FK Plasta

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Vidutinis amžius: 33.88

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Darius BrazdžionisVartininkas1988-07-21000
Dmitrij TeriošinVartininkas1973-08-13000
Igor PavliukovičGynėjas1987-11-10300
Edvinas NarbutasGynėjas1996-08-13000
Ruslanas FilonovasGynėjas1981-08-13110
Daniel StasiulevičGynėjas1985-07-07000
Dmitrij NikitinGynėjas1997-09-17100
Aidas ŠčekaturovasGynėjas1980-11-29000
Dovydas BistraisGynėjas1985-04-22000
Darjus KarpinGynėjas1989-04-09100
Laimonas KrasauskasSaugas1982-06-28200
Miroslav CharlamovSaugas1980-07-08000
Edgaras TračevskisSaugas1997-09-20300
Simas LietuvininkasSaugas1995-12-17000
Mantas PirštelisSaugas1997-03-30300
Julius BernotasSaugas1980-11-20000
Vadim PodosionovSaugas1987-04-0217872000
Artur PoplavskiSaugas1987-12-31100
Andžej Klimasevskij Saugas1993-04-23000
Lukas MasiotasSaugas1993-08-17000
Gleyson BarbosaPuolėjas1980-05-01000
Daniil NikitinPuolėjas1988-09-2617573000
Valerij KasevičPuolėjas1977-09-12710

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081Gerusa - FK Plasta5:4
22015-09-142FK Plasta - VSG United3:4
32015-09-293FK Euforija - FK Plasta6:4
42015-10-064FK Plasta - FK TEC2:5
52015-10-145FK Plasta - FK Geležinis Vilkas5:7
62015-10-196FC IndEx - FK Plasta4:0
72015-10-287SK Nemenčinė - FK Plasta10:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK Plasta72220Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Balandis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: