „Fortitudo“ klubu.

 

Nors šias komandas skiria nemažai taškų ir „El Dorado“ yra akivaizdus favoritas, tačiau „Fortitudo“ jiems nėra toks jau parankus varžovas. Būtent prieš šią ekipą „El Dorado“ barstė taškus pirmajame rate, kai rungtynės pasibaigė taikiai 1:1. Pati „Fortitudo“ ekipa šiuo metu išgyvena puikų laikotarpį ir iškovojo dvi pergales iš eilės, įskaitant ir praėjusios savaitės pergalę 1:0 prieš „Western Union“ komandą. Jei „Fortitudo“ į šias rungtynes vėl susirinks gausiai ir turės taip giriamus vidurio gynėją ir vartininką, „El Dorado“ tikrai lauks nelengva kova. Ją ketina suteikti ir pats „Fortitudo“ klubas bei jo vadovas Gabrielius Butkevičius, kuris minėjo, kad pilnos sudėties jo ekipa yra pajėgi kautis su bet kuo.

 

Tuo metu „El Dorado“ išlieka kuklūs ir patys sau medalių nekabina. Net ir po 6:0 pergalės prieš „Rytą“, „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas išliko ramus ir per daug į priekį negalvojo, o visą dėmesį žadėjo sutelkti būtent šioms rungtynėms su „Fortitudo“. Toks „El Dorado“ požiūris duoda vaisių, kuriuos galbūt skabyti bus galima jau šį arba kitą ketvirtadienį.

 

Ar „Rytas“ pradės vykdyti savo utopinį planą? Po pirmojo rato pirmoje vietoje buvęs FK „Rytas“ antrajame rate tokios sėkmės nesulaukė ir šiuo metu komanda yra trečioje pozicijoje, į kurią jau kėsinasi VFM klubas. Praėjusią savaitę „Rytas“ skaudžiai 0:6 pralaimėjo „El Dorado“ ekipai, tačiau pagal žaidimą viskas buvo teisingai. Dabar „Rytas“ jau 8 taškais atsilieka nuo MFL lyderių, tačiau komandos vadovas Olegas Miasniankinas yra sugalvojęs utopinį planą ir tikėsis, kad jis išsipildys.

 

„Turiu planą, pagal kurį „El Dorado“ pralaimi visas tris likusias rungtynes, mes laimime visas savo rungtynes ir liekame pirmoje vietoje“, – juokdamasis kalbėjo O. Miasniankinas.

 

Tačiau giliai širdyje O. Miasniankinas tiki šiuo planu, o jį pradėti reikės rungtynėmis su FK „Riešės“ ekipa. „Riešės“ klubas kol kas išgyvena ne pačius geriausius laikus ir pralaimėjo jau tris paskutines rungtynes. Prie komandos vairo nesimato ir trenerio Stanislovo Danisevičiaus, todėl „Riešė“ iš už šoninės linijos nesulaukia patarimų ir renka pralaimėjimus. „Riešė“ praėjusią savaitę pralaimėjo ir diviziono autsaideriams FK „Spartakui“ rezultatu 3:4, todėl klubas tikrai norėtų sugrįžti į pergalių kelią, bet to nori ir „Rytas“, pralaimėjęs du paskutinius mačus.

 

Praėjusiais metais „Riešė“ abu kartus įveikė „Rytą“, tačiau šiais metais „Rytas“ laimėjo pirmąjį tarpusavio susitikimą, bet pergalė buvo sunki – tik 2:1. Tose rungtynėse tada nežaidė „Ryto“ žaidėjas Eduardas Tučinskis, kuris turės praleisti ir šias rungtynes, nes praėjusią savaitę gavo raudoną kortelę. Panašu, kad galime išvysti dar vieną atkaklią kovą, kurioje pergalę lemti gali ir vienas įvartis.

 

Ar „Spartakas“ dar gali išsigelbėti? Pirmąją pergalę antrajame rate praėjusią savaitę iškovojęs FK „Spartakas“ (4:3 įveikta FK „Riešė“) su 8 taškais vis dar yra paskutinėje vietoje, o norint ten nelikti, klubas privalo laimėti visas likusias rungtynes ir tikėtis, kad suklups kitos lentelės apačioje esančios ekipos. Norint pratęsti savo pergalių seriją jiems reikės įveikti „Western Union“ klubą, kuris dabar yra lyg sužeistas žvėris. Antrojo rato pradžioje puikius rezultatus demonstravusi komanda pralaimėjo dvi paskutines rungtynes, todėl pergalės jie jau trokšta kaip oro ir savo planuose mato tik vieną variantą – pergalę prieš „Spartaką“.

 

Tai būtų pirmoji „Western Union“ pergalė prieš šią komandą, kadangi jau šiais metais WU du kartus nesugebėjo įveikti „Spartako“. Pirmojo rato tarpusavio rungtynės pasibaigė taikiai 5:5, o MFL Taurės mačą „Spartakas“ laimėjo 5:3. Galbūt tai suteikia psichologinį pranašumą „Spartako“ ekipai, kuriai ši pergalė turbūt būtų net svarbesnė nei „Western Union“ komandai.

 

Tiesa, komandos vadovas Dmitrijus Raksa puikiai supranta, kad laimėti likusias tris rungtynes yra be galo sunkus iššūkis.

 

„Norint nelikti paskutiniais, mums reikės laimėti visas likusias rungtynes. Tai padaryti bus labai sunku, praktiškai neįmanoma, bet mes tikrai sieksime tų pergalių ir nepasiduosime“, – kalbėjo „Spartako“ vadovas D. Raksa.

 

Kas laimės dvikovą dėl vietos lentelės viduryje? Arši kova vyksta ne tik dėl 2-4 vietų, bet ir dėl 5-8 pozicijų, kadangi šias vietas skiria vos 2 taškai. Viename iš vakaro mačų susirems SKK „Oniksas“ ir FC „IndEx“ klubai. Jei šias rungtynes laimės „Oniksas“, jis gali iš šeštos vietos pakilti į penktą, o „IndEx“ pergalės atveju aplenktų tą patį „Oniksą“ ir taip pat gali šoktelėti į penktą vietą.

 

Dėl to šios rungtynės yra labai svarbios, bet nuotaikos komandos stovyklose yra skirtingos. „Oniksas“ sugebėjo laimėti du mačus iš eilės, o paskutinėse rungtynėse jie net 5:2 įveikė „Eagle Team“ ekipą. Puikiai gynyboje žaisti pradėjusi komanda savo akiratyje nusitaikė į penktą vietą ir tikėsis šešioliktajame ture įveikti „IndEx“ komandą ir galbūt tą dviejų pergalių seriją pratęsti net iki penkių.

 

„Žinoma, tos dvi pergalės pridėjo pasitikėjimo savimi, bet tai dar nieko nereiškia. Sakyčiau, kad dabar prasidėjo praktiškai atkrintamosios rungtynės ir visi likę mačai yra svarbūs. Tikiuosi labai karštų rungtynių“, – kalbėjo „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.

 

Šiame sezone „Oniksas“ jau spėjo 5:4 įveikti FC „IndEx“ klubą, todėl pastarosios ekipos vadovas Eduardas Grudinskij tikisi tokių pat sunkių rungtynių, bet šįkart su jiems laiminga pabaiga.

 

„Tikiuosi kovingų rungtynių, nes varžovas yra stiprus. Pralaimėjome „Oniksui“ jau ne kartą ir tikrai norime revanšo. „Oniksas“ bus ant bangos po pergalės prieš „Erelius“, gal net turės psichologinį pranašumą. Nemanau, kad „Oniksas“ mažins apsukas, tačiau, jei mes gerai susirinksime į rungtynes, turėsime visus šansus bei galimybės laimėti ir iškovoti tris taškus“, – sakė E. Grudinskij.

 

B diviziono XX-ojo turo rungtynės:
Centrinė dvikova. Centrinėje B diviziono akistatoje susikaus FK „Valčiūnai“ ir „MSC - Hilltown“ klubai, o pastaroji komanda, laimėdama šį mačą, gali užsitikrinti bronzos medalius. Dėl tokios svarbos šis mačas ir išrinktas centriniu.


„Valčiūnai“ šiuo metu 8 taškais atsilieka nuo MSC komandos, bet laimėdama šį mačą vis dar išsaugotų bent teorinius šansus pakovoti dėl trečiosios vietos. Pati komanda išgyvena gan neblogą periodą ir demonstruoja gerą žaidimą, tik galbūt paskutinis mačas to neparodė. Praėjusią savaitę „Valčiūnai“ 3:2 nugalėjo FK „Volcano“ ekipą, bet dėl šios pergalės turėjo įdėti labai daug pastangų. Panaši situacija buvo ir MSC komandos stovykloje, kuri po labai sunkios kovos taip pat 3:2 palaužė „VSG United“ klubą, bet trys taškai yra trys taškai, MSC išlaikė pergalingą žaidimą ir praktiškai jau mato bronzos medalius ant savo kaklo.
Tiesa, MSC vadovas Adomas Kripas ne kartą pabrėžė, kad rungtynės su „Valčiūnais“ jiems turbūt bus pačios svarbiausios, todėl jie labai atsakingai laukia šios dvikovos ir jai stengsis pasiruošti kaip įmanoma geriau.


Visas pastangas įdėti į šį mačą ketina ir „Valčiūnai“. Jų vadovas Dainius Perednis sakė: „Žiūrėsime, kaip bus, bet tikrai stengsimės laimėti. Čia silpnų komandų nėra, o ir MSC rezultatai rodo, kad jie yra vieni stipresnių“.

 

Ar „Funk Soul Brothers“ nutrauks pralaimėjimų seriją? Kol kas šią seriją sudaro net penki pralaimėjimai iš eilės, o kai kurie iš jų FSB komandai buvo labai skaudūs. FC „Funk Soul Brothers“ sunkiai sekasi kabarotis iš šios duobės, bet noro kovoti jie dar nėra praradę ir tą pademonstravo praėjusią savaitę prieš lyderius FK „Polivektrį“. Bent jau pirmąjį kėlinį jiems pavyko sužaisti labai gerai, tačiau antrajame galiausiai pavargo ir pralaimėjo rezultatu 2:6. 


Visgi apie pralaimėjimų serijos nutraukimą galime kalbėti, nes šįkart FSB žais su „WorldOne United“ ekipa, kuri taip pat antrajame rate savo rezultatais nestebina. Visai neseniai „WorldOne United“ iškovojo savo pirmąją pergalę antrojo rato metu, bet praėjusią savaitę jie buvo sugrąžinti į realybę ir FK „Eksperimentas“ juos sutriuškino net 9:0.


Neaišku, kokios būklės dabar yra ši komanda, tačiau šis tarpusavio mačas yra puiki proga pajusti pergalės skonį tiek vienai, tiek kitai. Praėjusį kartą tarpusavio mačą FSB laimėjo 5:4. Galbūt ir šįkart galime tikėtis tiek įvarčių?

 

Ar sulauksime eilinių divizionų lyderių pergalių? Tikriausiai, kad taip, nes tiek „Rotalis“, tiek „Polivektris“ jau įrodė, kad šį sezoną jie sau lygių neturi ir tik tarpusavio rungtynės parodys, kas yra stipresni. Šįkart „Polivektris“ žais su diviziono autsaideriais FK „Volcano“, kurią praėjusį kartą įveikė 8:0. Labai realu, kad nemažai įvarčių „Polivektris“ įmuš ir šįkart, tik galbūt neišlaikys „sausų“ vartų, nes mušti įvarčius pradėjo ir „Volcano“. Visgi daug kalbėti apie šios poros akistatą nėra verta – „Polivektris“ yra akivaizdus favoritas ir tikriausiai iškovos 20-ąją pergalę iš eilės.


Tą patį statusą turi ir „Rotalis“, kuriam reikės susikauti su „VSG United“ komanda. Dar gegužės mėnesį „Rotalis“ prieš VSG laimėjo 7:3 ir tikriausiai laimės šįkartą. Klubas yra iškovojęs jau devynias pergales iš eilės, todėl tikrai sieks dešimtosios.


Praeitą savaitę „Rotalis“ 8:4 nugalėjo FC „Žalia Raudoną“ ekipą, tačiau savo žaidimu komanda neliko patenkinta, todėl dar geriau bandys sužaisti prieš „VSG United“.


Ši komanda, savo ruožtu, nelaimėjo jau trijų rungtynių iš eilės, tačiau praeitą savaitę tik 2:3 nusileido MSC ekipai ir galbūt galime tikėtis, kad jie sugebės bent dalinai pasipriešinti „Rotalio“ komandai.


Ar FK „Eksperimentas“ atlaikys R. Radavičiaus iššūkį? FK „Barbakanas“ jau praėjusiame ture vėl į komandos sudėtį užregistravo sezono pradžioje jau žaidusius vartininką Audriu Dilį ir puikiai visiems žinomą Ramūną Radavičių. A. Dilys jau žaidė praėjusią savaitę, bet R. Radavičius dar negalėjo rungtyniauti, o „Barbakanas“ 0:4 pralaimėjo FK „Alyčiui“. Visgi jau šiame ture R. Radavičius turėtų žaisti ir bus įdomu pamatyti, kaip su juo tvarkysis FK „Eksperimentas“. Ši ekipa dideliais skirtumais (8:0 ir 9:0) laimėjo dvi paskutines savo rungtynes, todėl yra įgavę puikią sportinę formą ir susigrąžino pasitikėjimą savimi.


Komandos vadovas Stasys Kvietkauskas jau ne kartą minėjo, kad jiems labai įdomu pamatyti ar jie sugebės išlaikyti tokį savo žaidimą. Prieš „WorldOne United“ jie tai padarė, o dabar jų lauks FK „Barbakanas“.


Praėjusias tarpusavio rungtynes „Eksperimentas“ laimėjo 3:2, bet tada už „Barbakaną“ jau nežaidė R. Radavičius ir A. Dilys. Šįkart abu veteranai turėtų padėti „Barbakanui“, o R. Radavičiaus smūgiai gali tapti jų ginklu, kurio komanda jau kelias pastarąsias rungtynes neturi. Taigi, mūsų lauks labai įdomi akistata ir tikėtinas R. Radavičiaus sugrįžimas į MFL.


Tuo metu „Barbakano“ vadovas Romualdas Laurinavičius teigia, kad komanda į aikštę žengs nugalėti.


„Kaip ir eidami į kiekvienas rungtynes, tikimės laimėti. Toks ir yra mūsų tikslas. Bandysime šio sezono likusias rungtynes labiau susižaisti ir tikėsimės, jog komanda nesubyrės ir kitą sezoną būsime aukščiau nei esame dabar“, – sakė R. Laurinavičius.

 

Ar „Alytis“ išlaikys pergalingą ritmą? Radarų išvengęs FK „Alytis“ tyliai šoktelėjo turnyrinėje lentelėje ir dabar su 23 taškais užima šeštą vietą bei tikisi šioje pozicijoje finišuoti. Į poziciją „Alytis“ pakilo puikiai sužaidęs dvi rungtynes iš eilės. Iš pradžių Alytaus ekipa 3:0 nugalėjo FK „Volcano“, o praėjusią savaitę 4:0 įveikė FK „Barbakaną“.


Pačią komandą labiausiai džiugino ne patys įvarčiai, o jau du kartus iš eilės išlaikyti „sausi“ vartai, todėl tokį žaidimą komanda nori pratęsti ir trečiose rungtynėse iš eilės. Tai yra realus tikslas, kadangi „Alyčio“ laukia akistata su FC „Žalia Raudona“. Nors ŽR jau seniai nebėra ta lengvai taškus dalijanti ekipa, tačiau ji vis dar užima priešpaskutinę vietą.


„Žalia Raudona“ taip pat pralaimėjo dvi paskutines savo rungtynes, todėl šios komandos tikslas bus nutraukti šią pralaimėjimų seriją ir vėl džiaugtis pergale. Pirmadienį ši ekipa surengė treniruotę, pasiruošė rungtynėms ir jų laukia.


„Nesitikime lengvų rungtynių, bet sieksime pergalės“, – trumpai ir aiškiai prieš šį mačą kalbėjo „Žalia Raudona“ vadovas Ignas Stasevičius.


Dar vieną motyvatorių „Žalia Raudona“ turės kaip revanšą, kadangi pirmąsias tarpusavio rungtynes 4:1 laimėjo FK „Alytis“. Visgi tai iš dalies sako, kad būtent „Alytis“ bus šios poros favoritas, o ar jiems tai pavyks įrodyti – paaiškės vakare!


 

 

#MFL

 

#JūsŽaidžiate

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado9900539+4427
2Eagle Team - Žibintas98015723+3424
3FC IndEx95133031-116
4FK Fortitudo95133438-416
5Maracana94232933-414
6FK Rotalis94141921-213
7FK Rytas94053335-212
8Western Union93153535010
9SKK Oniksas92342824+49
10FK Polivektris92253134-38
11FK Riešė91172243-214
12FK Spartakas91081762-453

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 9

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
15 Varžybų:8
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:5
Artur Juchno Komanda:El Dorado
11 Varžybų:6
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
10 Varžybų:8
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:8
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
10 Varžybų:9
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
10 Varžybų:9
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
9 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
9 Varžybų:7
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
0 2
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
0 2
Darius Lukoševičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gegužė   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: