Veteranai

(Marijampolė 7x7, 2016m. pirmenybės)

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Saulius KaralevičiusVartininkas200
Mindaugas KynasGynėjas200
Mantas GirdauskasGynėjas100
Tomas KiškėnasGynėjas000
Arūnas StadalninkasGynėjas000
Gintaras KrakauskasGynėjas110
Kęstutis JasulevičiusGynėjas000
Mindaugas DubauskasSaugas210
Romas GendrikasSaugas000
Darius KaukasSaugas000
Ričardas ŽebrauskasSaugas400
Nerijus KareivaSaugas600
Šarūnas LitvinasSaugas800
Gintaras ČibirkaSaugas2410
Žilvinas MarčiulionisSaugas001
Žilvinas KynasPuolėjas1510
Virginijus MackevičiusPuolėjas200

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2016m. pirmenybės)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-04-251Veteranai - Gižai4:2
22016-05-022Veteranai - PILVIŠKIAI7:4
32016-05-093SM-2000 - Veteranai5:6
42016-05-164Veteranai - Kazlų Rūda3:3
52016-05-235Sveikata-2 - Veteranai5:4
62016-05-306Veteranai - Akapela5:2
72016-06-067Veteranai - SM-Širvinta8:1
82016-08-298Veteranai - Gižai4:1
92016-09-059Veteranai - PILVIŠKIAI11:2
102016-09-1210SM-2000 - Veteranai2:3
112016-09-1911Veteranai - Kazlų Rūda2:2
122016-09-2612Sveikata-2 - Veteranai1:1
132016-10-0313Veteranai - Akapela5:3
142016-10-0914Veteranai - SM-Širvinta4:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72018 m. pirmenybės Veteranai166630Detali istorija
Marijampolė 7x72017 m. pirmenybėsVeteranai126450Detali istorija
Marijampolė 7x72016m. pirmenybėsVeteranai146741Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Sausis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: