2020-06-24

III turo anonsas: ar A divizione lyderiai toliau neklups, o kas iš B diviziono lyderių praras taškus?

Jau trečiasis MFL turas pravers duris ateinantį ketvirtadienį, rytoj. Šiame ture A diviziono favoritai gavo potencialiai silpnesnius varžovus, todėl bus be gali įdomu stebėti ar jie išlaikys šį pergalingą ritmą. Tuo metu B divizione laukia dvejų komandų, kurios laimėjo abejas žaistas rungtynes, tarpusavio mūšis, todėl kažkuri iš jų, o gal ir abi, garantuotai praras pirmuosius taškus. Taip pat reikia paminėti, kad šį ketvirtadienį B divizione ilsėsis lygos naujokai FK „Ąžuolas“.


Rungtynių pradžia – 19:40


Trečiąjį turą pradės praėjusių metų čempionų FK „El Dorado“ ir šiame sezone abejas rungtynes pralaimėjusių FK „Rotalio“ dvikova. „Rotalis“ – rimta komanda, bet sezono pradžia jiems yra pakankamai sudėtinga ir matosi, kad po karantino komandai trūksta susižaidimo.


Būtent tą susižaidimą „El Dorado“ įgauna su kiekvienomis rungtynėmis ir žaidžia vis geriau. Praėjusiame ture jie 4:2 nugalėjo FK „Polivektrį“ ir jau dabar laukia kokį iššūkį jiems pasiūlys FK „Rotalis“, ieškantis pirmosios savo sezono pergalės.


„Varžovas žinomas, blogiausiai, kad jie kol kas neturi pergalių ir sieks pirmosios. Aišku, prioritetas išlieka susirinkti gausiai, nes tai svarbiausias dalykas“, – prieš šį mačą teigė „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.


Kitoje aikštėje tuo pat metu A divizione žais FK „Fortitudo“ ir FC „IndEx“. Abi šios komandos prieš savaitę iškovojo savo pirmąsias pergales ir ketina už jos kabintis bei kiek įmanoma ilgiau pratęsti vos pradėtą seriją.


„Fortitudo“ po užtikrintos pergalės prieš „Rotalį“ minėjo, kad komandai dar reikia dirbti su emocijomis aikštėje ir neleisti joms dominuoti bei žaisti šalta galva.


Tuo metu „IndEx“ narys Eduard Grudinskij yra tikras, kad jo ekipa tikrai gali laimėti būsimas rungtynes, jei į jas atvyks didžioji dalis komandos.


„Žinau tikrai, kad varžovas stiprus, tikriausiai bus užsivedęs ir ant bangos po pergalės prieš „Rotalį“. Mano ir komandos uždavinys rungtynėms yra pasiruošti fiziškai ir emociškai, o mūsų planus kuria strategas ir treneris Olegas Romanovskis. Mums belieka kuo geriau susirinkti ir kuo tiksliau įvykdyti jo reikalavimus ir vizijas. Jei susirinksime visi, įskaitant ir Dmitrijų Raksą, tai manau trys taškai ranka pasiekiami“, – optimistiškai prieš būsimas rungtynes kalbėjo E.Grudinskij.


B divizione FK „Riešė“ susipažins su SFK „Novovileisk“ klubu. „Riešei“ tai bus pirmasis susitikimas su „Novovileisk“ komanda, o „Novovileisk“ – pirmasis su „Rieše“.


Kaip pasibaigs ši pažintinė dvikova, galime tik spėlioti, bet kol kas pamatėme, kad „Novovileisk“ atrodė pastiprėję ir tą pademonstravo rungtynėse prieš „Žalią Raudoną“, kurie turėjo daug vargo ir tikrai paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę 5:4.


Tuo metu „Riešė“ praėjusį ketvirtadienį pralaimėjo pirmąsias sezono rungtynes ir 3:4 nusileido „WorldOne United“ klubui. Tačiau šį pirmadienį „Riešė“ pasiūlė FK „Ąžuolui“ sužaisti dėl liūties atidėtas pirmojo turo rungtynes ir jas laimėjo 3:2. 


Žinoma, kad pergalė pakėlė ūpą, bet ar pavyks „Riešei“ sėkmingai sužaisti dvi rungtynes per tą pačią savaitę?


„Rungtynėms ruošimės taip, kad akcentuosime daugiau dėmesio gynybai. O kaip bus, pamatysime trečiajame ture“, – trumpai apie laukiančias rungtynes užsiminė „Riešės“ vadovas Tomas Guiskis.


Kitose B diviziono rungtynėse savo sezoną atidarys FK „Volcano“. Pirmąjį turą jie praleido dėl lietaus, antrajame turėjo ilsėtis dėl nelyginio komandų skaičius divizione, o štai trečiajame jie jau galės pasistengti iškovoti pirmuosius tris taškus.


Kol kas labai sunku pasakyti kokios sportinės formos yra „Volcano“, bet jų varžovai – FK VU MIF – kol kas nerodo to futbolo, kurį demonstravo praėjusiame sezone. VU MIF pralaimėjo abi žaistas sezono rungtynes, o ar pralaimėjimų seriją jie nutrauks prieš „Volcano“, o gal jų vartus nuneš dar viena įvarčių lavina, įsitikinsime rytoj!

 

Rungtynių pradžia – 20:40


Antrąją rungtynių bangą pradės FK „Ryto“ ir „Maracana“ akistata. Praėjusiame ture abi komandos paliko gerą įspūdį. „Rytas“ stulbinančiai pradėjo rungtynes prieš „Green Town - Eagle Team“ ir pirmavo net 5:1, bet tada kažkas nutiko ir tai leido „Ereliams“ laimėti rezultatu 6:5.


Neaišku ar „Rytas“ pasimokys iš padarytų klaidų antrajame rate ir iškovos pirmuosius sezono taškus, bet bet kuriuo atveju tai padaryti bus velniškai sunku.


„Maracana“ pirmose savo sezono rungtynėse, kurias sužaidė antrajame rate, prieš FK „Eksperimentą“ parodė puikų žaidimą ir laimėjo 5:1. Taip „Maracana“ pademonstravo, kad turi parako ir talento vėl kovoti dėl medalių, o komandos treneris Arvydas Macijauskas pabrėžė, jog būtent tokį komandinį žaidimą ir strategiją, kurią parodė prieš „Eksperimentą“, jo ekipa privalės išlaikyti ir šiose rungtynėse.


Kitoje aikštėje FK „Polivektris“ sieks savo pirmosios pergalės, bet kelią pastoti bandys FK „Eksperimentas“. Savaitgalį „Polivektris“ žaidė Lietuvos mažojo futbolo čempionate ir ten antrose rungtynėse pademonstravo savo charakterį bei išplėšė tašką akistatoje su FK „Arsenalu“ (rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2).


Tą pačią kovotų dvasią „Polivektris“ bandys perkelti ir į MFL kovas, bet „Eksperimentas“ žino, ko iš šios komandos gali tikėtis. Prieš kelis metus „Eksperimentas“ su „Polivektriu“ susipažino B divizione, o šįkart su jais susikaus jau A divizione.


„Ruošiamės atsakingai, žaisime prieš „Polivektrį“, pažįstamą komandą, prieš kurią žaidėme dar B divizione. Tame divizione mums abu kartus nepasisekė, bet gali pasiseks A divizione? Žinoma, komanda atsinaujino, kaip ir mes, bet tikrai duosime jiems kovos. Tikimės, kad vyrai bus užsivedę“, – kalbėjo „Eksperimento“ narys Edvin Moroz.


B divizione III aikštėje susirungs pirmąją sezono pergalę praėjusią savaitę iškovojęs „WorldOne United“ ir abejas rungtynes laimėjęs FSB „Zenitas“.


Šios poros favoritu natūralu būtų laikyti „Zenitą“, bet WOU sugebėjo nugalėti ne tokią jau silpną „Riešės“ komandą, tad iš anksto nurašyti „WorldOne United“ būtų klaida.


„Zenitas“ to daryti nesiruošia, tačiau, panašu, kad komanda atrado būdą kaip palaikyti komandinę dvasią ir bet kuriuo atveju tai ketina tęsti.


„Ruošiamės rungtynės taip, kad Arnoldas Beperšč atneš visiems „giros“, jog galėtume pasėdėti po rungtynių ant žolės“, – apie pasiruošimą trečiojo turo rungtynėms pasakojo „Zenito“ veidas Mark Bogdevič.


Kitame ketvirtyje, B divizione, taškų dar neturintis FK „Alytis“ patikrins lygos naujokų FC MTG pajėgumą.


MTG pirmąją tašką iškovojo praėjusią savaitę, sužaisdami lygiosiomis su FK „Ąžuolu“. Šįkart varžovas tikriausiai bus stipresnis. Nors „Alytis“ dar neturi taškų, bet praėjusių metų bronzą daug ką pasako. O ir praėjusiame ture „Alytis“ žaidė pakankamai gerai, bet pritrūko jėgų ir 2:3 pralaimėjo FSB „Zenitui“.


„Alyčio“ vadovas Mykolas Adamavičius liko patenkintas komandos kovingumu prieš „Zenitą“, todėl prieš MTG sieks pagerinti ir fizines kondicijas, jog jėgų komandai užtektų iki paskutinio švilpuko.


Rungtynių pradžia – 21:40


Šio trečiojo turo vakarą užbaigs dvejos rungtynės – vienos A, o kitos B divizione. A divizione „Green Town – Eagle Team“ medžios trečiąją pergalę, o jų taikinyje – SKK „Oniksas - TEC“.


„Eagle Team“ prieš savaitę pademonstravo įspūdingą „comebacką“ ir iš 1:5 prieš „Rytą“, pakeitė rezultatą į 6:5. Tiesa, komandos vadovas Aleksandr Dergačiov tiek nervų aukoti šįkart nenorėtų ir jį labiau tenkintų kiek ramesnė pergalė.


„Ruošiamės labai atsakingai ir tikiuosi vyrai nekartos praėjusio turo comeback'inės taktikos. Manau, jie suprato, kad žaisti reikia nuo susitikimo pradžios. „Oniksas“ – rimta kapela ir vienas mums neparankių varžovų, todėl stengsimės laimėti, išnaudodami 100 % savo pajėgumo. Tikrai nenorėčiau jų nuvertinti“, – sakė A.Dergačiov, kuris dar nežino ar jo komandai galės padėti praėjusią savaitę traumą patyręs Marius Linkevičius.


Tuo metu „Onikso - TEC“ komanda, kuri šiais metais gerokai atsinaujino, puikiai supranta koks rimtas varžovas jų laukia, todėl ir jie labai atsakingai ruošis būsimoms rungtynėms.


„Eagle Team“ pažįstame labai gerai, gaila tik, kad vien žinojimas nelengvina ketvirtadienio užduoties. Kaip matėme, praeitą ketvirtadienį jie laimėjo, atsiliekant 1:5. Dėl mūsų, tai nežinau kuri dar komanda A divizione turi tiek naujokų, kaip mes, todėl „Erelių“ pusėje bus ir patirtis, ir susižaidimas“, – sakė „Onikso - TEC“ vadovas Edvardas Ruskan.


Vakarą uždarys B diviziono labai įdomi dvikova. MSC prieš FC „Žalią Raudoną“. Abi šios komandos laimėjo abejas žaistas rungtynes. Abi jos turi šešis taškus, todėl tikrai kažkuri iš jų praras pirmuosius taškus.


Ankstyvas diviziono lyderių mūšis bus lyg ketvirtadienio desertas.


Praėjusiais metais viena šių komandų akistata pasibaigė lygiosiomis 2:2, o kitą rezultatu 3:2 laimėjo ŽR kolektyvas. Abejos rungtynės buvo atkaklios, todėl nėra priežasties manyti, kad tokios jos nebus ir šį ketvirtadienį.


„Turime nemažai traumuotų žaidėjų, tai daug kas priklausys kokią sudėtį pavyks surinkti rungtynėms prieš MSC. Matėme jų rungtynes prieš VU MIF. MSC šiemet pasistiprinusi sudėtį, žaidžia geriau nei pernai, tad laukia sunki dvikova“, – savo mintimis dalinosi „Žalia Raudona“ vadovas Sigitas Stasevičius.


Savo ruožtu MSC vadovas Adomas Kripas į būsimas rungtynes žiūri atlaidžiau ir tikisi, kad komandą įkvėpimo gaus žiūrėdama aukščiausio lygio futbolą.


„Ruošimės rungtynėms (juokiasi, - aut. pastaba). Tikiuosi visi savaitgalį pažiūrės Anglijos „Premier“ lygą, atsigers alaus ir ateis pailsėję, nusiteikę kovai“, – nedaugžodžiavo A.Kripas.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500217+1415
2GREEN TOWN - FK Eagle Team54012615+1112
3FC IndEx54012015+512
4Maracana4301169+79
5FK Eksperimentas5203811-36
6SKK Oniksas - TEC52031216-46
7FK Fortitudo51041014-43
8FK Rytas51041421-73
9FK Polivektris4103918-93
10FK Rotalis5104717-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
10 Varžybų:4
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: