Sparta

(Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.22

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
18Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678000
5Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100020
7Giedrius SavukaitisGynėjas1996-05-021630
15Antanas LiepuonisGynėjas1996-01-1518080100
11Andrius ŠuopysGynėjas000
25Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
10Mindaugas VaičaitisSaugas000
35Remigijus BunikisSaugas000
31Justas KasparavičiusPuolėjas1990-11-02200100000
4Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-1017762000
19Lukas DamušisPuolėjas1997-02-1018572600
16Mantas ŠereikaPuolėjas1992-01-1017375000
9Vytautas LaurinaitisPuolėjas1995-05-0118070210
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03500
13Deividas PaškevičiusPuolėjas1974-10-1317475800

Sezono įvykiai (Šakių AŠMFL, 2015 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-05-091Sparta - Selteka2:1
22015-05-172FK Gelgaudiškis - Sparta0:1
32015-05-243Sparta - SK Audra3:0
42015-05-304Skirsnemunė - Sparta0:5
52015-06-075FK Lekėčiai - Sparta0:4
62015-06-216Sparta - Vilkija1:2
72015-06-287GFK Jaunimo imperija - Sparta1:2
82015-07-048Sparta - Selteka1:2
92015-07-129Sparta - FK Gelgaudiškis4:0
102015-07-1910Sparta - SK Audra3:0
112015-07-1913Sparta - Vilkija6:0
122015-07-2611Skirsnemunė - Sparta0:2
132015-08-0212FK Lekėčiai - Sparta1:5
142015-08-1514GFK Jaunimo imperija - Sparta2:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasSparta1232110Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Audrius Veikutis Komanda:Maracana
0 3
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: