Sparta

(Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 26.97

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678000
18Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-021630
15Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080100
11Andrius ŠuopysGynėjas000
25Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
5Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100020
10Mindaugas VaičaitisSaugas000
35Remigijus BunikisSaugas000
19Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572600
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
9Vytautas LaurinaitisPuolėjas1995-05-0118070210
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03500
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475800
31Justas KasparavičiusPuolėjas1990-11-02200100000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017762000

Sezono įvykiai (Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-05-091Sparta - Selteka2:1
22015-05-172FK Gelgaudiškis - Sparta0:1
32015-05-243Sparta - SK Audra3:0
42015-05-304Skirsnemunė - Sparta0:5
52015-06-075FK Lekėčiai - Sparta0:4
62015-06-216Sparta - Vilkija1:2
72015-06-287GFK Jaunimo imperija - Sparta1:2
82015-07-048Sparta - Selteka1:2
92015-07-129Sparta - FK Gelgaudiškis4:0
102015-07-1910Sparta - SK Audra3:0
112015-07-1913Sparta - Vilkija6:0
122015-07-2611Skirsnemunė - Sparta0:2
132015-08-0212FK Lekėčiai - Sparta1:5
142015-08-1514GFK Jaunimo imperija - Sparta2:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasSparta102260Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1312016617+4936
2Eagle Team - Žibintas1310128135+4631
3FK Rytas137065946+1321
4FK Rotalis136253532+320
5Maracana136254849-120
6FK Fortitudo136254552-720
7Western Union136164545019
8FC IndEx136164448-419
9FK Polivektris135264644+217
10SKK Oniksas133463837+113
11FK Spartakas1320113790-536
12FK Riešė1311112978-494

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
17 Varžybų:8
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:12
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
16 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
14 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
14 Varžybų:10
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
13 Varžybų:13
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
12 Varžybų:12
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:9
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
11 Varžybų:10
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:10

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 4
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Robertas Vrublevskis Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 1
Aleksas Lukaševičius Komanda:FK Spartakas
1 1
Saulius Vaiginas Komanda:FK Rotalis
1 1
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 1
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Rugpjūtis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: