Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2016 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 45.78

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Kąstytis AlišauskasGynėjas1970-03-17000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Gediminas VilutisGynėjas1970-05-02100
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Aleksandr GerasimovGynėjas1962-05-03000
Vidimantas VenckūnasSaugas1980-12-15000
Aleksandras JegorovasSaugas1984-02-14000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20100
Valdemar PetrovskiSaugas1977-10-18300
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-15700
Vaidas DaugėlaPuolėjas1961-01-05800


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado6600259+1618
2FC IndEx65012216+615
3GREEN TOWN - FK Eagle Team64112817+1113
4Maracana64112214+813
5SKK Oniksas - TEC63031716+19
6FK Rytas62042023-36
7FK Eksperimentas6204816-86
8FK Fortitudo61051218-63
9FK Polivektris61051324-113
10FK Rotalis6105923-143

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:6
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Darius Tamašauskas Komanda:Maracana
0 1
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: