Sparta

(Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.46

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
18Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678000
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-021630
15Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080100
11Andrius ŠuopysGynėjas000
25Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
5Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100020
10Mindaugas VaičaitisSaugas000
35Remigijus BunikisSaugas000
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
9Vytautas LaurinaitisPuolėjas1995-05-0118070210
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03500
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475800
31Justas KasparavičiusPuolėjas1990-11-02200100000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017762000
19Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572600

Sezono įvykiai (Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-05-091Sparta - Selteka2:1
22015-05-172FK Gelgaudiškis - Sparta0:1
32015-05-243Sparta - SK Audra3:0
42015-05-304Skirsnemunė - Sparta0:5
52015-06-075FK Lekėčiai - Sparta0:4
62015-06-216Sparta - Vilkija1:2
72015-06-287GFK Jaunimo imperija - Sparta1:2
82015-07-048Sparta - Selteka1:2
92015-07-129Sparta - FK Gelgaudiškis4:0
102015-07-1910Sparta - SK Audra3:0
112015-07-1913Sparta - Vilkija6:0
122015-07-2611Skirsnemunė - Sparta0:2
132015-08-0212FK Lekėčiai - Sparta1:5
142015-08-1514GFK Jaunimo imperija - Sparta2:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasSparta1232110Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Juventus.lt64202714+1314
2Ads Auto Nemenčinė64021516-112
3Žvėryno bulls83232933-411
4WorldOne United63122216+610
5FK Barbakanas81251524-95
6SKK Oniksas61141318-54

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
11 Varžybų:8
Donatas Dromantas Komanda:FK Juventus.lt
8 Varžybų:6
Daniel Žukovski Komanda:Žvėryno bulls
6 Varžybų:8
Denis Segen Komanda:FK Barbakanas
5 Varžybų:8
Edvin Moroz* Komanda:WorldOne United
4 Varžybų:6
Edgaras Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
4 Varžybų:6
Leonid Lisovskij Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:6
Raimondas Braziulis Komanda:SKK Oniksas
3 Varžybų:6
Edvard Sadovskij Komanda:SKK Oniksas
3 Varžybų:4
Ramūnas Radavičius Komanda:FK Juventus.lt
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Haroldas Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Julius Lučinskas Komanda:FK Barbakanas
0 1
Daniel Žukovski Komanda:Žvėryno bulls
0 1
Rafal Babič Komanda:FK Barbakanas
0 1
Mark Staškėvič Komanda:Žvėryno bulls
0 1
Artur Kratkevič Komanda:FK Barbakanas
0 1
Povilas Žitkus Komanda:FK Barbakanas
0 1
Andžej Polinski Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Victor Cachay Grande Komanda:WorldOne United
0 1
Karolis Grinevičius Komanda:FK Barbakanas
0 1
Vasaris   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Mūsų partneriai: