FK Amstaff

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Komandos vadovas: Romualdas Dovgialo

Vidutinis amžius: 39.66

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Jurij KuznecovVartininkas1984-02-1417875000
23Tomas MolnikasVartininkas1996-06-17000
49Elčin MamedovGynėjas1981-01-1617570000
17Almantas PaplauskasGynėjas1977-01-0118890000
36Arūnas NarmontasGynėjas1975-05-2817578000
6Konstantinas JurkoitisGynėjas1972-02-1817366000
7Romualdas DovgialoSaugas1974-04-0317980000
3Vytautas Šneideris Saugas1981-03-1018080000
9Almantas DoreikaSaugas1990-05-1118078000
Egidijus GudavičiusPuolėjas1976-08-1317881200
3Aurimas RekusPuolėjas1981-09-0418182000
11Vytautas Tuinyla Puolėjas1977-09-01000
Evaldas Rukas*Puolėjas1988-07-2819390100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251FK Viršuliškės - FK Amstaff2:0
22014-10-252FK Fortitudo - FK Amstaff2:3
32014-10-253FK Valčiūnai - FK Amstaff2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Amstaff149252Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFK Amstaff115771Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Amstaff41200Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Amstaff3300Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Lapkritis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: