J. Dobkevičiaus vid. m-kla
J. Dobkevičiaus vid. m-kla


Sezono varžybos (Kauno MFL, 2018 m. sezonas)
TurnyrasSezonasDataKomandosRezultatas
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-06-27FC Garliavos United - FK Nadruvis3:2
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-08-01FK Nadruvis - Baltic Transline0:2
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-30Patriotai - Baltic Transline0:3
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-25Sparta - Pozityvūs5:1
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-25FK Mėgėjai - FC Garliavos United0:1
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-25FK Nadruvis - Patriotai4:2
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-18Pozityvūs - Patriotai2:0
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-18FK Mėgėjai - Sparta2:7
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-18Baltic Transline - FC Garliavos United0:1
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-11FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-11FK Mėgėjai - FC Garliavos United0:3
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-11Patriotai - Baltic Transline2:2
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-09Sparta - Baltic Transline2:0
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-04FK Mėgėjai - Patriotai2:1
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-04Sparta - FK Nadruvis5:0
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-04Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-07-02FC Garliavos United - Patriotai3:0
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-06-27FK Mėgėjai - Sparta0:5
Kauno MFL2018 m. sezonas2018-08-01Sparta - FC Garliavos United3:3


Istorija
TurnyrasSezonasVaržybų
Kauno MFL2015 m. sezonas9Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonas19Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonas3Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team44002411+1312
2El Dorado4400187+1112
3FC IndEx43011411+39
4Maracana3201115+66
5FK Eksperimentas42028806
6FK Fortitudo410369-33
7SKK Oniksas - TEC41031015-53
8FK Rytas41031015-53
9FK Polivektris3102816-83
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
4 Varžybų:4
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: