FK TEC

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)

Vidutinis amžius: 32.03

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Povilas FrankasVartininkas1985-08-06000
Robert ChoruzyjVartininkas1996-07-1517268000
Aurimas Baubkus*Gynėjas1986-12-26300
Mindaugas BaranauskasGynėjas1983-12-23000
Kęstutis PankaGynėjas1981-06-27000
Darius ŠimanelGynėjas1984-08-28000
Paulius PleškaGynėjas1984-01-01000
Benas RepinskisGynėjas1993-01-04000
Pavel BobinGynėjas1985-03-09000
Juozas PetkelisGynėjas1992-03-18000
Mantas ŽukauskasGynėjas1977-05-15200
Justinas ŽvirblisGynėjas1990-06-06000
Paulius Lekarevičius*Gynėjas1987-06-13000
Tadas JacinavičiusGynėjas1987-06-0118075000
Matas Juodelis*Gynėjas1990-05-01000
Aurimas TamulionisSaugas1986-06-11000
Vaidas ŽvirblisSaugas1985-03-18000
Gediminas RepšysSaugas1986-02-22000
Arminas MosteikaSaugas1988-02-06000
Pavel NovenčenkoSaugas1985-10-18000
Tomaš StankevičSaugas1987-05-22000
Mindaugas PūrasSaugas1986-04-25000
Donatas StakauskasSaugas1978-08-16700
Eimantas NorkūnasSaugas1984-02-10000
Ugnius JuozaitisSaugas1993-07-30510
Ričard JankovskijSaugas1990-07-31300
Tomas BassusSaugas1977-09-17000
Laurynas ZibolisPuolėjas1979-12-14000
Darius BorisasPuolėjas1990-06-18100
Darius OrvidasPuolėjas1986-08-20000
Liutauras KruopisPuolėjas1987-06-23000
Lukas DukavičiusPuolėjas1994-04-03300

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081FK TEC - FK Geležinis Vilkas5:5
22015-09-152FK Euforija - FK TEC4:6
32015-09-293FK TEC - FC IndEx2:4
42015-10-064FK Plasta - FK TEC2:5
52015-10-145VSG United - FK TEC1:2
62015-10-206SK Nemenčinė - FK TEC2:3
72015-10-287FK TEC - Gerusa2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK TEC72410Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1310215119+3232
2FK Rytas1310036036+2430
3Eagle Team - Žibintas139227133+3829
4VFM137154739+822
5FK Riešė135352825+318
6Western Union134454942+716
7FC IndEx135175156-516
8SKK Oniksas133282961-3211
9FK Fortitudo1321103371-387
10FK Spartakas1312102461-375

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
14 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
13 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
13 Varžybų:11
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
13 Varžybų:12
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
12 Varžybų:9
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
11 Varžybų:13
Eduard Grudinskij* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:12
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
11 Varžybų:10
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
11 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
0 4
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 3
Ercan Gurel Komanda:Western Union
1 1
Paulius Lekarevičius* Komanda:SKK Oniksas
1 1
Rūgsėjis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: