Kotryna ir 9 nykštukai

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Kotryna Kulbytė

Vidutinis amžius: 27.23

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Ugnius KaminskasVartininkas1995-11-06000
Modestas SičinskisGynėjas1996-03-03000
Ernest Bublevič*Gynėjas1994-11-22600
Marek AlijevGynėjas1987-05-20000
Patrik ŽukovskiSaugas1996-03-1617880000
Petras BevzSaugas1991-12-26300
Kotryna KulbytėSaugas1993-01-10000
Vydmantas KuzmickasSaugas1994-05-25300
Jura KurkajevPuolėjas1995-05-10100
Lukas KudabaPuolėjas1994-07-02200

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FK Kareivių - Kotryna ir 9 nykštukai1:0
22013-11-092GREEN TOWN - FK Eagle Team - Kotryna ir 9 nykštukai2:3
32013-11-093Kotryna ir 9 nykštukai - Vingis3:0
42013-11-091/8 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Perkūnas3:0
52013-11-091/4 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Lãvonai3:0
62013-11-091/2 finaloKotryna ir 9 nykštukai - JK Santaka-Inter0:0 (0:1)
72013-11-09mažasis finalasKotryna ir 9 nykštukai - Žaibo kirtis3:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2013 BalandisKotryna ir 9 nykštukai4600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai61100Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai71500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Kovas   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: