Gerusa

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)

Komandos vadovas: Tomas

Vidutinis amžius: 38.72

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Marius LapkoVartininkas1983-09-28000
4Tomas UldukisGynėjas1980-10-10000
3Romuald KurcevskijGynėjas1988-01-04000
15Emilis StanevičiusGynėjas1973-11-18000
10Darius ArtiomovasSaugas1979-02-15000
Mindaugas PuodžiūnasSaugas1980-08-10200
Ričardas ČiepaSaugas1994-09-27100
Karolis ČiepaSaugas1994-09-27000
Koiči SatoSaugas1972-07-10000
20Andrius StalioraitisSaugas1978-06-16000
5Povilas RamašauskasSaugas1978-06-14000
12Tomas ŠipkauskasPuolėjas1979-03-12000
11Gintaras ŽukasPuolėjas1978-02-03000
7Martynas Paškonis Puolėjas1977-07-20100
2Ernest MorozPuolėjas1995-05-18000
13Evaldas LukaševičiusPuolėjas1986-02-14100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251Gerusa - Bekentas - 22:1
22014-10-252FK Spartakas - Gerusa2:0
32014-10-253Gerusa - Nemėžis3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasGerusa148870Detali istorija
MFL2013 metų sezonasGerusa2294111Detali istorija
Vasaros MFL2015 m. vasaraGerusa92730Detali istorija
Žiemos MFL2015 žiemaGerusa116251Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaGerusa105730Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasGerusa72850Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisGerusa4700Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisGerusa3500Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisGerusa3400Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Balandis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: